Jump to content

Ko sakāt par šo dzelžu salikumu?


Guest she`ka
 Share

Recommended Posts

Tātad.

Esmu cilvēks, kam patīk klausīties mūziku. Neklausos arī tik traki, ka kaimiņi zina, ko es klausos, bet saprāta robežās...

Neesmu arī Bēthovens, kuram ir absolutā dzirde... 5.1 sistēmu nevajag... esmu izaudzis pie RRR 30-niecēm...

 

Nu ir pienācis laiks iegūt ko modernāku un ne pārāk dārgu...

 

Esmu izdomājies, ko apmēram taisos likt kopā... un tātad:

 

Šos spīkerus:

http://www.pioneer-eur.com/eur/product_det...xonomy_id=42-93

Apmēram 94.00 Ls

 

Šo pastūzi:

http://www.pioneer-eur.com/eur/product_det...xonomy_id=42-97

Apmēram 113.00 Ls

 

Šo atskaņotāju:

http://www.xoro.com/product/XOR600301-4.prod

Apmēram 67.00 Ls

 

Ir doma, ka to Xoro vairāk izmantotu priekš audio, bet pie TV domāju, ka arī slēgšu, jo, ja jau tādas iespējas, tad kāpēc nē?

 

Varbūt iesakāt kaut ko pamainīt? Bet tā, lai nesanāk daudz dārgāk...

 

Paldies par ieteikumiem jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Guest jonis

Viss ir OK!!!! Kaut gan īpašais audio spečuks neesmu, tā kā par to nokomentēt nevarēšu, bet parpēdējo gan... var būt labāk būtu vērts paņemt nevis Xoro 311pro, bet 400 pro. Cenas starpība varētu būt kādi 20 - 25 ls, jo uz 311 -ā cik atceros bija gļuks, ka jamais rādija divx filmas ne pa visu ekrānu, un kaut kādas probzas bija ar xvidiem, bet 400-tajā šie gļuki esot izlaboti.

Link to comment
Share on other sites

Nu nevar iisti saprast, kaa domaati tumbaam W, vai tie 120W ir uz abaam vai arii uz vienu tumbu, ja ir uz abaam tad tumbas ar pastuuzi buus OK, bet ja uz vienu, tad tev jaaluur pastuuziitis kas spees izdot 2 x 120W :) Par to DVD pleijeri, domaaju ka vareetu buut tiiri labs, bet nezinu no tehniskaa viedoklja :/

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau tādu naudu negāztu, nu bet ja pilnas kabatas ar piķi, lai jau cilvēks papriecājas.

 

 

 

Bet tās jau tikai manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Nu es jau tādu naudu negāztu, nu bet ja pilnas kabatas ar piķi, lai jau cilvēks papriecājas.

 

vai iesaki kaut ko tik pat kvalitatīvu pa lētāku cenu? piedāvā risinājumu... nav tā, ka biju iestādījis naudas koku un tagad nezinu kur likt naudu, tāpēc būšu priecīgs par zemāku cenu...

 

-------------

Papildināts:

P.S. ir doma uz kredīta jamos ņemt...

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Nu nevar iisti saprast, kaa domaati tumbaam W, vai tie 120W ir uz abaam vai arii uz vienu tumbu, ja ir uz abaam tad tumbas ar pastuuzi buus OK, bet ja uz vienu, tad tev jaaluur pastuuziitis kas spees izdot 2 x 120W :) Par to DVD pleijeri, domaaju ka vareetu buut tiiri labs, bet nezinu no tehniskaa viedoklja :/

 

man ir aizdomas, ka tie W ir kopējie...

Link to comment
Share on other sites

Nē nav jau runa par cenu vai kvalitāti. Es tik saku ka es tādu skaņu sistēmu nepirktu(šaubos vai arī mans maciņš to atļautu). Bet katram jau ir savs sapnis cits grib pēdējo video karti citam vajag skaņu sistēmu. Bet ja tas ir tavs sapnis ta tik uz priekšu. Jāpriecājas kamēr vēl esi dzīvs. Tas tā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kopeee

viss jau OK

tik man kautkaa liekas, ka taas tumbas taadas diezgan padaargas...

vai tad shitaas baigi kvalitatiivas, ka tik daargas?

:))

Link to comment
Share on other sites

Vareetu tumbas njemt no vietaajajiem razjotaajiem :) Iesaku RRR tumbas, buus laba skanja un izskatiisies superiigi :) iesaku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
viss jau OK

tik man kautkaa liekas, ka taas tumbas taadas diezgan padaargas...

vai tad shitaas baigi kvalitatiivas, ka tik daargas?

