Jump to content

Kaa stiprinaat cooleri chipsetam...


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Taatad sekojosha probleema :

 

Ir plate kurai chipsets stiprinas ar taadiem kaa aakjiem kuri turas cilpaas uz plates, bet jaunais chipseta cooleris ir paredzeets stiprinaat ar caursprauzhajamiem stiprinaajumiem...

 

Kaa jamo piestiprinaat pie shaadas plates nodroshinot nepiecieshamo spiedienu?

 

Luuk plate ar savu stiprinaajumu tipu (manaa gadiijumaa tikai divi aakji):

 

chipsets_kjepas.jpg

 

Un chipseta cooleris kaadu vajadzeetu piestprinaat:

 

chipset_wc.jpg

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

Ja pielīmēsi ar superlīmi, tad, ja kādreiz vajadzēs ņemt nost, atrausi ar visu čipsetu.

 

Iesaku AS5 maisījumu 2:1 ar AS Silver Thermal Epoxy.

 

Citiem vārdiem, samaisi termopastu ar termolīmi aptuveni 2:1 attiecībā. Protams, čipseta dzesētājs lipināsies klāt krietni ilgāk, bet, kā jau teicu, vēlāk būs izredzes dabūt to nost, ja būs vajadzīgs.

 

No otras puses, pat super overclockeri nerekomendē šķiest resursus čipseta ziemeļu tilta dzesēšanai ar ūdeni, jo tā pārkaršana ārkārtīgi reti ir iemesls ierobežotam overclockam. Pilnīgi pietiek ar sakarīgu lēngaitas (klusu) aktīvo dzesēšana (radiators + mazs 40mm ventilators).

Link to comment
Share on other sites

Ja pielīmēsi ar superlīmi' date=' tad, ja kādreiz vajadzēs ņemt nost, atrausi ar visu čipsetu.

 

Iesaku AS5 maisījumu 2:1 ar AS Silver Thermal Epoxy.

 

Citiem vārdiem, samaisi termopastu ar termolīmi aptuveni 2:1 attiecībā. Protams, čipseta dzesētājs lipināsies klāt krietni ilgāk, bet, kā jau teicu, vēlāk būs izredzes dabūt to nost, ja būs vajadzīgs.

 

No otras puses, pat super overclockeri nerekomendē šķiest resursus čipseta ziemeļu tilta dzesēšanai ar ūdeni, jo tā pārkaršana ārkārtīgi reti ir iemesls ierobežotam overclockam. Pilnīgi pietiek ar sakarīgu lēngaitas (klusu) aktīvo dzesēšana (radiators + mazs 40mm ventilators).[/quote']

 

Njaa liimeet klaat man gribeetos vismazaak...

 

Es itkaa ieprieksheejai platei dzeseeju chipsetu ar shaadu cooleriiti:

 

chipset_titan.jpg

 

Tikai nezinu kaa jamais tiks galaa ar 875P chipsetu un atrodoties virs karstas videokartes - puushot virsuu chipsetam karstu gaisu :S

Link to comment
Share on other sites

Guest pyro

nu pasties cik lieli tev tie caurumi vajdziigi... nopeerc urbi un iz prieksu.,.. :) nee nu lapi reaali vari tikai liimeet ar termoliime + pasta... vari meeginaat ar tiem pasiem aakiem kauc kaa piestiprinaat...

Link to comment
Share on other sites

mrlobber

 

Njaa liimeet klaat man gribeetos vismazaak...

 

Es itkaa ieprieksheejai platei dzeseeju chipsetu ar shaadu cooleriiti:

 

Tikai nezinu kaa jamais tiks galaa ar 875P chipsetu un atrodoties virs karstas videokartes - puushot virsuu chipsetam karstu gaisu :S

 

Nu lūk, ar ūdeni dzesē labāk nevis čipsetu, bet videokarti... tad arī atkritīs karstā gaisa problēma... lai gan, atx korpusā videokartei taču ventilators vērsts uz leju - kā tas var pūst ko virsū čipseta ziemeļu tiltam?

