Jump to content

BIOS apgreids


Gnidrologs
 Share

Recommended Posts

Vai kāds nezin kur bez visādiem čakariem novilkt bios daiverus.

Man vajadzīgs Award Modular BIOS v6.00PG. Visi meklējumi nez kādēļ noved līdz driverguid.com, kur kautkāda kretīniska reģistrācija vajadzīga, uzrādot savu telefonu un tad nu viņi zvanīšot tev. Bļin, man bios vajadzīgs, nevis uzsist klaču pa telefonu no amerikas.

Link to comment
Share on other sites

Tev jāskatās tikai tavas mātesplates ražotāja saitē...

Paņem EVEREST progu, tur parasti parāda linku uz saiti.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds nezin kur bez visādiem čakariem novilkt bios daiverus.

Man vajadzīgs Award Modular BIOS v6.00PG. Visi meklējumi nez kādēļ noved līdz driverguid.com, kur kautkāda kretīniska reģistrācija vajadzīga, uzrādot savu telefonu un tad nu viņi zvanīšot tev. Bļin, man bios vajadzīgs, nevis uzsist klaču pa telefonu no amerikas.

 

ja tev fiška nerubī, kā atrast savas mātenes jaunāko BIOS-a versiju, labāk nelien kur nevajag... sastāstiīsi māteni un tad būs spams pa visu forumu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Visi meklējumi nez kādēļ noved līdz driverguid.com, kur kautkāda kretīniska reģistrācija vajadzīga, uzrādot savu telefonu un tad nu viņi zvanīšot tev. Bļin, man bios vajadzīgs, nevis uzsist klaču pa telefonu no amerikas.

 

A Tu pamēģini Login: drivers un Password: all

 

;)

Link to comment
Share on other sites

BenderLV
Vai kāds nezin kur bez visādiem čakariem novilkt bios daiverus.

Man vajadzīgs Award Modular BIOS v6.00PG. Visi meklējumi nez kādēļ noved līdz driverguid.com, kur kautkāda kretīniska reģistrācija vajadzīga, uzrādot savu telefonu un tad nu viņi zvanīšot tev. Bļin, man bios vajadzīgs, nevis uzsist klaču pa telefonu no amerikas.

 

ja tu mneklēsi Award Modular BIOS v6.00PG, tad tu secināsi ka nezināmu iemeslu pēc aptuveni pusei visu ražoto mātesplašu ir tāds BIOS. Divaini vai ne, ka dažādiem ražotājiem un dēļiem ir viens un tas pats bios?

 

MEKLĒ NEVIS PĒC BIOS ražotāja, bet mātesplates ražotāja un modeļa.[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ja nav problēmas ar ru, neslikta infa ir te:

http://www.bios.ru/

Bet kā jau augstāk minēja, je nejūties drošs, labāk neķeries klāt, ja nu vienīgi gribiātri tikt pie jaunas mātesplates:))).

Link to comment
Share on other sites

Ja nav problēmas ar ru, neslikta infa ir te:  

http://www.bios.ru/

Bet kā jau augstāk minēja, je nejūties drošs, labāk neķeries klāt, ja nu vienīgi gribiātri tikt pie jaunas mātesplates:))).

He he kaa tad, nograut maatesplates BIOSu nav nemaz tik vienkaarshi, vieniigi jaaskataas ka neizsleedz kompi araa vai arii nenoraustaas elektriiba BIOSa programeeshanas laikaa, nezinu veel kaa citaadi buutu jaariikojas lai nograutu deelja BIOSu !?! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nav problēmas ar ru, neslikta infa ir te:  

http://www.bios.ru/

Bet kā jau augstāk minēja, je nejūties drošs, labāk neķeries klāt, ja nu vienīgi gribiātri tikt pie jaunas mātesplates:))).

He he kaa tad, nograut maatesplates BIOSu nav nemaz tik vienkaarshi, vieniigi jaaskataas ka neizsleedz kompi araa vai arii nenoraustaas elektriiba BIOSa programeeshanas laikaa, nezinu veel kaa citaadi buutu jaariikojas lai nograutu deelja BIOSu !?! :)

 

mēģinot iešūt nepareizā dēļa BIOS-u - trauksmainu emociju kokteilis garantēts... :-)

vienreiz ir gadījies - tāpēc, tagad, pirms flašošanas, esmu hiperexaltētas uzmanības etalons... :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja nav problēmas ar ru, neslikta infa ir te:  

http://www.bios.ru/

Bet kā jau augstāk minēja, je nejūties drošs, labāk neķeries klāt, ja nu vienīgi gribiātri tikt pie jaunas mātesplates:))).

He he kaa tad, nograut maatesplates BIOSu nav nemaz tik vienkaarshi, vieniigi jaaskataas ka neizsleedz kompi araa vai arii nenoraustaas elektriiba BIOSa programeeshanas laikaa, nezinu veel kaa citaadi buutu jaariikojas lai nograutu deelja BIOSu !?! :)

 

mēģinot iešūt nepareizā dēļa BIOS-u - trauksmainu emociju kokteilis garantēts... :-)

vienreiz ir gadījies - tāpēc, tagad, pirms flašošanas, esmu hiperexaltētas uzmanības etalons... :-)

Njaa lai ieshuutu nepareizas maatenes BIOSu, tur tieshaam ir jaamaak ;) Ja nu gribi jaunaaku BIOSa apdeitu, pirmais ir jaaiet razjotaaja maajaslapaa un jaaskataas vai kautkas ir pieejams prieksh sttieciigaas maatesplates un ja ir tad kachaajam lejaa un flashojam iekshaa, vieniigi var gadiities ka maatesplates razjotaaja firma ir taada noname un tad buus probleemas mekleet caur google.lv un tad tieshaam nav garantija ka atrastais fails ir 100% iisti paredzeets tavam deelim, visaadi var gadiities! ;) Tad gan mieriigi ieshuut var neiisto un tad buus lielas probleemas sho deeli atdziivinaat, bet iespeejams ir viss :)

Link to comment
Share on other sites

Njaa lai ieshuutu nepareizas maatenes BIOSu, tur tieshaam ir jaamaak ;)...

