Jump to content

Cirks no HP


Horis
 Share

Recommended Posts

Atveda mums valsts iestādei jauno DLT (Backup iekārta) HP StorageWorks 1/8 Tape Autoloader (maksā ap 2,500 Ls). Viss celkās, var redzēt vaļā nav vērts :) Nu pieslēdzu sāku meklēt kā viņā kasetes dabūt iekšā, viss manuālis ir uz oriģinālā HP CD (documentation CD) nu norauju visas celkas no diska, iebāžu kompī un apstulbu, tā vietā, lai kaut ko derīgu ieraudzītu, disks sāka spēlēt kaut kādu nežēlīgo melno repu :)) Es domāju mož man širmis aizgājis, nē, citā kompī tas pats! Reperu "D4L" pilns albūms CDDB playerim nosauca visas dziesmas, bet pats albūms vēl sapratu iznāks tikai nākamgad :))) Tādi lūk prikoli! Nācās manuāļus netā meklēt :(

Ja kādam interesē varu visu playlistu kādam nomest, ja vajag MP3 arī :) pats es tādu mūziku neklausos :)) Pats disks man tagad stāvēs goda vietā kā kuriozs :) Mož reperi gribēja repojot iestāsta kā darbojās tas bekap dampis ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu man savulaik iestādē bija viens HP briesmonis arī ar 8 lentām:)) par 3,5 štukām :) Bet diemžēl repa līdzi nebija;( Repoju pa naktīm pats, kamēr gada slēgšanai backupi ierakstījās.

Arī VIDā strādā? Gada slēgšana bija (arī šogad liekas būs) baigi jautrā padarīšana ar tiem SureStore :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Kad atnāks jaunie HP serveri - es noteikti uzdošu HP pārstāvjiem viltīgo jautājumu - "A kur mans disks ar muzonu?" :D Principā doma jau nav slikta - protams, ja tā ir taisnība. Sakarā ar jaunā HP direktora iecelšanu amatā viss kas jau var notikt - kas gan tur slikts, vairāk tik par šo kompāniju runās. :D:D:D

p.s. Mums te kompānijā risinās diskusijas par to - kādu lenšu bibliotēku pirkt - IBM vai HP? - es noteikti par HP :D

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Arī oftopiks ;) - a ko? VIDā gadu uz lentām slēdz? - tas varētu būt diezgan interesants pasākums... :D

Link to comment
Share on other sites

Kad atnāks jaunie HP serveri - es noteikti uzdošu HP pārstāvjiem viltīgo jautājumu - "A kur mans disks ar muzonu?"  :D Principā doma jau nav slikta - protams, ja tā ir taisnība. Sakarā ar jaunā HP direktora iecelšanu amatā viss kas jau var notikt - kas gan tur slikts, vairāk tik par šo kompāniju runās.  :D  :D  :D

Da es jokojos par to reperu ieteikumu ko kā darīt :) Bet par ko es runāju, dokumentācijas vietā ir tikai repa albūms, vairāk nekā cita

grupa D4L, albums "Betch can't do it like me" speciāli parakājos inetā vēl tāda nav allmusic.com :)

Link to comment
Share on other sites

Arī oftopiks ;) - a ko? VIDā gadu uz lentām slēdz? - tas varētu būt diezgan interesants pasākums... :D

Pasākums ir nežēlīgs, jo gandrīz visu laiku ir jābūt klāt, nu i tupi 2 sutkas un gaidi brīnumu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Nu es jau tikai pasmējos :D - principā jau visi tā dara "kopija-slēgšana-kopija". Tikai kopijas parasti taisa divu līmeņu - pirmo kā "shadow" vai "snapshot", pēc tam otrā piegājienā grūž visu uz lentām no snapshot'a - tā iznāk stipri ātrāk, jo snapšots iztaisās dažu sekunžu laikā un var uzreiz sākt slēgšanu.

Kaut kur presē dzirdēju informāciju, ka VID's esot nopircis kaut kādu lielo disku sistēmu no IBM, ar to jau noteikti var snapšotus taisīt, ja vien nav ekonomējuši naudu uz licenzēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...