Jump to content

par kastes papildu kuleri


Recommended Posts

Tas ir atkarīgs no tā, kur tas cooleris stāv. Ja aizmugurē zem barošanas bloka, tad labāk lai velk ārā, ja apakšā priekšā, tad lai pūš iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Dexters
kads labaks variants' date=' ka kuleris velk gaisu kaste,vai push aaraa:)[/quote']

 

Ja vins ir ka papildus protams ak labak lai vel ara

Link to comment
Share on other sites

Nu, pēc manas saprašanas , vispirms vajag pielikt priekšā , uz pūšanu iekšā- ārā jau velk barokļa (ko neizvilks baroklis , tas pats izlīdīs pa šķirbām). Kāpēc tā?- fizikas likums , jo blīvāks , ko vairāk savāc siltumu (šinī gadijumā varbūt nav noteicošais). Bet no tīras loģikas- iekšā pūtējs sakustina gaisu kastē ( i HDD būs vēsāks- tam vajag nelielu plūsmu, bet plūsmu, i citas vietas). Pie reizes netiks sūkts gais cauri CD un flofi- būs tīrāks, citātādi , dažreiz, šie dzelži izskatās pēc putekļusūcēja maisiņa, kurš ir krietni pastrādājis....

Link to comment
Share on other sites

nemesis
kads labaks variants' date=' ka kuleris velk gaisu kaste,vai push aaraa:)[/quote']

 

 

Labāks variants ir tāds ,ka kooleri ir visur tur kur tie ir vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg

es uzliku aimuguree lai velk aaraa...un iznjeemu flopy ...tagad start abiem cietajiem sanaak neliels caurums caur kuru ljoti labi dzesee abus un liidz ar to arii netiek taa pievilkts cd

varu pat garanteet...tagad uz pusi zemaaka temperatuura cietajiem

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
es uzliku aimuguree lai velk aaraa...un iznjeemu flopy ...tagad start abiem cietajiem sanaak neliels caurums caur kuru ljoti labi dzesee abus un liidz ar to arii netiek taa pievilkts cd

varu pat garanteet...tagad uz pusi zemaaka temperatuura cietajiem

 

Uz pusi! tu gribi teikt ka tev iepriekš HDD griezās pie ~60 grādiem?

 

Es uzliku kūleri kas velk iekšā un sanāk ga gaiss iet caur tādu pašu spraugu un man T kritās par kādiem ~5 grādiem

Link to comment
Share on other sites

es uzliku taa aizmuguree puush aaraa... bet priekshaa puush iekshaa un dzessee diskus. man tagad diski ir veesi... 25 graadi.

Link to comment
Share on other sites

Tā, jau ir, ja liek vienu, tad nav ko slinkot (skopoties), liek arī otro-būs normālas plusmas un normāla temperatūra.

Bet vispār, lai dabūtu siltumu prom, vajag kautkādu plūsmu. Varat paskatīt nedaudz par to dzesēšanu šite http://www.eminebea.com/content/html/en/en...gn.shtml#body01

P.S. es iemanijos pa 2Ls gabalā (Latgalītē) nopirkt šis firmas lēngaitas (1600apgr) 120 mmventilatorus - nu galvas tiesu labāki, nekā tie Titān 120mm, pa 5Ls, kurus tirgo datorbodēs.

Man šie strādā pie 6V-praktiski klusums. Vispār, diezin vai tam Titānam ir tik smalka inf. no ražotāja, kā šim http://www.eminebea.com/usa/eMinebea?Trans...%3E%3C%3D119%3E

Link to comment
Share on other sites

Guest Cptn.0
es uzliku taa aizmuguree puush aaraa... bet priekshaa puush iekshaa un dzessee diskus. man tagad diski ir veesi... 25 graadi.

