Jump to content

vai ir verts mainit majas datoru pret portativo!?


marihuans
 Share

Recommended Posts

respektivi

 

amd 2500+,256mb,geforce4,120gb hdd,cd-rw asus,IBM cd-rom,asrock kt 880 mobo.

 

pret

 

acer travel mate 223mx ar 1,13ghz proci,20gb hdd,128mb ram,par video nav ne jausmas aa un cr-roms 24x!

 

1 pret 1,nekaadaam piemaksaam! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest mamikelis

Kas tas par jautaajumu?

Tikpat labi tu vari prasiit vai ir veerts mainiit aabolus pret naglaam.

Ja tev ir vajadziigs laptops, mainiities ir veerts. Ja nav vajadziigs, tad nav arii tolka mainiities...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Tev jau pašam jāzin ko tev vajag - maajas kompi vai parnesaajamu...

Bet tiiri teoreetiski portativais ir vertigaaks (LS)

Link to comment
Share on other sites

marihuans

portatiivo man vajag,bet vai ir veerts naudas izteiksmee-vai vinsh maksaa tik pat cik mans maajas PC? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

marihuan, tas kompis gan leets

 

Pērkot šo datoru par 10ls dabūsiet līdzi 54mbit bezvadu tīkla karti(WLAN).

 

khe khe khe tikai 10nieks 8)

Link to comment
Share on other sites

es jau noteikti ieteiktu portatīvnieku, nu vienīgi pieskaties lai nesanāk pārāk mazjaudīgs - atkarībā ko tu ar kompi dari. bet katrā ziņā - tas ir eleganti, nekādu vadu mudžekļu, viss smuki kompakti... un ja kādreiz vajag milzu ekrānu - neviens neliedz pieslēgt '20'' LCD ja darbs ar milzīgām grafikām un taml:) - pat kļavu pilna izmēra var pieslēgt, tākā arī pierasto komfortu var nodrošināt.

 

un kur nu vēl tas jaukums ka piebrauc pie beņdžas - un ar wireless pasērfo pa netu :) (sapņi saulainie:)

 

vel kas - normālam darbam vajag tos 512mb ram, savādāk jau tā grūti, nu sazin.

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi nolādēts geimeris, bet normāls biznesa cilvēks un ja portatīvais ir bez defektiem, tad pavisam noteikti ir vērts mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Galda datoru cilvēks iegādājas tapēc ka tāds ir visiem, tapēc ka vajag priekš kautkā !

Ja cilvēkam ir nepieciešamība pēc mobilitates, tad viņš arī iegādājas sev laptopu!

Nu pievienojos Instigater un saku, ka datoristam laptops derīgs, kā otrais kompis. Cilvēkam kam vajadzīgs tikai internets un tekstu drukāšana ir vienalga Laptops vai galda PC. Cilvēkam kurš grib kompi staipīt regulāri līdzi, arī jāizvēlas sev Laptops!

 

Bļin es tev varētu ieteikt pārdot PC un iegādāt velosipēdu, Pašam tak jādomā kas tev vajadzīgs !

 

Laptops ir niecīgs(Protams skatoties kam !) galda datora aizstājējs !

Link to comment
Share on other sites

marihuans

velosipeeds man ir,pat divi ;)

 

par portatiivo! speeles speeleeju reti-kaadu LFS un cs 1.6 shad tad,bet taa buutiibaa izmantoju darbam! par netu-kaads nezin cik izmaksaa internets sledzot caur telefonu? :roll:

Buutiibaa doma par portatiivo jau ir sen,kaa nekaa darbs man ir saistiits ar klientiem un nevaru nekur aizbraukt,ja man nav nets! :( 8)

 

gribeetos jau ap 1200 mhz,256 un hdd kadus 30gb pa kadiem 250ls,bet to par taadu summu nedabuut! :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
gribeetos jau ap 1200 mhz' date='256 un hdd kadus 30ls,bet to par taadu summu nedabuut! :([/quote']

gah, 1200mhz portabli pa 30ls? nu skaidrs, ka nedabuut. i pusi no taa pa 30ls nedabuusi.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

tb 30gb gribeeju rakstiit-viss galvaa sajucis..nauda,nauda,nauda..izlaboju ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...