Jump to content

Sony DSC-P73 /Minolta Dimage S414 /Minolta Dimage G400


Guest Lauritta
 Share

Recommended Posts

gribu pirkt dogitaalo fotoaparaatu ap +/-200ls.Izveeleejos triis man pienjemamus cenas zinjaa Sony DSC-P73 /Minolta Dimage S414 /Minolta Dimage G400!!

 

Kaadas atsauksmes par tiem. Kurss buuutu labaaks no tiem? Cik liela noziime ir fotoaparaata svaram?

 

Parametru zinjaa liekas ka tie visi ir liidziigi....

 

Fotoaparaats lielakoties buus vajadziigs maajas vajadziibaam, taccu fotograafijas tiks apstraadaatas arii grafiski (Photoshops..)

Link to comment
Share on other sites

Boot.lv lietotāji diezgan vienprātīgi ir nonākuši pie slēdziena, ka labākais aparāts cenu grupā ap 200Ls ir Canon PowerShot A75 vai nedaudz dārgākais A80 :)

Link to comment
Share on other sites

gribu pirkt dogitaalo fotoaparaatu ap +/-200ls.Izveeleejos triis man pienjemamus cenas zinjaa Sony DSC-P73 /Minolta Dimage S414 /Minolta Dimage G400!!

 

Kaadas atsauksmes par tiem. Kurss buuutu labaaks no tiem? Cik liela noziime ir fotoaparaata svaram?

 

Parametru zinjaa liekas ka tie visi ir liidziigi....

 

Fotoaparaats lielakoties buus vajadziigs maajas vajadziibaam' date=' taccu fotograafijas tiks apstraadaatas arii grafiski (Photoshops..)[/quote']

 

pirms izvēlēties Canon PowerShot A80 es kādus 2 mēnešus klimtu pa I-netu un foto/elektronikas bodēm... Man arī iesākumā iepatikās ideja par kādu no Sony aparāta iegādi (vēl jo vairāk, ka es varu tos dabūt par kādiem 10 - 16% lētāk, nekā veikalā), ideju par Minolta/Olympus/Samsung es atmetu tikko kā paturēju tos aparātus rokās - dikti jau nu ziepiski tie likās, vēl lūkojos Fuji virzienā... tomēr apsverot visus + un -, nonācu pie secinājuma, ka amatiera-fotogrāfa vajadzības tomēr vislabāk spēj apmierināt kāds no Canon aparātiņiem... i' pieejama sākotnējā cena, i draudzīgs interfeiss/menu, lētas atmiņas kartes, kvalitatīvas fotogrāfijas...

Link to comment
Share on other sites

Guest Lauritta

hmm...kaaadaa zinjaa Canon Powershot A75 ir labaaks piemeeram par Minolta Dimage S414? Minolta Dimage S414 taccu ir 4.1 megapixels un optiskais zoom 4x, bet Canon Powershot A75 attieciigi tikai 3piks. un opt.zoom 3x........

Link to comment
Share on other sites

hmm...kaaadaa zinjaa Canon Powershot A75 ir labaaks piemeeram par Minolta Dimage S414? Minolta Dimage S414 taccu ir 4.1 megapixels un optiskais zoom 4x' date=' bet Canon Powershot A75 attieciigi tikai 3piks. un opt.zoom 3x........[/quote']

 

...nu tad ņem to un neuzdod jautājumus!

Link to comment
Share on other sites

Negribi ziepjutrauku - njem Minolta Dimage Z1, labaak gan piekraaj un njem Z2 - tas naktii dafig labaak biudee. A ja vari paciesties - gadi Z3, tam vispaar buus 12x optiskais zoom, 4Mp, Uzlabota fo4eeshana naktii + antishake, kas agraak tikai izmantots videokameraas...

Bet taa - Z1 ir baigi labs aparaats maajas apstaakljiem. Ja vien tev pa visu maaju nav dienasgaismas... To gaismaa fo4eejot esot probleemas...

Link to comment
Share on other sites

Njā , būtu tā Z1 pa pasaules cenu (~ 350$) varētu arī nopirkt, bet tās Latvijas cenas.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Praktiskais
hmm...kaaadaa zinjaa Canon Powershot A75 ir labaaks piemeeram par Minolta Dimage S414? Minolta Dimage S414 taccu ir 4.1 megapixels un optiskais zoom 4x' date=' bet Canon Powershot A75 attieciigi tikai 3piks. un opt.zoom 3x........[/quote']

 

...nu tad ņem to un neuzdod jautājumus!

 

kapec tu negribi paskaidrot savu izveli? Augstak nosaukto parametru atskiriba tomer ir lielaka par 10% un tapec acimredzot tiek jautats.

Link to comment
Share on other sites

Njā ' date=' būtu tā Z1 pa pasaules cenu (~ 350$) varētu arī nopirkt, bet tās Latvijas cenas.....[/quote']

Nuu, tepat neta veikalos cena ap 230Ls grozaas...

