Jump to content

ZZ MMS uzstaadijumi


Recommended Posts

SkeletonFE

Profila nosaukums (Profile name): Tele2MMS

Mājas lapa (Start Page): http://mmsc.tele2.lv

IP adrese (WAP GW IP): 193.012.040.038

Autentifikācija (Authentication): Parasts(Normal)

Savienojums režīms (Connection-type): Nepārtraukts

Ports (Port): 9201 vai 8080

APN/Piekluves punkts (APN): mms.tele2.lv

Lietotāja vārds (Login): wap

Parole (Password): wap

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex
protams!!! siemens spaarda un tapeec nav jaarestartee...
Zelta vārdi, beidzot kāds atzinīgs vārs par Siemenu.
Link to comment
Share on other sites

siemens spaarda dazhaado specifisko fiichu klaastaa... man ljooti patiik softi prieksh siemens... vienkārši iespeeju ir tik daudz... un tas pats MPM nereaali spaarda jo mobzi atver kaa folderi... un vel taas ispeejas uzlikt par sms toni jebkuru audio failu telefonaa... un iespeeja izdzeest defaultaas melodijas pat bez kabelja paliidziibas... blablabla... shito var turpinaat liidz bezjeegai...

Link to comment
Share on other sites

ui... toch.. a bet ja taa padomaa... man vel ir siemens razhojums... taakaa... BenQ nav licis savu pirkstu klaat manai trubai... :D

Link to comment
Share on other sites

nez man ari C60, bet nekas neiet. Blauj ka nav asavienojuma (GPRS vainigs jo nestrada)

Link to comment
Share on other sites

full MMS uz ZZ config prieksh C60:

 

pie iiszinjas-> zinju iestat.-> mms profili ->mainiit iestat.

 

MMS relejs.: http://mmsc.tele2.lv

IP iestatijumi: 193,012,040,038

Savs profils: tuksh...

 

pie iestatiijumi -> savienojumi->sav. profili->mms,wap-> tuksh (tas pats nr kuru izveeleejies pie savs profils...)

 

GPRS iestat.:

 

APN: mms.tele2.lv

pieteikš vārds: wap

parole: wap

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

o jauns gljuks- bralim ir zz un vinam gprs aizgaja sovakar, vel redzeju ka vin draugos sedeja. tele2 lapa ari var pasutit uz telefonu GPRS iestatijumus. nu es ar sagribeju un man atnaca vel visam lidz kaut kads PIN kods. kam vins jaizmanto? telefons siemens m55

Link to comment
Share on other sites

uz kaada telefona BRAALIM sanaaca tas jox??? ja uz siemens tad nebriiniitos par gljukiem.. jo pat piesleeguma GPRS neiet uz vairums siemens telefoniem... eniivei.. paproveeshu!!!!

Link to comment
Share on other sites

nokia 5100, ideja tada ka vins tur peeras pa tele2 kapu, visadus uzstadijumus psutija, td veinreiz pec atnaca SMS no nummura 123 ar tekstu ka internets pieslegts, tad pameginajam, negaaja, tgad vel pec lika aizgaja..vo taa

Link to comment
Share on other sites

Es sawai nokiai 2650 visu izdariiju, kaa augstaak bija mineets, bet vislaik kaa kaut kur gribeeju ieet, raxtiija, ka lapa nav atasta. Pasuutot uzstaadiijumsu no tele2 maajaslapas, tad vislaik raadiiija, ka wajag vispirms pasuutiit gprs. Kaapeec taa??? Kas jaadara tad?

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Jā, ZZ ir GPRS, bet ne oficāls, diezgan padārgs sanāk, turklāt man liekas, kad iet tikai uz Nokijām (testēju uz Nokia N-Gage, 3510I, 7210- gāja, Siemens C65, CXV70, Samsung X450- negāja).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...