:))

 

nu principā skaitās, ka ir krutas :) kā nekā 120W, kurus es šaubos, ka visus izmantošu..nu bet kas zina, kad kaimiņi man uzkritīs uz nerviem!

 

teorētiski jau pietiktu ar kādiem 80-100W kopā...nu bet 120W būs ar rezervīti..

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Vareetu tumbas njemt no vietaajajiem razjotaajiem :) Iesaku RRR tumbas, buus laba skanja un izskatiisies superiigi :) iesaku :)

 

nē nu man jau patīk arī šīs Rigonda 2.1 ( http://rrr.lv/p19.html?l=1 ) tikai nav ne jausmas par cenu...

 

vai arī šis: Baltic Sound S-300 ( http://rrr.lv/p16.html?l=1 )

 

kas to lai zin cik cena...jāiet uz veici vai jāpazvana

Link to comment
Share on other sites

Nu iisteniibaa skaties ko jaudiigaaku par 120W, pasham maajaas Baltic Sound vai kaa tamliidziigi ir, nu arii RRR laikam taisiitas un ir 150W x 2, nu un tomeer ar tiem 300W ir taa kaa bik pa maz, varbuut pastuuziitis man araa nedod pienaaciigi :/

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Nu iisteniibaa skaties ko jaudiigaaku par 120W, pasham maajaas Baltic Sound vai kaa tamliidziigi ir, nu arii RRR laikam taisiitas un ir 150W x 2, nu un tomeer ar tiem 300W ir taa kaa bik pa maz, varbuut pastuuziitis man araa nedod pienaaciigi :/

 

nu nez...man ar vecajām RRR 2x30-niecēm pilnīgi pietika :p

Link to comment
Share on other sites

Nav kādam cenu lapa RRR izstrādajumiem ? Būtu interesanti uzzināt cik ta šie prasa par saviem ražojumiem. Uz veikalu vilkties tā kā negribas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
Nu iisteniibaa skaties ko jaudiigaaku par 120W, pasham maajaas Baltic Sound vai kaa tamliidziigi ir, nu arii RRR laikam taisiitas un ir 150W x 2, nu un tomeer ar tiem 300W ir taa kaa bik pa maz, varbuut pastuuziitis man araa nedod pienaaciigi :/

 

nu nez...man ar vecajām RRR 2x30-niecēm pilnīgi pietika :p

 

Par maz, par maz! Nav dziļu basu! Kad pārgāju uz S-90 tad viss bija skaidrs, ka S-30 vairs nerullē :)

 

Jā, kamdēļ neņemt mūsu RRR tumbas? Pastūzīt's, domāju skanēs normāli. Kādas prasības Tev no tā Xoro? Tas jau it kā vairāk priekš video paredzēts!

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka
Par maz, par maz! Nav dziļu basu! Kad pārgāju uz S-90 tad viss bija skaidrs, ka S-30 vairs nerullē :)  

 

Jā, kamdēļ neņemt mūsu RRR tumbas? Pastūzīt's, domāju skanēs normāli. Kādas prasības Tev no tā Xoro? Tas jau it kā vairāk priekš video paredzēts!

 

nū, man patīkās, ka ar šo var klausīties gan mp3, gan audio no da jebkādiem diskiem (DVD, CD-RW...) + tas, ka var arī video lūrēt ierastajos formātos....

 

bet principā priekš audio, kā prioritātei, arī jābūt labam... un, ja video, tad varēs arī mūvijoties

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

It kā biju domājis arī par stacionāro audio, bet diemžēl lētajam galam nav mp3 atskaņošas un daudz dažādu disku atpazīstamības..

 

jautājums: vai kvalitātei baigi jāatšķirās, ja klausās mūziku caur Xoro vai, piemēram, kāda stacionārā audio?

Link to comment
Share on other sites

Nu par to Xoro- varbūt tomēr paskaties uz Philips vai Thomson verķiem. Paldies dievam, tie arī ir nolaiduši degunus no mākoņiem un sākuši ražot atskaņotājus , kuri atskaņo arī DivX . Tomēr nopietnākas firmas (un domāju, ka arī , ja kas garantijas laikā, vari aizčapot uz viņu servisu centriem). Tā cena ir nedaudz augstāka , nekā tam lētajam Xoro, (laikam Philips maksāja kādi 85 Ls)

Link to comment
Share on other sites

Guest fufelBOY

Es domaaja ka tieshaam Xoro 311pro vietaaa panjemt Xoro 400pro ..padomaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
It kā biju domājis arī par stacionāro audio, bet diemžēl lētajam galam nav mp3 atskaņošas un daudz dažādu disku atpazīstamības..