 

nu imho shitas ir praatiigaakais, jo nodroshina labaaku gaisa cirkulaaciju cauri keisam, pie reizes piespiedus dzeseejot hdd... veel nevaidzeetu aizmirst par to, lai tam gaisam arii buutu pa kurieb=ni tikt iekshaa tajaa keisaa....man i kaukaads kreiss keiss, kuram naacaas ar bori eliiti sacaurumot priekshu ;)))

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

nu es savu case atbrīvoju no visām restītēm un to vietā man tagad ir grill. priekšējā panēlī esmu uztaisījis caurumu. (pateicoties virsu uzliktajam laser cut grill, kas nosedz griezuma malas - pat nevar pateikt ka tur tas caurums nav bijis domāts).

aizmugūrē man arī viens 80mm kas velk gaisu ārā. tagad domāju par video papildus dzesēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

.............

Labots - Laurix
Link to comment
Share on other sites

BenderLV
es varu tiekt tikai vienu gaisa koniconieris

 

tu vēl pasaki ka to gaisu ir jāpūš iekš kastes, lai viss aiziet uz īso

Link to comment
Share on other sites

Guest Inspektors Caps
es varu tiekt tikai vienu gaisa koniconieris

 

tu vēl pasaki ka to gaisu ir jāpūš iekš kastes, lai viss aiziet uz īso

 

Kondicionieris ir tas kas savaac mitrumu (kondensaatu) no gaazes (gaisa) un izmet to misenee!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oxygen raxtija : "Nu, pēc manas saprašanas , vispirms vajag pielikt priekšā , uz pūšanu iekšā- ārā jau velk barokļa (ko neizvilks baroklis , tas pats izlīdīs pa šķirbām). Kāpēc tā?- fizikas likums , jo blīvāks , ko vairāk savāc siltumu (šinī gadijumā varbūt nav noteicošais). Bet no tīras loģikas- iekšā pūtējs sakustina gaisu kastē ( i HDD būs vēsāks- tam vajag nelielu plūsmu, bet plūsmu, i citas vietas). Pie reizes netiks sūkts gais cauri CD un flofi- būs tīrāks, citātādi , dažreiz, šie dzelži izskatās pēc putekļusūcēja maisiņa, kurš ir krietni pastrādājis...."

 

Tev neliekas ka maatesplate buus kaa puteklu suuceejs tagad..? un buus biezi jaatiira..?

Es arii plaanoju shaada tipa ventilaaciju, bet man pateica, ka plate buus kaa puteklusuuceejs un ja aizmirsiishu par vinu, tad nodegs.

Link to comment
Share on other sites

oxygen raxtija : "Nu' date=' pēc manas saprašanas , vispirms vajag pielikt priekšā , uz pūšanu iekšā- ārā jau velk barokļa (ko neizvilks baroklis , tas pats izlīdīs pa šķirbām). Kāpēc tā?- fizikas likums , jo blīvāks , ko vairāk savāc siltumu (šinī gadijumā varbūt nav noteicošais). Bet no tīras loģikas- iekšā pūtējs sakustina gaisu kastē ( i HDD būs vēsāks- tam vajag nelielu plūsmu, bet plūsmu, i citas vietas). Pie reizes netiks sūkts gais cauri CD un flofi- būs tīrāks, citātādi , dažreiz, šie dzelži izskatās pēc putekļusūcēja maisiņa, kurš ir krietni pastrādājis...."

 

Tev neliekas ka maatesplate buus kaa puteklu suuceejs tagad..? un buus biezi jaatiira..?

Es arii plaanoju shaada tipa ventilaaciju, bet man pateica, ka plate buus kaa puteklusuuceejs un ja aizmirsiishu par vinu, tad nodegs.[/quote']

 

 

aizsapņojies? - kāds putekļsūcējs? - vainu liec filtru, vai arī tīri reizi gadā varbūt pusgadā, kā jebkuru parastu kompi. - un miers! - kādas vēl blēņas esi saklausījies?

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

nu tagad pa vasaru sanāks biežāk tīrīt, jo parasti jau logs ir vaļā un tad visādi sū.i lido iekšā

Link to comment
Share on other sites

nu tagad pa vasaru sanāks biežāk tīrīt' date=' jo parasti jau logs ir vaļā un tad visādi sū.i lido iekšā[/quote']

 

 

---jā jā - katru vakaru - skrūvē vaļā, un ar mazo putekšņu slotiņu....

