Jump to content

Abit Nf7 v1.0 siic.


Guest
 Share

Recommended Posts

Panjeemu testam Abit nF7 v1.0

Iebaazu savu XP2500

Nedaudz pabriinijos ka ieksh BIOS maksimaalaa FSB ir 199...

nu pofig.. uzliku lai iet uz tiem pashiem 199.. jeee bios raada ka man i 3200.. jo un jee Es ir kruts...

eemm funktiereeju ka dreetu taakaa kautkaadu OS uzlikt un apluureet kaa tur tas lietas notiekaas.. cik stabiili iet utml.,...

Pielieku HDD no savas kastes (chipsets VIA KT400)

XP buutojas.. iebuutojas liidz paroles ievadei un iefriizo.. ok.. suuds ar to.. Bet tad es sadzirdeeju atadu diivainu siikonju no taas Abit plates.. Nevar saprast kas tieshi siic.. piekam siikonja eemm kaut kas liidziigs kaa modeems kad iezvanas.. ~taadaa stilaa eeem meldinsh :) A siikonja.. nu nez.. kaa ods?

Padomaaju.. nuuu skaids.. paarklokoju.. uzliku atpakalj lai iet kaa 2500..

tak taa pat siic..

Siikt saak ne uzreiz.. pec maza briitinja :)

Kas OS laadeejas :)

 

wtf?

Link to comment
Share on other sites

Tu ko, Nf7 1.0 reviizijas deelji neatbalsta 200FSB (400), tobish 200 x 11 tavaa gadiijumaa, tikai 166 (333), meklee 2.0 reviizijas deeli un vareesi droshi savu 2500+ @ 3200+ sedinaat ;)

Link to comment
Share on other sites

v 1.0 atbalsta.. bet kaut kaa tizli.

Kaa jau teicu.. Xp2500 straadaaja kaa XP3200

Mani tikai izbriinija ka max FSB i tikai 199...

So.. to ka v1.0 i pee kaka.. to es zinu.. bet man interesanti kaadeelj vinja siica?

 

Tur taadas fignjas apaljas.. aptiitas ar taadu spiidiigu draati...

Mosh no taam taa siikonja naaca?

 

Es to mb nenjemshu.. bet vienkaarshi interesanti :)

Link to comment
Share on other sites

Kuum, tici man, neatbalsta taa 1.0 reviizija neko! jamaa suportee tikai DDR400, bet ne FSB 200 (400)! Taapeec arii nevari BIOSaa jamo uzlikt, nemocies, met araa to kaku, fuu puu :D

 

Reku skaties pats: http://www.abit-usa.com/products/mb/produc...ories=1&model=8

 

Un tur arii lasaam: The NF7, based on nForce2 chipset (MCP + SPP), supports the latest AMD Athlon XP, Barton™ processors with 200/266/333 FSB (400 FSB support in version 2.0 only)

 

Vareetu buut ka nondikji taisa kaut kaadu trobeli, ta deelis jau kudii vecs, kur nu veel 1.0 reviizija! He he es vienu Nf7-S V2.0 nosvilinaaju, uh kaa smirdeeja :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Man lauzh to maati vilkt aaraa no iepakojumu un likt to suudu kopaa.. :)

ka tev saku.. mans suuda XP2500 aizjonjoja nah kaa 3200..

Kaa tad tas sanaaca ja ne ar 200MHz FSB?

Link to comment
Share on other sites

Man lauzh to maati vilkt aaraa no iepakojumu un likt to suudu kopaa.. :)

ka tev saku.. mans suuda XP2500 aizjonjoja nah kaa 3200..

Kaa tad tas sanaaca ja ne ar 200MHz FSB?

Tas tak ir gljuks, nu lai 199FSB arii tas pats reaali ir, uzliksi veel mazaak FSB un tev CPU raadiisies kaa 2600+ :) Tas taa ir, bet nu netur tas deelis, vajag modot, laikam volt mod chipsetam, lai tureetu, jamam chipsets vecaaks, tas arii netur, lai gan varbuut ir kam tur! Un ja no OC neko nemaaki, tad nesaki ka tur, tas ir pirmaa iespaida joks ka tur, reaali stabilitaates nekaadas! :roll:

Link to comment
Share on other sites

overclockers.ru pa to arii bija rakstiits.. tb v1.0 nestabiili straadaa ar Bartoniem uz 400MHz FSB.

 

Paarbaudiju.. straadaa.. cik stabiili.. hvz :) Man tikai intereseeja vai mans CPU vispar celjaas..

 

 

so bet ne pa to es jautaaju.. NAH tas suuds siic? :))))

Link to comment
Share on other sites

Kuum, nu es veel neesmu personiigi redzeejis nevienu Athlon XP 2500+ CPU, kas neceltos kaa 3200+, un ja neiet, tad tam neiebaro papildus zupinju :p Tad viss notiek un ir stabili, es no sava vecaa XP 2500+ ta ka nemetas devu araa 3200+! Veelaka paargaaju uz XP-M un tad jau bija vel patiikamaak ar Abit AN7 deeli! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

tie apaļie .. jeb zinātniski droseles laikam saucas.. tie ar sīc... deff_ins (laikam jamais) teicās ka vajagot pieliet tos apaļos ar līmi un būs ok...

Link to comment
Share on other sites

tie apaļie .. jeb zinātniski droseles laikam saucas.. tie ar sīc... deff_ins (laikam jamais) teicās ka vajagot pieliet tos apaļos ar līmi un būs ok...

Jap, taa var dariit, man ar viens cilveeks taa teica! Ja siic droseles, tad liimi iekshaa un buus klusaaki vai pavisam klusi! ;)

Link to comment
Share on other sites

šitā esmu 'salabojis' pāris bāķētus (tapēc ka sīca) barokļus ko pa lēto gadījās dabūt - vienkārši visas spolītes nopūtu ar laku un viss ok - nekas viars nesīc ;)

Link to comment
Share on other sites

Mde.. sviesc...

aaa aiz kaa shie siic?

Tas nav kaut kaads taads defekts kursh veelaak var kaut kaa izpausties? Es nez.. eksplodee mobo un izrauj keisa saanos caurumu 0.5m diametraa :O)

Un ja ar liimi aizkjeeza.. vai laku.. kaa ar garantijaam?

Link to comment
Share on other sites

Garantija Po Kuum, nevajag jau smeereet es nezinu kaa, lai var redeet, teiksim panjem liimi, nu taadu, kas nevada elektriibu un ir bezkraasaina, bik uzliec un viss, nav jau vajadziiba daudz kjeleet, par laku tas pats, taa tak caurspiidiiga!

Link to comment
Share on other sites

Instigater

o, shito es nezinaaj, ka taas fignjas siic, man kaa reiz baroklis, kameer nav uzsilis, tikmeer siic. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...