Jump to content

WLAN manuālītis


mr
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

 

Esmu diezgan liels lāme tīklu konfigos un iepriekš runātajās tēmās, ir bijuši pieskārieni, kā risināt problēmu. Googlē ir spēks, bet vajag visu ātri sataisīt (nav laika nedēļām eksperimentēt, rīt svarīgi darbi jādara)>

 

Problēma!

 

Ir 2 laptopi ar wlan iespējām.

 

Viens no tiem ir pieslēgts pie provaidera un vajadzētu uztaisīt, lai ierodoties otram ir iespēja Wlanā nošārēt failus uz apmaiņu un otram (abiem vienlaicīgi) laptopim izmantot internetu.

 

pie PC1 Neta provaideris ir pieslēgts ar parasto ethernet un pie TCP stāv automātiskā režīmā.

 

Cik tālu esmu ticis, nets iekš PC1 ir nošārēts, bet neizdevās dabūt wireless savstarpējo saslēgumu (rāda uvailable, kaut saraujies). Device ir ok abiem (pie citiem accespointiem katrs pats par sevi strādā) izmēģinājos likt ar roku IP, bet teicu jau, esmu lāme šais jautājienos. Saprotu, ka man PC1 kas ir pie neta ir jātaisa kā acsces point un tur man zināšanas beidzas!!! Pa vidu vēl kriptācijas mijās (nav vajadzīgas) un diezgan dziļš mežs priekš manis. Nu viss šis teksts kā mežs izskatās!!!

 

Step by step ko darīt iegš PC1 (ir pie neta) un PC2!?

Link to comment
Share on other sites

Viskorektāk būtu abus WLAN adapterus darbināt AdHoc režīmā, norādot abiem vienādu SSID un kanāla numuru. Ja viss iet, tad vēlāk var ieslēgt arī šifrēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā lai step by step izstāsta, bet jāveido savienojums starp datoriem AD-HOC režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Viskorektāk būtu abus WLAN adapterus darbināt AdHoc režīmā' date=' norādot abiem vienādu SSID un kanāla numuru. Ja viss iet, tad vēlāk var ieslēgt arī šifrēšanu.[/quote']

 

Kā šamo dara precīzi. Saprotu, ka iegš xp settingiem.

 

Tur jau tā doma ir par to step by step. PC1 Tur to un to, PC2 to un to.

 

Mēģināju uztaisīt XP piedāvātu Home office network. Ar flashiņu uztaisīju SSID zem viena nosaukuma, parādijās abi kompīši, bet tālāk, nav saprašanas? Nospiežam finish un darbība aiziet vēsturē?

Link to comment
Share on other sites

Meegjni novilkt no neta iistos konfiguraacijas tuuljus priekhs taam tiikleneem.

Var, protams, sisties ar tiem Windows iebuuveetajiem tuuljiem, bet man vinji ne visai.

Tad vienai tiiklnei uzliec Ad-Hoc rezhiimu, SSID - tiikla identifikaacijas vaardu un darbiibas frekvences kanaalu. Piemeeram, SSID="Temp2", Channel=6.

 

Uz otra datora tik atliks pamekleet esoshos tiiklus. Vajadzeetu atrast iepriekhs izveidoto tiiklu. Un tad spiezham connect to "Temp2" :)

 

Ip adreses vajadzeetu samest statiskaas zem viena subneta, piemeeram:

1. 192.168.100.1, MASK: 255.255.255.0

2. 192.168.100.2, MASK: 255.255.255.0

 

Visam vajadzeetu straadaat :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...