 

jautājums: vai kvalitātei baigi jāatšķirās, ja klausās mūziku caur Xoro vai, piemēram, kāda stacionārā audio?

 

Viss atkarīgs no D/A konvertoriem, kādi ir devaisā! vienkārši domāju, ja jau Tu pērc tādu skaņu/maņu centru, tad pērc riktīgi, laipēc tam nav jākož pirkstos! Es par to Xoro gan maz ko zinu, bet nu skaties pats! Man pašam viss no PC, kas saistīts ar video. Audio arī, bet stāv uz galda arī Yamaha's 5 CD mainītājs. Galvenais, ir starpība, vai klausās to pašu CD no PC vai no CD mainītāja! Skaņenei tomēr tāda mīkstāka skaņa!

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

tikko biju paskatīties RRR Rigonda 2.1 - maksā 23 lati gabalā. Viena tumba 120W.... tas nozīmē, ka tam Pioneer arī ir pa 120W uz katru laikam un resīveris tad nederēs - vajag, lai atbalsta kā minimums 240W..ek..

 

oki..pameklēšu info par to citu DVD playeri.

Link to comment
Share on other sites

Guest SupraFans

Labi, es arii pie vina pajautaashu. Esmu it kaa noskatiijis sev Kenwood resiiveru: http://www.1a.lv/electronics/recievers/?brandid=35431 (jaaskataas uz Kenwood KRF-X9070D/B). Un tumbas es it ka gribetu rrr S-250MS 2 gab. Jautajums tads:1. vai kadam ir shis resiiveris un kaa vinsh skan ar rrr tumbam? 2. man ir viena rrr tumba sl200 - vai vinu var sleegt kaa pasiivo subwoofer ?

Varbuut vareetu arii ieteikt kaut kaadu alternatiivu no resiiveriem liidz 300 ls apmeeram.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
tikko biju paskatīties RRR Rigonda 2.1 - maksā 23 lati gabalā. Viena tumba 120W.... tas nozīmē, ka tam Pioneer arī ir pa 120W uz katru laikam un resīveris tad nederēs - vajag, lai atbalsta kā minimums 240W..ek..  

 

oki..pameklēšu info par to citu DVD playeri.

 

Venkārši nevar būt tām Pioneer tumbiņām nominālā jauda 120W! Labi, ja kādi 50W. Bet nu tak disenes jau nelaidīs uz tādām! Starp citu, 50W IMHo pietiiek atliektiem galiem priekš mājas.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

Labaak peerc Kenwood 5080, vins ir taads kaa tas 9070 , bet veel jaudiigaaks par 20w un vinam ar var gan subwoofer piesleegt un veel divas papildus skalrunus background. Tam 9070 ir vairaak ieeju un izeju, bet ja tev nav daudz aparatuuras ko sleegt klaat tad pietiktu ar 5080. Un naudas arii tev krietni paliktu paari:) Es vinu naakosmeness pirksu kopaa ar Sony skalruniem.

Link to comment
Share on other sites

Guest SupraFans
Labaak peerc Kenwood 5080, vins ir taads kaa tas 9070 , bet veel jaudiigaaks par 20w un vinam ar var gan subwoofer piesleegt un veel divas papildus skalrunus background. Tam 9070 ir vairaak ieeju un izeju, bet ja tev nav daudz aparatuuras ko sleegt klaat tad pietiktu ar 5080. Un naudas arii tev krietni paliktu paari:) Es vinu naakosmeness pirksu kopaa ar Sony skalruniem.

Iisteniibaa augustaa tam modelim buus improved versija ar 7*130W un 2*130W stereo. Cena orienteejoshi varetu buut taada pati kaa shitam. Vienkaarshi domaaju taa kaa pirkt ar skatu nedaudz naakotnee, jo taa jau ir taada paliekosha veertiiba nevis kaa peedeejaa kaluma telefons vai kompis. Kuros veikalos tos Kenwood resiiverus var apluukot? Vieniigais, kur es esmu redzeejis, ir tikai interneta veikali.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

Jap tad es arii pagaidiisu augustu, kad iznaaks 7 kanaalu:) Vienigais kur pagaidaam esmu redzeejis dazus Kenwood modelus ir Planeta El, Krasta 63b blakus Lido. Paldies, ka pastaastiiji par jauno modeli, kur tu par to izlasiiji, vari pateikt saitu?

