Jump to content

optiskā pele sākusi atdot galus?


Guest shark
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda ka kautko darot man ik pēc laiciņa kursors paarmetaas kautkur otraa ekraana galaa, un kautkaadas speeles vispaar nevaru paspeleet jo ik peec paaris sekundem tas atkartojaas,

Kā tas izskaidrojams? man ir Microsoft optiskā pele

Link to comment
Share on other sites

Pa ko tu slidini peli ? Ja pret spiidiigu palikni tad saproti pats. Pele jauna? - Nes uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Peli sliidinu pa... nu pa parasta datorgalda virsmu :lol: viss bija kartiibaa taču šodien saaka paradiities šaadi joki... garantija pirms mēneša beidzās... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest romex

paskaties vai kāds mats vai kaut kāda kaķa spalva nav ielīdusi tur pie lāzer gaismiņas - zem pele...

man tā bieži gadās, jo 2 kāķi mājās :roll:

 

nu ja tur neviena matiņa vai kaut kas cits nav, tad met ārā to peli un pērc jaunu... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Limpy's

atdod galus ;) Ar manu MS Intellimouse liidziigi bija :) Mana vieniigi darija taa - speeleejot speeles ar vien mazaaks , ar vien mazaaks sensitivity palika , liidz vispaar pele izsleedzaas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest amdown
Lieta tāda ka kautko darot man ik pēc laiciņa kursors paarmetaas kautkur otraa ekraana galaa, un kautkaadas speeles vispaar nevaru paspeleet jo ik peec paaris sekundem tas atkartojaas,

Kā tas izskaidrojams? man ir Microsoft optiskā pele

 

manai optiskajai pelei arii bija taads pats gluks, es nodomaaju ka tas vareetu buut aiz vecuma jo manai pelei bija jau kkaadi triis gadi. Taapeec es vienkaarshi nopirku jaunu peli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...