Jump to content

k700i vs s65siemens


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Plusi un mīnusi kam? k700i?

Ta bljin ko tu te gudri raksti, + un - abiem telefoniem!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Esmu lietojis abus no šiem telefoniem.

 

S65 lietoju apmēram 2 mēnešus, nekā jauna no CX65 tur nav, ja neskaita labāku kameru unatmiņas karti. Bet man vienmēr ir licies ka Siemenam ir vislabākā progamatūra, tadēļ ņemtu šo telefonu. Man pašam viņš salūza, gribēju nomainīt paneli, taču nejauši, ja gribējas vēl redzēt to telefonu vēl komplektā bija jānomaina displejs.

 

K700I lietoju apmēam mēnesi. Ļoti labs displejs un procesors, augsti punkti JBenchmarkos, tācu man tomēr liekas, ka programatūra ir daudz gļuku, turklā vēl, kā mīnusu var uzskatīt atmiņu karšu trūkumu, jo ko gan daudz ar Mp3 var izdarīt uz 41Mb. Kopumā par šo telefonu es varu pateikt: Jaudīgs procesors ar tizlu programatūru.

 

Ja agrāk lietoju Siemenus, Motorolas, biju viņu atbalstītājs tad ņem Siemens, bet ja tomēr pieturējies pie klasiskās Nokijas, tad ņem Sony Ericsson.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

tad s65 nav mp3?un ko tad vari teikt par motorola e398? man vieniiga smagaakaa problema manam k700i ir taa,kad vaacinsh dilst un skraapejas aatri.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

S65 diemžēl gan nav Mp3. Motorla E398 ir normāls telefons man bija kaut kur 4 mēnešus, vienīagais mīnus, kas nepatika Irda trūkums, arī bremzēja diezgan daudz.

Par K700I- man arī tā problēma- baigi skrāpējas.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

marihaun:

leetaak kaa 300 eek?

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...