Jump to content

DVD RW iekaartas izveele


yuppio
 Share

Recommended Posts

tagad baigi leeti palikushi DVD rakstiitaaji, kaut kaa traki sagribeejas taadu panjem, bet iisti nezinu kaadas firmas njemt, aciis iekrita no m79:

 

DVD-/+R/RW 16X16X4DLX16X48X BULK BLACK DV-W516E-000 TEAC div 40.21 Ls

 

DVD-/+RDL/RW 4X4X16X16X PEARL WHITE DWQ28A10 SONY 29.77 Ls

 

Tradepointā:

DVD+/-RW NEC3540 (16x writer) Dual Layer Black OEM 33.10 Ls

 

DVD+/-RW PIONEER DVR-110 (16x writer) Black OEM 40.50 Ls

 

pats ar pioneer vispaar neesmu saskaaries... vienam pazinjam bija Lite-On parastais rakstiitaajs, tas neteiktu, ka gaaja diez ko labi, jo kaa nedaudz jau suudiigaaks disks, bish ieskraapeets vai tamliidziigi uzreiz jau nelasiija...taa kaa uz taa pusi nemaz iisti neskatos... pasham ir Teac parastais lasiitaajs, kursh straadaa prakstiski ideaali, njem pretii daudz vairaak disku saliidzinaajumaa ar Philips rakstiitaaju, ko pasen iegaadaajos... iedomaajos,ka droshi vien Teac arii DVD RW vareetu buut labi...

 

Ko juus ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

pašam ir necs, to arī iesaku, nēkādu problēmu nav bijis

subjektīvi vislabākais

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Es jau teiktu ņemt kādu Light Scribe, lai var apzīmēt diskus. Tik neesmu sekojis, par cik šamie tagad dārgāki.

Link to comment
Share on other sites

paldies!

 

hmmm, nu visticamāk, ka gudrāk būtu piemest to desmitnieku un paņemt ko biš jēdzīgāku, nekā pēc tam čakarēties smagi... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Lai nebuutu jauns topiks jaataisa - uzprasiishu tepat!

No juusu viedoklja...cenaa liidz 40ls, kaads buutu jeedziigaakais rakstiiklis kuru var panjemt? Un kaada firma skaitaas visjeedziigaakaa?

Link to comment
Share on other sites

Bez dual layer varu iztikt, jo taapa shaubos, ka mana sencha DVDshnjiks shameejos var nospeeleet. Svariigi man buutu zinaat kuras firmas vareetu skatiit un no kuraam labaak izvairiities...

Link to comment
Share on other sites

man vispār par tām DVD firmware ir sajēga ļoti minimāla...kādi ir galvenie ieguvumi pāršujot uz kādu jaunāku/labāku... :?:

Link to comment
Share on other sites

Nu no Firmwares pāršūšanas jēga ir apmēram tāda pati kā no biosa pārflašošanas. Jaunas iespējas (iekārtas iespēju robežās, protams), kļūdu labojumi utml.

Link to comment
Share on other sites

man ir tas lite-on nopeltais. raksta/lasa labi. ljoti maz sabojaatu disku. bet. drausmiigi ilgs lead-in. liidz pat 5 minuuteem. un shajaa laikaa labaak pat peli nekustinaat, jo preteejaa gadiijumaa process draud izbeigties. principaa pievienojos tiem, kas saka, ka lite-on nee...

Link to comment
Share on other sites

thnx par ieteikumiem ljaudis...ieguvu daudz veertiigas informaacijas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...