Jump to content

Firmware upgrade LMT akcijas telefoniem.


Recommended Posts

To es ar gribeeju zinaat! :wink: Vai tur vajag kaadu iemeslu vai taapat tjipa pameeginaat gribas?

Link to comment
Share on other sites

Par to ka LMT parshuj softu masveida, neesmu neko dzirdejis, bet tev nevajag ipashus iemeslus, lai piem. grieztos Elkor servisa (brivibas 201) un palugtu vinjus softa upgreidu savam telefonam. Panjem lidzi pirkuma aplieinoshos dokumentus un dodies uz turieni.

 

Procedura ainjem no 20min-1h ( ja naksies staties rinda)

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Ja ko piikst tad elementaari... Saki ka gluko.. Un lai liek jauno firmware for free!

Link to comment
Share on other sites

man te vienu nokia symbian phoni siikaa nolingaja zemee , ekraans atnirdzaas , aiznesu uz garantiju , sataisiija ekraanu 1st laikaa un apgreidoja firmwari nemaz neprasot viniem!

Link to comment
Share on other sites

Es laikam bij tas kas teica to frāzi... :) nu pa pāršūšanu lmt centrā...

Parasti gan jamie tikai jaunus akcijniekus pāršuj... pirms realizācijas... Bet cik zinu jamiem ir savs telefonu serviss, kurā var izdarīt jebko...

Link to comment
Share on other sites

Kautkur lasiiju ka garantijas servisaa var upgreidot firmwari bez maxas akcijas telefoniem vai kautko tml. Gribeejaas uzlabot K300i lai shams njem arii mp4 formaata skanjas!

Vispaar:

1)Dodu 99%,ka 300i SE neema mp4 formaatu!

2)mp4 formats ir video un skana kopaa!!!

3)jaa,to dara pa briivu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

njem k700i.es pec ngage pakjeru shamo. shitas 2.5g phonis iekabina dazham labam smartam. ps. es tagad no telefona caur operu te rakstu un lasu.traucee pagaidaam paraksti garie.

Link to comment
Share on other sites

njem k700i.es pec ngage pakjeru shamo. shitas 2.5g phonis iekabina dazham labam smartam. ps. es tagad no telefona caur operu te rakstu un lasu.traucee pagaidaam paraksti garie.

 

Vari luudzu pateikt' date='kur novilki Operas failu?[/b']

 

MAns SE k700i sys failus nenem no simbianiem,bet jar failus gan no simbianiem...10megabaitus esmu ar visaadaam speeleem utt sakacaajis telefonam un izlasi uztaisiijis labaak speelu... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

tas jau nav smarts tachu iekabina.shim traktoram procis ir 104mhz,a nokiai 6600 kkur pie 102.operu var izrakt sheit xxelwap.mag.su tur lapas apaksha bus links. tik bugi pa reizei izlec.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

es pec vardiem ,un izlasi, nesapratu tavu pedejo teikumu.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

 

MAns SE k700i sys failus nenem no simbianiem' date='bet jar failus gan no simbianiem...10megabaitus esmu ar visaadaam speeleem utt sakacaajis telefonam un izlasi uztaisiijis labaak speelu... :)[/quote']

 

no kura laika symbian ir jar faili? Jar ir JAVA JM2E faili!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Pats ar Lietoju SE K700I (Mazcenas), paspēju jau atbloķēt, viss kārtībā.

 

Viņam ir viena ļoti laba adrese seclub.org (ieteiktu SE useriem ieiet)

Tur arī Operu var novilkt, Boot Wap es skatos caur Operu, jo tā ir ērtāk, turklāt ar orģinālo pārlūku nevar šeit ielogoties.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

da nee.k700i var izmantot no symbianiem jar failus jo ekraans un jauda atljauj. no parastaa browsera var gan ielogoties.

 

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

 

MAns SE k700i sys failus nenem no simbianiem' date='bet jar failus gan no simbianiem...10megabaitus esmu ar visaadaam speeleem utt sakacaajis telefonam un izlasi uztaisiijis labaak speelu... :)[/quote']

 

no kura laika symbian ir jar faili? Jar ir JAVA JM2E faili!

 

Pareizi atbildeeja Yoji,ka muusu SE saprot simbianu jar(tie jar faili taisiiti tiesi prieks simbian opereetaajsisteemas telefoniem) failus!

Jo vairumam simbianu ir izskirtspeeja 176x208 , bet musu SE ir 176x220.Un benchmarki ieliek tiem simbianiem,kaut arii mums lielaakas izskirtspeejas ekraani.Taa luuk.

Link to comment
Share on other sites

dam jar nav un nekad nebuus nekaada sakar ar symbian :-) jar ir jar un symbian ir symbina , un tad sakat ka java faili kas taisiiti noteiktai rezoluucijai nevis jar symbian :-) tad jau juus saaksiet teikt ka lejat savaa mersii , zigula 95 benziinu

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

jaa jar ir jar un sym. ir sym.,bet ir jar paredzeti smartiem un teiksim ar nokia 6230 to failu nepalaidisi,bet ar traktoru tas ir iespejams.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

kautko man k500i labak patik par k700i, labi nav tur zilais zobrats, 49 mb atminja, bet vismaz nav tads invalīds dizainaa :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ok,neiesu kasiities,bet visi domu saprataam! :wink:

 

Nu par gaumi nestriidas,un atmina ir 41(k700i) megabaiti un 31(k700).

Ir jau veel visadi siikumini ar klaat...kaut vai radio un austinas standartaa... :)

Link to comment
Share on other sites

neviens jau netaisaas kasiities tik man tiik ka lietas sauc iistos vardos :-) tad mazaak paarpratumi rodas :-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...