Jump to content

Asus 6800Le driver problem


Andzins
 Share

Recommended Posts

Problema ir tāda, ka sij kartei nāk līdzi kautkādi speciālie draiveri.

Bet ar tiem, daudzās spēlēs noverojami gļuki dažādi.

Bet ar forceware draiveriem viss ir kārtībā gļuki nav, bet ir cita problēma-nevar vairs ar rivatuner pacelt kartei core un memory frekvences, saka ka neesot atbilstošs drivers:((.

 

Ta kā skirba ir 2k ieksh 03, tad tomēr gribētos tās frekvences palielināt.......varbūt kāds ir saskāries ar lidzigu problēmu???

 

Vārdu sakot kā var asus 6800Le kartei mainīt frekvences ar forceware draiveriem???

 

Asusam vispār mājas lapā pedejie draiveri video ir 2003 gada:(

 

Doom 3 ar asus draiveriem uz ultra hight izkatas pec kakas!!

Link to comment
Share on other sites

Biku sikak vareetu dizdzi paskaidrot idiotam :wink: :oops: :oops:

 

Tur ir daudz ar tiem draiveriem!!

Link to comment
Share on other sites

novāc visus iespējamos driverus, Rivatuner'us un citus ar to saistītus tool'jus. uzliec jaunākos driverus no www.nvidia.com un pārliecinies vai tev ir jaunākā rivatuner versija.

tāpat parliecinies ka tev ir jaunākie dēļa, skaņas, tīkla utt driveri. nočeko vai ar directx tev viss ir OK. varbūt vajadzēs pārilkt Windows'u.

Link to comment
Share on other sites

Blaaviens, laikam sabeigshu savus nervus, nearvienu citu draiveri nevar mainit vga frekvences, kaa tikai ar asus original driveri. ffffff....

Link to comment
Share on other sites

Riva tuner 2.0 RC 15.7

 

Parejie draiveri ir jaunaakie.

 

Direct x 9.0 c

Link to comment
Share on other sites

deff_ins-visu izdariju ka teici un viss ir stokos, thanks.

 

Klau, lai netaisitu jaunu topiku, tad vel man tev jautaajums, kadas ir droshas frekvences 6800LE 128/256 AGP ar AIR default???

 

Man trubas strada 12/6. Stock ir 300/700 , esmu uzlicis 350/750 un ir 9.2 k ieksh 03 marka. Var dzit augstak vai nee, jo kartes temp es neredzu, bet pieliekot pirkstu pie atminjam tas ir tikai biku siltas? :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...