Link to comment
Share on other sites

 

Njaa liimeet klaat man gribeetos vismazaak...

 

Es itkaa ieprieksheejai platei dzeseeju chipsetu ar shaadu cooleriiti:

 

Tikai nezinu kaa jamais tiks galaa ar 875P chipsetu un atrodoties virs karstas videokartes - puushot virsuu chipsetam karstu gaisu :S

 

Nu lūk' date=' ar ūdeni dzesē labāk nevis čipsetu, bet videokarti... tad arī atkritīs karstā gaisa problēma... lai gan, atx korpusā videokartei taču ventilators vērsts uz leju - kā tas var pūst ko virsū čipseta ziemeļu tiltam?[/quote']

 

Nee tu mani paarprati - shis chipseta ventilators velk/puush chipsetam virsuu karsto gaisu kas ir virs videokartes, bet videokarte ta karsta maita :(

Link to comment
Share on other sites

Pamegini sitos pasus stinisus piekombinet!!! Paloci un domaju ka vajadzetu sanakt!!!

Link to comment
Share on other sites

Pamegini sitos pasus stinisus piekombinet!!! Paloci un domaju ka vajadzetu sanakt!!!

 

Redz tam titan ta ir tie stieniishi bet tam W/C blokam taadu kaa redzi - nav :(

Link to comment
Share on other sites

No otras puses' date=' pat super overclockeri nerekomendē šķiest resursus čipseta ziemeļu tilta dzesēšanai ar ūdeni, jo tā pārkaršana ārkārtīgi reti ir iemesls ierobežotam overclockam. Pilnīgi pietiek ar sakarīgu lēngaitas (klusu) aktīvo dzesēšana (radiators + mazs 40mm ventilators).[/quote']

Zelta vārdi, citreiz pat pietiek ar palielu pasīvo radiatoru. Arī manai ūdensdzesei nav ūdensbloka uz čipseta, jo ziemeļtilts tāpat ir relatīvi vēss (līdz 50°C). Pie tam jebkurš ūdensbloks rada papildus pretestību ūdenim, it sevišķi tāds kā tev ar diviem 90° leņķiem, tāpēc labāk liec to uz video vai neliec vispār.

Link to comment
Share on other sites

No otras puses' date=' pat super overclockeri nerekomendē šķiest resursus čipseta ziemeļu tilta dzesēšanai ar ūdeni, jo tā pārkaršana ārkārtīgi reti ir iemesls ierobežotam overclockam. Pilnīgi pietiek ar sakarīgu lēngaitas (klusu) aktīvo dzesēšana (radiators + mazs 40mm ventilators).[/quote']

Zelta vārdi, citreiz pat pietiek ar palielu pasīvo radiatoru. Arī manai ūdensdzesei nav ūdensbloka uz čipseta, jo ziemeļtilts tāpat ir relatīvi vēss (līdz 50°C). Pie tam jebkurš ūdensbloks rada papildus pretestību ūdenim, it sevišķi tāds kā tev ar diviem 90° leņķiem, tāpēc labāk liec to uz video vai neliec vispār.

 

Laab... lai jau paliek :) Panjeemu defaulto nost - ieliku ArcticSilver5 termopastu un kaartiibaa Ziemelju tiltam +3c no telpas temperatuuras :)

 

Starpcitu josi - cik liela noziime ir trubu garumam? Tas var ko buutiski mainiit? Man te taa sisteema itkaa ir ar lielu rezervi sataisiit un es domaaju par otra pc piesleegshanu shai W/C sisteemai...

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu josi - cik liela noziime ir trubu garumam? Tas var ko buutiski mainiit? Man te taa sisteema itkaa ir ar lielu rezervi sataisiit un es domaaju par otra pc piesleegshanu shai W/C sisteemai...

Nezinu gan, to tev nāksies eksperimantālā ceļā noskaidrot. Kopumā tauta rekomendē izmantot pēc iespējas īsākas trubas, jo ūdens viskozitātes dēļ garas trubas samazina caurplūdes ātrumu, un jo tievākas trubas, jo vairāk šis ātrums samazinās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...