 

...tur jau tā lieta, ka atšķirība bija mātenes revīzijas kārtas numurā - vajadzēja rev. 1.12, bet iešuvās 1.2... ;-) - rezultāc: CHECKSUM ERROR !!!

 

...izķepuroties, protams, nebija īpaši sarežģīti... tomēr pirmajā brīdī asinsspiediens man bija mērāms atmosfērās :-)))

 

tā lūk! un tas saucas PIEREDZE...

Link to comment
Share on other sites

Njaa lai ieshuutu nepareizas maatenes BIOSu, tur tieshaam ir jaamaak ;)...

 

...tur jau tā lieta, ka atšķirība bija mātenes revīzijas kārtas numurā - vajadzēja rev. 1.12, bet iešuvās 1.2... ;-) - rezultāc: CHECKSUM ERROR !!!

 

...izķepuroties, protams, nebija īpaši sarežģīti... tomēr pirmajā brīdī asinsspiediens man bija mērāms atmosfērās :-)))

 

tā lūk! un tas saucas PIEREDZE...

Njaa praats un saprashana naak ar laiku :) kaadreiz nesuuda nerubiju kas ir PC un kas ar to daraams, kur nu veel par 1. liimenja programatuuru BIOS ;)

Link to comment
Share on other sites

Gnidrologs

Nu lāb lāb, huckeri šmuckeri atradušies te, spamojot uzaudzējuši te pārsimt postu un jūtās gudri. Neesmu tik neadvancēts juzārs vienkārši biosu nav bijusi vajadzība apgreidot. Gribēju to darīt sakarā ar infinite loop problēmu, par kuru varat izlasīt citā manā tēmā iekš videokaršu zara.

Chaintech mājas lapā atradu, bet izrādījās, ka tas ir tas pats 2 gadus vecais bios, kas man jau ir. Laikam par manas vecās mātītes labklājību vairs neviens nerūpējas jau sen.

sastāstiīsi māteni un tad būs spams pa visu forumu

Man gan likās, ka nepareizo biosu nemaz nav iespējams instalēt, bet ja jau tev tas izdevies, apsveicu.

Link to comment
Share on other sites

Nu lāb lāb' date=' huckeri šmuckeri atradušies te, spamojot uzaudzējuši te pārsimt postu un jūtās gudri. Neesmu tik neadvancēts juzārs vienkārši biosu nav bijusi vajadzība apgreidot. Gribēju to darīt sakarā ar infinite loop problēmu, par kuru varat izlasīt citā manā tēmā iekš videokaršu zara.

Chaintech mājas lapā atradu, bet izrādījās, ka tas ir tas pats 2 gadus vecais bios, kas man jau ir. Laikam par manas vecās mātītes labklājību vairs neviens nerūpējas jau sen.

sastāstiīsi māteni un tad būs spams pa visu forumu

Man gan likās, ka nepareizo biosu nemaz nav iespējams instalēt, bet ja jau tev tas izdevies, apsveicu.

Pavaceekiem dzelzjiem ieshuut neritiigo BIOSu var bez probleemaam, mieriigi var ieshuut maatenee taadu pasha modelja BIOSu tikai ar citu rev., nu taa kaa man ir Abit NF7-S, bet shim deelim ir vairaakas versijas: 1.0; 1.1; 1.2; un 2.0 ;) taa kaa auzaas sabraukt tomeer var un nav daudz puulju jaapieliek ;)

Link to comment
Share on other sites

Gnidrologs
Priekš kam vajag mainīt BIOS'u?

Neredzu jēgu to darīt.

Esmu nomocījies ar Infinite loop problēmu un mēģinu visu, ko vēl neesmu mēģinājis līdz šim, lai to novērstu. Dažiem esot palīdzējis bios apgreids, bet liekas, ka manai mātei jaunas bios versijas neviens vairs netaisa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Mogilshik
Vai kāds nezin kur bez visādiem čakariem novilkt bios daiverus.

Man vajadzīgs Award Modular BIOS v6.00PG. Visi meklējumi nez kādēļ noved līdz driverguid.com' date=' kur kautkāda kretīniska reģistrācija vajadzīga, uzrādot savu telefonu un tad nu viņi zvanīšot tev. Bļin, man bios vajadzīgs, nevis uzsist klaču pa telefonu no amerikas.[/quote']

 

 

 

1.Butu gan labi zinat kas razoja plati?

2.Vari izmantot WinFlesu tas bus nesapigi kaa caur flpoi veikt apdeitu.

3.Nebrinies ja Bios uzrada veco versiju (patiesiba notiek ielade no HDD un to var izdzest vienmer)!

4.Meklejot caur Googli raksti- BIOS+v6.00pg+update un nemekle pasas pirmajas rindas vislabak ir meklet kiniesu vai taivaniesu saitos,jo pie parejiem(iznemot pasu razotaju) ir G....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...