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

es esmu redzējis tavu kasti bildēs. nav brīnums ka tev viņa nav jātīra. tev taču svaigs gaiss tavai kastei iekšā nemaz netiek. (tā nu es no tām bildēm sapratu)

Link to comment
Share on other sites

MJAAA Varoni.... vienreiz gadaa.. ja? Es gribeetu redzeet kaa izskatiisies tavs kompis ja tev buus taada ventilaacija kur visi putekli tiek iesuukti pa priekshu un uzlido gaisa pluusmas rezultaataa uz plates.. (ja tev buutu parasts kompis)

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
es uzliku aimuguree lai velk aaraa...un iznjeemu flopy ...tagad start abiem cietajiem sanaak neliels caurums caur kuru ljoti labi dzesee abus un liidz ar to arii netiek taa pievilkts cd

varu pat garanteet...tagad uz pusi zemaaka temperatuura cietajiem

 

Uz pusi! tu gribi teikt ka tev iepriekš HDD griezās pie ~60 grādiem?

 

Es uzliku kūleri kas velk iekšā un sanāk ga gaiss iet caur tādu pašu spraugu un man T kritās par kādiem ~5 grādiem

 

 

es nezinu ar cik man graadiem man griezaas..kad iznjeemu no abu cito "iesprostojuma" flopy tad paarsteigts biju..pat nobijos:)...jo tas nebija nevis silts..bet pat jau karstumu rokaa vareeja just ..vareetu teikt ka vinjsh straadaaja kaa radiators cietajiem

pashlaik es dotu kaadus 30 graadus ..ja ne mazaak...nedaudz juutami silti HDD...un caur to spraugu kas priekshaa man diezgan labi velk gaisu iekshaa

Link to comment
Share on other sites

Tā' date=' jau ir, ja liek vienu, tad nav ko slinkot (skopoties), liek arī otro-būs normālas plusmas un normāla temperatūra.

Bet vispār, lai dabūtu siltumu prom, vajag kautkādu plūsmu. Varat paskatīt nedaudz par to dzesēšanu šite http://www.eminebea.com/content/html/en/en...gn.shtml#body01

P.S. es iemanijos pa 2Ls gabalā (Latgalītē) nopirkt šis firmas lēngaitas (1600apgr) 120 mmventilatorus - nu galvas tiesu labāki, nekā tie Titān 120mm, pa 5Ls, kurus tirgo datorbodēs.

Man šie strādā pie 6V-praktiski klusums. Vispār, diezin vai tam Titānam ir tik smalka inf. no ražotāja, kā šimhttp://www.eminebea.com/usa/eMinebea?Transaction=catalog_CatalogPartSpecsList&templateId=TMP00123&measuringSystem=undefined&catalogID=TMP00123&catalogFilterClause=%3Cvolt00123%3E%3CFLOAT_VALM%3E%3C%3Dall%3E%7C%3Cfl00123%3E%3CFLOAT_VALM%3E%3Cbetween+0+and+10.000%3E%7C%3Csi00123%3E%3CFLOAT_VALM%3E%3C%3D119%3E

 

A ka var regulet parasta ventilatora voltage (t.i. ta grieshanas atrumu)?

Es tik redzeju vienu kitu ar kura palidzibu var to darit (mainit taiksim 6V, 9V, 12V)

 

http://www.dirkvader.de/page/noisecontrol-...kabel-klein.jpg

Link to comment
Share on other sites

MJAAA Varoni.... vienreiz gadaa.. ja? Es gribeetu redzeet kaa izskatiisies tavs kompis ja tev buus taada ventilaacija kur visi putekli tiek iesuukti pa priekshu un uzlido gaisa pluusmas rezultaataa uz plates.. (ja tev buutu parasts kompis)

 

 

ehjūs joku pēteri! - ja tu gribi kauko atdzesēt ar gaisu - tad tai lietai ir jāsaskaras ar gaisa plūsmu' date=' bet ja tā saskaras ar gaisa plūsmu, tad neizbēgami tā saskarsies arī ar putekļiem kas tajā plūsmā ir iekšā. - pūt kā gribi - :)!

 

un nopērc ķīniešu putekļu slotiņu, un tīri katru vakaru pēc panorāmas.... [u']vai vakara pasaciņas.....[/u]

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...