Jump to content

Pastmarkas par 2.97 miljoniem


flasherr
 Share

Recommended Posts

Prasās uztaisīt BOOT vecākās monētas konkursu. Tad gan foto ir obligāts.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tranzistors

Vienigi tad ir janosaka uz kada fona fotohrafet un ko likt blakus, lai izslegtu palidzibu no googles tantes!

Link to comment
Share on other sites

Es gan BOOT ļaudīm uzticos, bet lai iet - monētai jāatrodas uz jaunākā BOOT žurnāla vāka.

Link to comment
Share on other sites

clickhere

P.S .. tiko veel taadas 2as atradu 09 gada un 12 gada .. varbuut kaads zin kur var atrast taas veertiibu?

Link to comment
Share on other sites

pic.jpg

 

He man vecākā ir 1876 gada, bet tā tur pa labi vispār nenosakāmi veca, nevar sazīmēt pat ciparu pēdas :)

Link to comment
Share on other sites

skaidrs. Vecākā ir no tiem laikiem, kad rakstību vēl nepazina. :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest Tranzistors
Prasās uztaisīt BOOT vecākās monētas konkursu. Tad gan foto ir obligāts.

Labak uz kaut ka cienigaka... Tas zurnalitis parak raibs- var nepamanit monetinas! Ideali butu balts skivitis ar salvetiti ieks skivisa, kura atrodas zem monetinas un dakasinas, zem kuram lineals, jas rada, ka monetas mala ir pie 7cm atzimes, bet daksinas kats pie 9cm!

Link to comment
Share on other sites

Labak uz kaut ka cienigaka... Tas zurnalitis parak raibs- var nepamanit monetinas! Ideali butu balts skivitis ar salvetiti ieks skivisa' date=' kura atrodas zem monetinas un dakasinas, zem kuram lineals, jas rada, ka monetas mala ir pie 7cm atzimes, bet daksinas kats pie 9cm![/quote']

 

Redzi, Tu tīklā viegli atradīsi i karotīti, i lineālu, bet BOOT jaunāko numuru neatradīsi. Pie tam, fotografējot uz žurnāla, esam droši, ka ar šo fotogrāfiju startē tieši mūsu konkursā. :D

 

P.S. Tu nicini BOOT žurnālu? :?

Link to comment
Share on other sites

Guest parrymason

Jāpārskata mana kolekcija:

Pastmarkas (tūkstošiem - vecākās ir 20to un 30to gadu Latvijas markas, kā arī marka ar Hitlera attēlu.)

Monētas (vecākas un jaunākas, kā arī 1935. (laikam, precīzi neatceros, nav pie rokas tā monēta) gada sudraba monēta ar Hitlera attēlu)

Sērkociņu kastīšu etiķetes, alus pudeļu etiķetes (sākot ar 70tajiem gadiem)

Un pati jaunākā kolekcija, drīzāk gan krājums - 764 alus pudeļu korķi (padomājiet, cik var nopelnīt, nododot tās pudeles, kam šie korķi bija

:wink: )

Link to comment
Share on other sites

Guest Tranzistors

Boota ir jaunais vaaks Kautkur seit ;) Protams kapeikas, bet man tada gadijuma japerk par Ls 1,2 tualetes papiru, lai nofotografetu monetu :(

PS. Visdrosak, protams, butu likt monetas acii ka mazi berni dara un tad fotografet ;)

Link to comment
Share on other sites

hmzz, varbuut netaa ir kkaada datubaaze moneetaam? interesee vaacu moneetas... iespeejams man te viena ljooti veca ir... gads izdilis...

Link to comment
Share on other sites

Guest Tranzistors

Peksnji mainas noteikumi? :roll:

Lai nu ka, manu monetu jums neredzet, jo man zel naudas ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad Tu vari startēt ārpus konkursa un fotografēt uz paša pirmā Next numura vāka ārpuses. 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tranzistors

Par tadu daudzumu Ls nav jega tirgot, labak lai man pasam paliek ari 1924. gada Ls1...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...