Jump to content

par portatiivajiem


Guest marexels
 Share

Recommended Posts

gribu iegaadaaties portatiivo bet ir tumssa bilde.... aptuvenaa cena ~700ls

kaa komplekteet un kadas detaljas likt or vienkārši pirkt veselu?

 

labaakais, eertaakais, leetaakais variants?

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

pērc veselu... šitos parasti neviens nekomplektē, jo nezinu gan kur tu dabūsi korpusu utt....

 

Pārbaudītas vērtības ir Compaq un IBM

Link to comment
Share on other sites

izdomā pašā pamatā gribi brendu ar orģināo OS vai pašsaliekamo (piem Et, m79 to darza)

 

ej uz veikalu un klāsti ko gribi..

Galvenie vilcieni

CPU jauda vai akumulātora darbības laiks

aprīkojums vai labāks proces (700 ir tā robeža kad var dabūt centrīno ar Pm vai Cm ar bagātāku aprīkojumu..

 

Es nerunāju par AMD pročiem, jo to autonomā darbība no aķa ir līdz 1,5 h - portatīvais ir paredzēts darbībai arī autonomi (mans viedoklis)

 

Un vēl ko iesalu pievērst uzmanību ekrānam

ir 15" XGA un 15,4" WXGA - pēdējiem ir košākas krāsas un patīkamāks skats.

 

 

Es teiskim nesen nopirku

Fujistu Siemens Amilo ar Cm 1,6/80GB/512MB//WLAN/Ati mobile x200 128 MB/DVD-RW/15,4 WXGA/1394/MMC, SD, MS lasitāju/WinXP H/papildus softi/2 st aķi - pamaz/ Cena ~620 Ls bija)

 

kopumā nav slikts.

gribētos ilgāku āķi, sūdīgi ka wlan var ieslēkt tikai ja ir uzinstalēts līdzi nākošo softiņu, uz Linux standartā negāja..

Link to comment
Share on other sites

Es atkal paņēmu HP nx6110 pa 620 LS un klāt piepirku 512 operatīvo un bluetooth zem 100 LS.

 

Teikšu kā ir - esmu ļoti apmierināts.

 

Tātad kopējās izmaksas ~700 LS par sekojošo:

 

Intel pentium M 1.6 GHz procesors

4h baterija

15'' displejs

Bluetooth

Wireless

CD RW + DVD ROM (bet pa 25 LS var sarunāt rakstošo)

40 GB cietais (5200 RPM)

128 video

2x USB 2.0

Firewire, tīklene simtniece, skaņas karte.

 

Samērā mazs aparāts, bet varēja būt vēl mazāks :)

 

Mīnuss - uz atstarpes taustiņa ir padilusi tā vieta, kur visu laiku spiežu :)

 

Fujitsu gan neieteiktu. Ir strādāts arī uz fujitsu ražojuma. Atsauksmes negatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Mīnuss - uz atstarpes taustiņa ir padilusi tā vieta, kur visu laiku spiežu :)

Gadienā vāka skrambāšanās arī nav mīnuss? :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Mezavecis

Nez, kādēļ gānī Fujitsu-siemens, nodiluma dēļ vai kā? Man tieši pretēji IBM nekad nav patikuši-cena augsta, negaumīgs dizains, stulbais puļķis kā veciem portatīviem, ar maz ekstrām, un analoģiski portatīvie ar vienādiem tehniskiem rādītājiem (IBM un HP) strādā 2x ātrāk. Runa iet par portatīviem virs 900Ls. Vismaz man visi redzētie jaunā izlaiduma (< 1gads) portatīvie strādā lēni, pat tādi, kas maksā virs 1000Ls. Nevar salīdzināt ar Acer vai HP (PM750).

Link to comment
Share on other sites

gribu iegaadaaties portatiivo bet ir tumssa bilde....

Ja tas kompis ir naudas vērts, tad varētu arī pirkt. Parasti portatīvajiem kompjiem iziet no ierindas invertorplate, kas pārveido spriegumu LCD lampai. Parasti tiek izsists drožinātājs. Drošinātāju var pārlodēt vai arī ielikt tā saucamo "naglu" :D

 

P.S. Es pa tādu naudu paņemtu jaunu kompi.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal paņēmu HP nx6110 pa 620 LS un klāt piepirku 512 operatīvo un bluetooth zem 100 LS.

 

Teikšu kā ir - esmu ļoti apmierināts.

 

Tātad kopējās izmaksas ~700 LS par sekojošo:

 

Intel pentium M 1.6 GHz procesors

4h baterija

15'' displejs

Bluetooth

Wireless

CD RW + DVD ROM (bet pa 25 LS var sarunāt rakstošo)

40 GB cietais (5200 RPM)

128 video

2x USB 2.0

Firewire, tīklene simtniece, skaņas karte.

 

Samērā mazs aparāts, bet varēja būt vēl mazāks :)

 

Mīnuss - uz atstarpes taustiņa ir padilusi tā vieta, kur visu laiku spiežu :)

 

Fujitsu gan neieteiktu. Ir strādāts arī uz fujitsu ražojuma. Atsauksmes negatīvas.

 

Man ar tāds tikai procis 1,4, un nav BT un wifi RAM-256. Mīnuss maz USB portu, un krievu val.burtu uz klavas. Iegādājos pa kaut kādi 420 Ls pusgadu atpakaļ (Bez OS). Strādāju ar Acer ar mazliet labākiem parametriem- nepatika.

Esmu bezgala laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Reti kuram nāk krievu burti uz klavas. Es aizgāju uz 636 un pa Ls 1.10 salīmēju virsū, un rezultāts daudz labāks, nekā piemeklēt kompi ar burtiem.

Link to comment
Share on other sites

Reti kuram nāk krievu burti uz klavas. Es aizgāju uz 636 un pa Ls 1.10 salīmēju virsū,  un rezultāts daudz labāks, nekā piemeklēt kompi ar burtiem.

 

Kaut kā man tās uzlīmes ne visai, tā kā krievu valodu lietoju reti, tad vienkārši piespraužu klavu ar krievu burtiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau liekas, ka vieglāk ir vienkārši uzlikt translita tastatūras izklājumu, kur krievu B var dabüt nospiežot latīņu V utt., krāmēties ar speciālām tastatūrām un līmēt burtus, nu tas ir akmens laikmets. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
MartinsBe

nesūdzos par fujitstu siemens amilo 750. Visādas komplektācijas jau gatavas pieejamas. vai arī acer ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...