Jump to content

FSP 550W vs Hiper 480W


Mārtiņš Lūsis
 Share

Recommended Posts

vimba_zlobnaja

Kas tad nu atgadiijies? ;)

Pisina smadzeni kad nevajag! :evil: Es arī ~ tādā pat stāvoklī kā someonesick.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Laikam njemshu to Hiper 480W... 34A uz 12V (16+18 ), jo tam FSP nav SATA un PCI-E konektori... (naakamais kompis man buus A64, ja nekas nemainiisies ciinjaa Intel vs AMD...).

Link to comment
Share on other sites

shodien beidzot esmu nejeegaa dusmiigs! un veelos izteikt reaalu mega fuj latvijas situaacijai! reaala banaanu republika! besii aaraa... un veel lielu lielais mega fuj TDBaltic! makareetaaji nelaimiigi! besii... :x :x :x

apnicis shitaa chakareeties... visi aarpus LV regjiona dabuun visu aatraak...

 

Veci, TDBaltic ir suukaajis vienmeer, kas tev taa ir pirmaa dzirdeeshana? Vienkaarshi pasuutiijumu menedzheru daljaa reaali lukturi straadaa. Vienmeer jamie ir bremzeejushi un beigaas piechakareejushi. Taada jushka ka jamie negrib nopelniit vai arii vinjiem ir pofig tavs pasuutiijums. Es pi#$%^ ar jamiem kaadus meeneshus 3 kad man vajadzeeja Plexsha DVD dedzinaataaju... Man piemeeram ir vieglaak GNT pielaust atvilkt kauto specialy nekaa TDBaltic... Vai vienkaarshaak pasham visu atvilkt.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez vai swiched off, driizaak kaac kreiss exemplaars traapiijies. Manc 520W worko godam nav kur piesieties. Labi tur straavas, kluss un labi izskataas :]

 

BTW, cik skatos revieweetais OCZ PSU arii ir zilaa kastee nevis oranzhaa... Kas raxsturiigs EU OCZ PSU...

 

US un US/EU OCZ PSU naak orazhaa kastee.

Link to comment
Share on other sites

FrozenCPU http://www.frozencpu.com/psu-89.html OCZ PowerStream 520w ar shipu(leetaako) var dabuut pa apm 90Ls

 

Kitaps' date=' var maniit ka neesi neko patc vilcis no sweetzemeem... Taa jau no malas liekas ljoti jauki bet paskaitiisim iistaas izmaxsas:

 

134.99$ + 25.25$ [leetaakais ships'] = 160.24$ * 0.5797 [uSD/LS] = 92.89Ls + 13.83Ls [PVN + muita + pasta komisija] = 106.72Ls

 

Nodoklji valstij: 92.89Ls - 31Ls [neapliekamais minimums] = 61.89Ls [no shiis summas tiek apreekjinaats PVN 18% un Muita 3% + Pasta izdevumi: 0.60Ls] = 13.83Ls

 

[Nodokljus valstij nav jaamaxsaa ja prece ir nopirkta un shipojas no EU valstiim]

 

Un pie kam sheit nav mineeta preces apdroshinaasha, ja paveicaas tad ok bet ko tu dariisi ja prece neatnaax, kodiisi pirxstos? :>

 

BTW, sheit nav iekljautas naudas paarskaitiishanas izmaxsas! Un ja kaads gribees iebilst ka var deklereet pa leeto preci lai apietu PVN tad varu droshi pateikt ka e-veicis pasuutiis taalaak taadu pirceeju...

Link to comment
Share on other sites

Ehh... Nu jaa neesmu gan neko suutijis... Esmu tikai no EU. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ehh... Nu jaa neesmu gan neko suutijis... Esmu tikai no EU. :oops:

 

Nure, a shamais shopz ir no USA, NY ja nemaldos?

 

Laikam nemaldos:

 

Address: FrozenCPU.com, Inc.

128 Turk Hill Office Park

Fairport, NY 14450

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Klau a ja no EU pasuuta, tad ir veel kaut kas bez delivery maksas bonusaa???

Link to comment
Share on other sites

Klau a ja no EU pasuuta' date=' tad ir veel kaut kas bez delivery maksas bonusaa???[/quote']

 

Apdroshinaashana peec veelmes :>>>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...