Jump to content

Cik maksā tipogrāfijas pakalpojumi?


Bots
 Share

Recommended Posts

Tā kā tuvojas jauns gads esmu nolēmis saržot kalendārus un izplatīt tos. (Sīkumos neieslīgšu, nav vēlmes šeit skaidrot ko un kapec.)

 

Gribēju noskaidrot cik maksā tipogrāfijas pakalpojumi.

Cik aptuveni maksā A4 un A3 krāsainas izdrukas?

Cik tas man maksās, ja es pasūtīšu 20 gab. un ja 100 gab.? Vai tipografija maz ķēpasies tikai ar 20 izdrukām?

 

Varbūt kāds bootists strāda šaja nozarē!?

Kādam varbūt ir bijusi pieredze ar drukas darbiem? Kāds pasūtijis kko kādā kantorī?

Kurus kantorus rekomendētu?

 

Rīt ņemšu rokā lielo telefonu grāmatu un apzvanīšu lielākās firmas.

Bet kamēr jaunā darba diena nav sākusies, griežos pie jums!

 

Izsakieties par tēmu un nekādu offtopiku netasiet.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

meklee useri overclocker

 

Es vareetu vieniigais uz aviizu papiira tev vinus nodrukaat :-)

Link to comment
Share on other sites

nu nez cik man ir bijusi vajadziiba - tad gan bukletus gan plakaatus esmu taisiijis nu jau gadus 5cus tikai 2vaas firmaas

riigas ziimogu fabrika

www.rzf.lv

digitaalaas drukas centrs

www.ddc.lv

pofig ja kaadi piedaavaa ariii ko leetaak taapat nenjemu jo shie 2vi ir man vienmeer labi izpildiijushi pasuutiijumu ....

 

nu ja gribi digitaalo druku tad PGM (Poligraafijas Grupa Muukusala)

 

www.pgm.lv

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info DeadmaroZ-TLOTL un NormaalsCilveeks.

 

Varbūt vēl kadam ir kas piebilstams?

Link to comment
Share on other sites

varu piebilst ka riigaa ir loti daudz tipenes kas vareetu izpildiit tavus pasuutiijumu :-) Taalaak jau viss ir tavaas rokaas :-)

Link to comment
Share on other sites

dead a vot davaj nevajaga, es ta jau esmu ar tiem kalendariem visu nedelju nodujies trukst vel tikai papira kalendari :x

 

latvijas avize veda kalendarus, talsu tipografija ar veda visadu hlamu hmm vel kautkadas firmas bija, vienigi kad busu atkal darba tad jaskatas :roll: var meginat vel uzbombit kadu zvanu Reneprint tie ar ar visadiem mazajiem pasutijumiem itka nodarbojas

Link to comment
Share on other sites

Iesaku maziem pasūtījumiem nelielas tipenes, kuras tieši ir specializējušās uz mazām tirāžām - lielās tipogrāfijas tādiem sūdiem klāt neķersies. Pats strādāju AS "Preses nams" (tas, kas blakus Hansabankas "Saules akmenim" Ķīpsalā) - vienīgais, ar ko varu tev palīdzēt, ir profesionālā līmenī sagatavot tavu kalendāru, lai pēc tam, drukas laikā, tev nez no kurienes neizlīstu visādi brīnumi. Bet citādi - garām, jo tirāžas pie mums mērāmas tūkstošos un desmitos tūkstošos - ja nu vienīgi kāds izcili sarežģīts darbs, ar kuru var padižoties kādā starptautiskā izstādē. NormaalsCilveeks jau ieteica 2 sakarīgas tipenes - aizej aprunājies ar viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...