Jump to content

Lūdzu kritisku vērtējumu Web dizainam


mr
 Share

Recommended Posts

Šis ir labās gribas projekts bez finansējuma un komercionāla nolūka. Tā nu necēlās roka maksāt savam dizainerim no savas kabatas un mēģināju uzcept savu pirmo Web dizainu dzīvē.

 

Nedaudz māc šaubas, vai neizskatās muļķīgi, tādēļ būtu interesanti dzirdēt, ko tauta saka.

 

Runa iet tikai par dizainu, struktūra vēl līdz galam nav izstrādāta, tādēļ funkcionalitāte arī vēl nav.

 

Visvairāk, jau interesē ieteikumi un kādas interesantas idejas, izejot no redzamā?

 

 

Lapas adrese ir http://maris.igp45.com

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

pamatfonts ir nelasiim mazinjsh

"winter kart blabla" teksts izskataas ar varu iespiests tajaa poligonaa.

peleekaas lapas malas vareeja izmantot labaak. teiksim uztaisot dinamiska izmeera dizainu.

Link to comment
Share on other sites

Atstarpes starp pogām dažādas. Arī no malām.

Izskatās ļoti pavirši! Nav neviena rūpīgi izstrādāta elementa. Viss uz ļap ķap.

Link to comment
Share on other sites

Kirils:

 

Par to Kart Night bla bla bla, vispār nevaru izštukot. Tādā veidā man viņš ar tur nepatīk, bet baidos taisīt pārāk lielu raibumu, un pasākuma nosaukumam kaut kā maigi, bet būtu jāizceļas!

 

Vēl jāpadomā jā!

 

Tilo:

 

Taisnība! Būs jāpiestrādā!

 

P.s. Kā ir ar tām pogām, nav par platu (augstumā)? Moška šaurākas taisīt?

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

padomā par krāsām, zili-violets ar sarkano ne īpaši, fons gan var palikt, samērā universāla krāsa

iespējams, ar citu fontu labāk izskatītos

skaties, cik daudz info liksi, varbūt vērts padomāt par pilnizmēra lapu

piedomā par kko kustīgu (ne marquee tekstiem), lai lapa dzīvīgāka paliek, protams, saprāta robežās, nevajag, ka visās malās kkas kustas

varbūt flash animāciju tur, kur tagad tas karts

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur var pameklēt infu par krāsu uztveramību cilvka maņu orgāniem. Par toņiem, kurus labāk likt kopā, lai piesaistītu uzmanību un kurus labāk nelikt

 

Nu ja atrod tad iedod man arī gribētos arī zināt via manis izvēlātās krāsas vienai lapai iet kopā :)

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu paareejiem, ka kraasu salikums ir mazliet garaam!! Dziive pieraada, ka baltais iet kopaa ar gandriiz visaam kraasaam!! Pameegini salikt kopaa, piemeeram, baltu fonu, un gaishi zilu (maigu) raami, border liinijas salikt smalkas un izteiktas (tip nonjem tagadeejos ziimeejumus ar eenaam, un saliec vienkaarshi border-style: solid; border-width: 1px;)!! Pogas ieteiktu likt daudz mazaakas augstumaa un pamainiit kraasu, kautkaa tagad taa kraasa spiezh aciis un fonts liekas taads "pastulbs"!!

 

Akk ko es te spriedeleeju pats jau neko labaaku arii neuztaisiitu!

Link to comment
Share on other sites

To uzrakstu augšpusē [Winter Kart Nights 2006] es pārtaisītu, lai tas būtu taisns un nedaudz mazāks, tajā pašā labajā apakšējā stūrī. Krāsas arī varētu apdomāt citas..kaut kā nepiestāv tēmai īsti [kartingiem]. Varētu melnu un dzeltenu, piemēram. Pārējais ir norm it kā.

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par ieteikumiem!!! Cik bij manās "dizainera" spēju robežās, šķiet rezultāts ir sasniegts! Centos ņemt vērā jūsu ieteikumus un rezultāts man pašam šķiet uzlabojās.

 

Par krāsām: Piekrītu, ka kaut kas kožās, bet nesanāk glancīgāks krāsu salikums. Izmēģināju visādas tēmas, sākot no zaļganiem variantiem, līdz pat melnbaltiem.

Sākumā nevarēju saprast, kur Jūs redzat violeto krāsu (viss ir zils + sarkans + balts). Šķiet, te jāņem vērā dažādi monitoru rādijumi. Paskatījos pie paziņas ofisā un krāsas izskatās savādāk jā uz CRT (piemēram), vai arī monitors vienkārši savādāk regulēts uz krāsām. Laikam jāzin te arī kādi knifiņi, lai izmainoties toņiem nedaudz dēļ atšķirīgiem monitoriem, lapai nebojājas kopskats.

