Jump to content

kur var nopirkt UV kraasu ?


ORiONz
 Share

Recommended Posts

izlasiiju aarzemju modding saitos, ka ir taada UV kraasa, varbut kaads zin kur taadu dabuut, itkaa nekur nevar atrast, atradu tikai kaut kaadu UV ziimogu kraasu, bet man ir aizdomas, ka jamaa buus ljoti daarga

Link to comment
Share on other sites

www.jet.lv Moddinga sadaļā 40 ml pa 10 Ls... paslasi arī sliktās atsauksmes pa viņu...

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
izlasiiju aarzemju moddins saitos, ka ir taada UV kraasa, varbut kaads zin kur taadu dabuut, itkaa nekur nevar atrast, atradu tikai kaut kaadu UV ziimogu kraasu, bet man ir aizdomas, ka jamaa buus ljoti daarga

 

ja tev vajag tikai nedaudz pakrasot tad pamekle UV reactive markerus. Runajot par krasu, esmu dzirdejis par pulveriti ko samaisa ar krasu, mozh ka celtnicibas veikalos var sastapt kaut kotadu.

Link to comment
Share on other sites

Labaak iegaadaajies perlamutriigu kraasu, tad gan tev PC kraasojums buus labs, vieniigi kraasa ir daarga prieksh parastaa mirstiigaa! :/

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
www.jet.lv Moddinga sadaļā 40 ml pa 10 Ls... paslasi arī sliktās atsauksmes pa viņu...

 

tevis ietekta ir udensdzesei domata

Link to comment
Share on other sites

hmmz, es nedomaaju watercooler water paint(Water paint for watercool system, UV, 40ml, red/green) bet gan gluzhi parastu kraasu (nu kaa guashu) :D

Link to comment
Share on other sites

nju laikam jau nevienam nav bijusi interesse shaadu kraasu kaut kur dabuut :(

Link to comment
Share on other sites

Bija balonini ar tādu krāsu... bet viņa ir neredzema tāpat. caurspīdīga... tikau UV spīd

Link to comment
Share on other sites

nju laikam jau nevienam nav bijusi interesse shaadu kraasu kaut kur dabuut :(

nu taa man ir taada kraasa nu nevis kraasa bet laka.... un taada maza pudeliite ar otinju maksaaja 3ls pirku no www.ebay.de 'tagad straadaaju pie sava kompja modeeshanas bet ja paliks paari tad vareeshu notirgot...

Link to comment
Share on other sites

vispaar taa ir UV nagu laka... taa kaa gan jau ka to var nopirkt arii kaut kaados kosmeetikas veikalos...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...