Link to comment
Share on other sites

Guest SupraFans
Jap tad es arii pagaidiisu augustu, kad iznaaks 7 kanaalu:) Vienigais kur pagaidaam esmu redzeejis dazus Kenwood modelus ir Planeta El, Krasta 63b blakus Lido. Paldies, ka pastaastiiji par jauno modeli, kur tu par to izlasiiji, vari pateikt saitu?

Ja ir interese, iemet acis sheit: http://www.kenwood-electronics.de/surrec_frmset.htm. Tur ir detalizeets apraksts (tikai vaaciski un 3. no augshas) par to jauno 9080 resiiveri. Cena ir lielaaka nekaa Latvijaa, bet taada pati kaa ieprieksheejai versijai.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

njaa, nu tas 7x130w ir paari 200 gandriiz 30 ls, tas man pa daargu. Pietiks arii ar tiem pasiem 5ch plus 5080 vinam veel var diviem jau esosajiem background skalruniem, ir izejas veel prieks diviem un subwoofer, taa kaa no 5080 resiivera arii naak aaraa 7.1 skana:)

Link to comment
Share on other sites

Guest SupraFans
njaa, nu tas 7x130w ir paari 200 gandriiz 30 ls, tas man pa daargu. Pietiks arii ar tiem pasiem 5ch plus 5080 vinam veel var diviem jau esosajiem background skalruniem, ir izejas veel prieks diviem un subwoofer, taa kaa no 5080 resiivera arii naak aaraa 7.1 skana:)
Apskatot aizmuguri, neizskatiijaas, ka tur vareetu piesleegt 7.1. Tur bija vieta 6 tumbaam, respektivi, 5.1. Liekas, ka arii atskanojamaa frekvence ir sliktaaka KRF-X9070D ir no 20hz-20khz, bet, apskatot zemaakus modeljus, atskanojamaa frekvence ir no 63 -12500 hz, kas tomeer ir sliktaak, jo nevar dabuut pilniigus zemos basus arii tad, ja ir loti labas tumbas. Arii THD ir attieciigi lielaaks.
Link to comment
Share on other sites

Guest SupraFans

Tas gan ir KRF-V5070D-S modelis, bet v5080 izskataas, ka kaut ko liidziigu 7.1. vareetu samonteet.

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

nu ja ka 5080 var sameistarot 7.1:) redzees moska pirksu tad kaadu citu no kenwood. Tiem pareejiem labaakas frekvences, gribas lai basi ir labi daudz:)

Link to comment
Share on other sites

Guest _Rikardos_

es biju kenwood lapaa, tur nekaa par frekvenceem nav un kas ir THD?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Bet vai tad tas 7.1 ir tik ļoti vajadzīgs un pieejams? Uh, cik dārgi sanāk veselas 7 tumbas pirkt + subi! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest she`ka

sastapos ar nākamo cieto rieksu...

 

Ja pastūzim izejas jauda ir 8 omi, tad man nederēs neviens skaļrunis, kam nominālā ieejas pretestība būs 4 omi?

 

Un, ja pastūsim ir 4 omi, tad nederēs tie skaļruņi, kuriem būs nominālā ieejas pretestība 8 omi?

 

Kādu tad man pastūzi meklēt, lai der skaļruņi gan ar 4, gan ar 8 omi pretestībām?

Link to comment
Share on other sites

Ja pastiprinātājam 4omi , tad vari kārt kaut vai 32omu tumbas , vienīgi jauda (skaņas ) būs atiecīgi mazāka. Otrādi gan nevar - labākajā gadijumā būs kropļojums, bet sliktākajā nosvils

Link to comment
Share on other sites

Laabi pioneers ir pioneers, bet ko cilveeki ir atradushi tajos xoro? To ka divxus var laist? Manas domas ir taadas , ka vaig pa priekshu opredeljitsa ko iisti ar to dzelzi iesaaksi. Man piem dvd dzelzis kalpo, audio cd un dvd baudiishanai, seedeet un klausiities cauru dienu mp3 var arii pie kompa vai paarneesajama playerii vandoties rinjjkii, taapat arii divxus var luureet kompii. Ja gribi baudiit kvalitaati kad labaak nenjem dvd no seerijas no hipermarketos pa ~50Ls tirgo. Cita lieta ir ja to dzelzi izmantosi reizi meenesii.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...