 

Par fontiem: Nav īsti skaidrība vēl, pašam nepatīk uzraksti uz pogām!

 

Iedos laikam Šo dizainerim piepucēt un pielabot - fontus un krāsu salikumus!!! Tā vismaz tikšu ar pusdienām krogā cauri :D!

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti neliktu tik lielas menu pogas, arī uzraksti uz tiem ir par lielu,

tas tiešām atstāj bērnišķīgu iespaidu :)

Krāsas varētu būt neitrālākas, vairāk uz pasteļtoņiem...

Link to comment
Share on other sites

Sākumā nevarēju saprast, kur Jūs redzat violeto krāsu (viss ir zils + sarkans + balts).

[flame]Kirilam piem tas viss paraadaas melns :D[/flame]

 

Fontus bik savadaakus vajadzeetu - pashlaik izskataas peec kautkaada saimnieciibas riika vai eediena kaarbas - viss lieliem burtiem un pie pashas malas. Kad paradiisies vairaak zinjojumu, kljuus ertaak visu rakstiit pierastajos parasto izmeeru fontos (small, x-small, TahomaVerdanaSans-Serif).

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

nu nez, man tas zilais tiešām vairāk atgādina violetu

ņem zilo toni no šī paša foruma, tas tiešām ir zils

Link to comment
Share on other sites

Emm ja nemaldos, lapa tiek taisīta jaunajai kart hallei purvciemā?!

 

Pelēkais fons varētu būt maķenīt gaišāks :roll:

 

Pogām pat nav ne vainas, bet radīsies problēmas ja vajadzēs vēlkautko pielikt...

 

aizmugurējais tumši zilais fons kautkā novērš uzmanību, varbūt nedaudz gaišāku ar varētu, bet pašu augšu arī nelaist līdz pilnīgi baltam...

 

Interesantāku fontu varētu piemeklēt...

 

Lapas funkcionālo daļu (nu txt daļu) derētu nedaudz izplānot... Plain tekstā visu raut .. nu nez... un fonu tekstam ar derēt paplānot mazliet savādāku...

 

tas mans subjektīvais...

Link to comment
Share on other sites

Kur jūs tur redzat zilu fonu? Es redzu fonu, kurš pāriet no balta augšā uz tumši violetu. Par zilu, ļoti teorētiski, varētu nosaukt tikai to krāsu pašā lapas apakšā. Man arī liekas, ka tas malu pelēkais būtu uz kaut ko mazliet gaišāku janomaina

Link to comment
Share on other sites

Nav tā lapa Jaunajai kartingu hallei, tajā tik plānoti etapi. Tā ir lapa 20 cilvēkiem ar līdzīgām interesēm, kas kopīgi pamačojas ar īrētiem kartiem. Lai nebūtu bardaks, viss, tiek rūpīgi plānots, organizēts un balstās uz speciālu izstrādātu sacensību nolikumu, punktu skaitīšanas sistēmu utt.

Braukt ar kartingu vienam ir tas pats kas spēlēt bilijardu pašam ar sevi. Sāls nav tajā ko dari, bet gan tajā, kā to dari :)!

Tā kā laicīgajā laikmetā, neatņemama sastāvdaļa ir nets, tad šī ir lapa tikai šiem 5ciem plānotajiem etapiem.

 

Krāsas taisīšu gaišākas. Pa tumšu tādēļ tā sanācis. Viss vienkārši gaišākos toņos izskatā jau labāk. Pārsālīju ar tumšām krāsām, šķiet!

Link to comment
Share on other sites

Instigater

ljoti labi, vismaz njemtas veeraa lielo izshkjirtpseeju mazo monitoru iipashiibas un teksts tik tieshaam ir labi salasaams.

Link to comment
Share on other sites

Krāsas taisīšu gaišākas. Pa tumšu tādēļ tā sanācis. Viss vienkārši gaišākos toņos izskatā jau labāk. Pārsālīju ar tumšām krāsām, šķiet!

Sen neesmu krāmējies ar ineta lapu gatavošanu, tādēļ neko daudz nekritizēšu. Ideja ir pareiza, jo tas, kā melnā krāsa iespaido cilvēka psihi ir vspārzināms fakts. Savukārt par krāsu saderību laikam nav labāk resursa par Visibone:

http://www.visibone.com/colorlab/

Princips ir ļoti vienkāršs - sader krāsas, kas simetriskas pret apļa centrālo punktu un atrodas no tā vienādā attālumā.

Gaidīsim jauno paleti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...