Jump to content

Kaa atgaisot water cooling sisteemu?


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Kaa pareizi atgaisot water cooling sisteemu?

 

Kaa iisti to dariit un kaa var paarliecinaaties, ka process ir izdevies pilniigi? Tb ka radiatoraa ne suuknii nav neviena burbuliisha?

 

Tikko esmu atradis briivu briidi savas w/c sisteemas salikshanai - bet nu jau kaadu 1/2 stundu darbojoties man nav paarlieciibas ka taa atgaisoshana buutu izdevusies :(

 

Tb lai arii temperatuuru esmu dabuujis zemaaku kaa bija ar gaisa dzesi - neesmu paarliecinaats ka sisteema straadaa kaa naakas :(

 

 

Ir kaadam ieteikumi/pieredze shajaa jautaajumaa?

Link to comment
Share on other sites

Guest EsPats

Tev vinja pirkta?

Ja nee, tad analogjiski mashiinas dzesei uz augstaakaas shljaukas, tb kura atrodas visaugstaak jaaizveido rezervuaars kur ietpluust pa trauka augsheelo dalju, bet izpluust obligaati pa apaksheejo dalju, tb izpluudes daljai jaatrodas patstaaviigi zem uudens

Link to comment
Share on other sites

Vispirms jau izgrozi sistēmu ar ieslēgtu sūkni visos iespējamos virzienos. Skaties, lai pa trubām ilgi neskraida lieli gaisa burbuļi. Sīki burbulīši var būt, tie pazudīs kādu 2 dienu laikā. Radiatorā burbuļus ir grūti izkontrolēt, sūknī ir vieglāk - ja tajā ir kāds burbulis, tad sūknis ir daudz skaļāks kā normāli tam būtu jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Vispirms jau izgrozi sistēmu ar ieslēgtu sūkni visos iespējamos virzienos. Skaties' date=' lai pa trubām ilgi neskraida lieli gaisa burbuļi. Sīki burbulīši var būt, tie pazudīs kādu 2 dienu laikā. Radiatorā burbuļus ir grūti izkontrolēt, sūknī ir vieglāk - ja tajā ir kāds burbulis, tad sūknis ir daudz skaļāks kā normāli tam būtu jābūt.[/quote']

 

Nu taa arii meegjinaaju - pa trubaam skraidam nemanu nevienu burbuli un suuknis arii apklusa, bet anyway...

 

~20c temperatuuras dropdown tikai :( Tiesa gan diezgan stabila - vairaak kaa 5-6c pie 100% load klaat nenaak...

 

Nez ar visu to ka mani taas temperatuuras liidz galam neapmierina - patreiz izskataas ka temperatuura vairs nav klupshanas akmens...

 

Varbuut ArcticSilver5 peec tiem paaris cikliem veel nometiis temp?

 

Un vispaar - kas ir taas lietas ko vajadzeetu iechekot?

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ArcticSilver5 peec tiem paaris cikliem veel nometiis temp?

Nedaudz nometīs' date=' bet tas notiks diezgan ilgā laika posmā, jo uz CPU vairs nav vibrāciju no coolera kas palīdz termopastai izveidot labāku kontaktu.

Un vispaar - kas ir taas lietas ko vajadzeetu iechekot?

Pats galvenais - lai nekur ūdens netek :) Vēlams padarbināt tikai sūkni pie izslēgtas sistēmas vismaz pāris stundas.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut ArcticSilver5 peec tiem paaris cikliem veel nometiis temp?

Nedaudz nometīs' date=' bet tas notiks diezgan ilgā laika posmā, jo uz CPU vairs nav vibrāciju no coolera kas palīdz termopastai izveidot labāku kontaktu.

Un vispaar - kas ir taas lietas ko vajadzeetu iechekot?

Pats galvenais - lai nekur ūdens netek :) Vēlams padarbināt tikai sūkni pie izslēgtas sistēmas vismaz pāris stundas.

 

Hmmz... nu ok - kaut arii ilgaakaa laika posmaa - tomeer patiikami :)

 

Par to uudeni - hehe nu jaa ok :) Es gan vairaak biju domaajis - lietas kuras nochekot kuru deelj vareetu nebuut pietiekosha/maksimaala dzeseeshanas efektivitaate...

Link to comment
Share on other sites

A kā īsti ir ar tām sistēmām kompim ir vai nav jāgriežas 24/7?

 

Jaa mani pc griezhas 24/7 pie 100% load... ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...