Jump to content

Tele2 akcijas


Guest Ray
 Share

Recommended Posts

Izlasīju sito topiku un sapratu, ka nav vērts rakstīt savas domas par operatoru, jo šitais ir kārtējais LMT<=> Tele2 piekritēju riešanās vieta :D

 

Reāli pateikšu vienu-esmu TELE2 klients kopš '99 gada un nav bijušas nekādas problēmas un ja kāds sīkums, visu varēja ļoti pozitīvi atrisināt. Bijuši pat divi pieslēgumi(vajadzēja ātri jaunu trubu, bet subsidētais līgums vēl nebija galā) Un atslēdzu to samaksājot soda naudu,, bet abonēšanas maksu aprēķināja precīzi līdz dienai.

Vēl varu pateikt, ka arī TELE2 ir klientu kategorijas, kuras netiek afišētas, bet mans klienta status ļauj baudīt vairums privilēģiju.

 

Zinu, ka tagad būs kaudze ar pārmetumiem, taču es tik tiešām zinu, kas ir pārbaudītas vērtības :wink:

Link to comment
Share on other sites

es arii pirms gada veel lietoju tele2 chetrus gadus no vietas ujn man nebija nekaadu prbleemu ar vinju...varu teikt tikai to labaako visu...pirms gada paargaaju uz LMT, jo ljoti daudz sarunas paraadijaas LMT tiiklaa..peec kaada laika secinaaju, ka izveeloties pareizu tarifu plaanu no tiem , ko piedaavaa tele2 es ietaupiitu vairaak naudas, kaa lietojot lmt un runaajot vairaak sarunas airi lmt tiiklaa...

Secinaajums...decembrii mainiishu operatoru...ja vien LMT buutiski nesamazinaas savus tarifus...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaa tagad, bet apstaastiishu situaaciju, kaada bija apmeeram pirms 3,5 gadiem:

Nopirku Tele2 subsideeto telefonu, Ok pilseetaa zona bija pietiekosha sarunaaties vareeja, bet kaa iebrauc kautku laukos taa zona ir vai nu 0 vai 1 iedaliijums! Protams normaali sarunaaties nevareeja pat uzkaapjot stabaa, visu laiku jaablaustaas..protams laiks iet un nauda tiek pleesta ka maz neliekaas!!

Tad nu man pietika beidzaas liigumaa noteiktais terminjs un momentaa paargaaju uz LMT, liidz shim probleemu nav bijis, zona ir visur, gan ar Nokia 3310, gan ar samsung c100, gan ar nokia 6020!! reekinus arii nesuuta astronomiskos par nebijushaam sarunaam!! Protams, tarifi skaitaas par treshdalju augstaaki, nekaa Tele2, bet manupraat, tas ir taa veerts!!!

Taads nu ir mans subjektiivais viedoklis!

Link to comment
Share on other sites

Protams, tarifi skaitaas par treshdalju augstaaki, nekaa Tele2...

Ei, nu ei!

Ja esi mazrunātājs, tad Tavs tarifs zvaniem Latvijā ir 0. [Piezvani man]

Ja esi lielāks runātājs, zvani uz LMT izmaksās ~10sant./min darba laikā, ja nav atlaižu un saruna īsaka par 4 min [Vietējais pieslēgums]

 

Trešdaļa no 10sant. ir 3.3 sant. Es neesmu redzējis Tele2 tarifu uz LMT 6.7sant/min. Tā kā LMT nebūs vis trešdaļu dārgāks. Tas ir kārtējais cenu līdera radīts mīts.

Link to comment
Share on other sites

Lietojot parasto LMT piesleegumu, videejais tarifs man sanak ~9 santiimi (nupat aiz nav-ko-dariit panjeemu peedeejo 3 meeneshu reikjinus un sareikjinaaju) tiktiesham nav tik traki kaa skjiet skatoties uz tiem tarifiem..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...