Jump to content

Bluetooth austiņa. Kādu ieteiksiet?


Citro
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem. Gribējās lētāk, sanāca kā vienmēr. Dabūju izmēģināt divus modeļus:

1.Bluetooth Bluetrek G2. Bluetooth Class II Atbalsta: Bluetooth 1.1 Maks.attālums: 10m Maks.sarunu laiks: 9 st. Maks.uztveršanas rež.: 400 st. Uzlādes laiks: 3 st. Darbības frekv.:2.4-2.4835GHz Svars: 12 gr. Izmēri: 67,5 х 19,5 х 10 mm. Bilde šeit: http://ec.lv/photos/775.pjpeg

Viss itkā bija labi, bet laikam man trāpījās kāds brāķis, jo aķis galīgi neturēja. Varbūt, ja kāds lieto šo modeli, varētu padalīties ar informāciju par normālu akumulatora darbības laiku.

2.Bluetooth BT20S. Atbalsta: Bluetooth 1.1 Maks.attālums: 10m Maks.sarunu laiks: 12 st. Maks.uztveršanas rež.: 200 st. Uzlādes laiks: 2 st. Svars: 26 gr. Izmēri: 80х26х20 mm. Bilde: http://ec.lv/photos/847.pjpeg

Vienīgais, kas šai austiņai labs, ir darbības laiks. Pārējais vairs nav tik spīdošs. Garnitūras darbības laikā dzirdama neliela šņākoņa. Bluetrek G2 gadījumā nekādi papildus trokšņi nebija dzirdami. Vēl viens liels mīnuss ir darbības rādiuss. Ja brauc mašīnā, tad protams nekādu problēmu, bet ja es pieslēdzos kompim, tad ilgi skaipojot es tomēr nevaru aiziet uz virtuvi uzsmēķēt. Kādi četri metri cauri sienai sakari sāk stipri raustīties. Praktiski sarunāties nav iespējams. Svars 26 grami vēl būtu paciešams, ja viss funkcionētu perfekti.

Gribētos uzzināt, kādas Bluetooth austiņas lieto citi un kādas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

QuickSilver

nnu... notestee taa kartiigaak un nem to kas tavai ausij/acij liekas pienenemaka...

P.S. kursh bija tas kam pardevu savu austinju??>??/ to kam bija k700i.. neatceros vairs..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man arī radās doma, ka varētu paskypot bez vadiem. Varbūt kādam ir ieteikumi kādu ausi labāk ņemt, varbūt kāda nāk komplektā jau ar bluetooth usb adapteri!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...