Link to comment
Share on other sites

Tu pireekjinaaji klaat atminjas karti??? jo komplektaa tev par 16MB lielaaka nenaaks... un skaties vai ir visi vadi softi un laadetaajs ar akjiem,

SONY tas viss ir (ja keksi veikalaa nav izvilkushi aaraa un pie cenas tjip pielikushi klaat +charger, software un draatis, vai veel labaak paardod to visu atsevishkji) tam visam oficiaali jaaietilps komplektaa!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest blindg
Njā ' date=' būtu tā Z1 pa pasaules cenu (~ 350$) varētu arī nopirkt, bet tās Latvijas cenas.....[/quote']

Nuu, tepat neta veikalos cena ap 230Ls grozaas...

 

neaizmirsiet tak ar par laadeetaaju un akjiishiem un papildus atminju kas jaapiepierk..tas viss kaut kur vel naaktu klaat par Ls50

bet nopietni..labaak pakraaj(vai krediitaapanjem) un nopeerc kaut ko kas ar 10x zoom un lielaaku leecu

Link to comment
Share on other sites

ir man pashlaik Minolta DiMAGE S414 ... pirkts jau sen, tiko vispaabaa paraadijaas, no austraalijas atvedu pirktu vienaa no asv inetshopiem .... sanaaca taapat par 1/3 leetaak nekaa iz vietas .... kaa jau katram aparaatam, arii shimk ir + un - ... saakshu ar +:

 

1) IMHO laba optika, nav protams Zeiss u.t.t., bet Minolta GT arii nav galiix meesls;

2) 4X zoom - pirms paaris gadiem tas bija ljoti labs raadiitaajs, tagad IMHO minimums uz ko veerc skatiities vispaar;

3) darbojas uz CF - leetaakas atminjas tips ... 128Mb PQI 40X sanaak par kaadiem 13-14Ls;

4) barojas no AA pirkstinjiem - lai arii ne tik ietilpiigi kaa litija akji, bet tomeer stipri leetaaki 4x2100mAh uz 12Ls sanaak - un galiigi shvaki ja ir, tad AA bachas var jebkuraa benziintankaa/lielveikalaa/kioskaa dabuut;

5) 4mpix - IMHO leetaakaa kamera tagad sanaak - 185Ls = kamera + 64Mb CF karte bonusaa (www.1a.lv);

 

miinusi tagad:

 

1) svars 430g kopaa ar akjiem;

2) diezgan eedeliix aparaac - ja daudz ar displejaa skaataas, tad kaadas 95 - 100 bildes uz 4mpix ar 1850mAh akjiem;

3) tripoda stiprinaajums tizlaa vietaa - pa dieognaali preteejaa stuuri no smaguma centra ... jabuut labam tripodam, ar mazajiem galda briinumiem kriit apkaart;

4) objektiivam nav automaatiska vaaka .... jaauzliek mazs melns briinums ar roku ... gjimenei ir gruuti iestaastiit ka nevajag tur likt pirxtus :)

5) roteejoshais sleedzis kas atbild par rezhiimu paarsleegshanu un arii aparaata iesleegshanu ir biku tizlaa vietaa un reizeem ieliekot/iznjemto aparaatu no somas/sominjas, sanaak nejaushi iesleegt to .....

 

paari teikumos arii viss, ja nu vajag atbildi uz kaadu jautaajumu veel, tad centiishos to sniegt

 

pac gan tagad skatos uz A80 sievai ko dot ..... beernus/sunjus/kakjus/pukjes ko bildeet - A80 taapeec ka:

 

1) AA pirxtinji atkal un tie man ir padaudz jau;

2) CF kartes - arii taas man jau ir daudz, un ja buus par maz, tad leeti var dabuut veel;

3) pagriezhams displejs - ziepiisha rezhiimaa celjojot ir iespeeja to pasleept vispaar un pasargaat no skraapeejumiem un arii akjiishi pataupaas

 

pac sev laikam no Kanaadas vediishu G5 vai S7000 - veel nevaru izlemt, bet liidz tam veel paaris meeneeshi un varbuut kaut kas cic jau paraadiisies .... piemeeram G6 .... :)

Link to comment
Share on other sites

hmm...kaaadaa zinjaa Canon Powershot A75 ir labaaks piemeeram par Minolta Dimage S414? Minolta Dimage S414 taccu ir 4.1 megapixels un optiskais zoom 4x' date=' bet Canon Powershot A75 attieciigi tikai 3piks. un opt.zoom 3x........[/quote']

 

...nu tad ņem to un neuzdod jautājumus!

 

kapec tu negribi paskaidrot savu izveli? Augstak nosaukto parametru atskiriba tomer ir lielaka par 10% un tapec acimredzot tiek jautats.

 

tāpēc, ka katram ir sava galva uz pleciem... Es izvēlējos Canon...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...