Jump to content

Kada atskiriba starp siem 2 DVD rakstitajiem???


Guest
 Share

Recommended Posts

LITE-ON Double Layer (DVD+R DL) DVD+/- R/RW [sOHW-832S-11C] 75.00 Ls  

LITE-ON DUAL DVD+/- R/RW 8xW4xRW12xR 40xW24xRW40xR [LDW-851S] 49.00 Ls

 

Hopaa!!! =O

 

Jau paraadiijushies Dual layer rakstiiklji? Principaa dual layer matricaas var ieraxtiit gandriiz 2x lielaaku datu apjomu kaa parastajaas - schiet 7.x Gb :)

 

Shaadaas pateiz tiek rakstiitas liela dalja DVD filmu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest tc

atshkjiriiba taa, ka dual layer var rakstiit matricaa ar diviem kjiimiskajiem slaanjiem [tb 2x vairaak datu], tikai pakaljrociiba taa, ka max rakstiishanas aatrums 2.4x [dual layer matrica apmeeram 45 minuutes rakstaas [taa kaa 2x cd rakstiitaajs, ne ;)]] un vienkaarshi DUAL ir tas, ka atbalsta gan DVD+R un DVD-R. Es btw jau iehavoju LG dual layer draivu, kuram pozitiivaa fiicha ir 12x uz +R matricaam.

Vieniigi ne dual layer ne 12x matricu pagaidaam pie mums paardoshanaa nav :(

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Vieniigi ne dual layer ne 12x matricu pagaidaam pie mums paardoshanaa nav :(

 

Tieši tas, ko arī es gribēju piebilst. Cik sapratu no nesena Tomshardware apskata, arī štatos ir problēmas ar atbilstošas kvalitātes datu nesēju pieejamību. Dzelži ir, bet kur rakstīt - nav.

Link to comment
Share on other sites

Bljaaviens, es pirku pa 59 Ls, buutu 2 meeneshus pagaidiijis buutu ietaupiijis 10 Ls, vai veel labaak buutu nopircis Dual Layer

Link to comment
Share on other sites

dual layer ir iespeejams dabuut arii Lite-On 451s;851s;812s dvd rakstiitaajiem, tiem kam interesee kaa skatiities sheit => http://codeguys.rpc1.org/oc.html , http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=100956 , vai ja ir vispaareeja interese par disku rakstiitaajiem apmekleejiet forumus shai lapaa => www.cdfreaks.com

 

wooow =O nu nezinu neesmu gan njeemies ar shaadu perifeero iekaartu firmware mainju, bet shaada meerkja labad var arii pameegjinaat :)

 

Mnja - Dual Layer buutu sveetiigi :)

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
dual layer ir iespeejams dabuut arii Lite-On 451s;851s;812s dvd rakstiitaajiem, tiem kam interesee kaa skatiities sheit => http://codeguys.rpc1.org/oc.html , http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=100956 , vai ja ir vispaareeja interese par disku rakstiitaajiem apmekleejiet forumus shai lapaa => www.cdfreaks.com

 

Labs. Pats nesen arī nopirku 851S un tagad kodu pirkstos... :) jo tajā pašā www.cdfreaks.com LiteOn 811S apskatā bija teikts, ka ne šo, ne arī 851S par dual-layer uzlabot nevar. Tā ka šī ziņa nāk kā visai patīkams pārsteigums :)

Link to comment
Share on other sites

dual layer ir iespeejams dabuut arii Lite-On 451s;851s;812s dvd rakstiitaajiem, tiem kam interesee kaa skatiities sheit => http://codeguys.rpc1.org/oc.html , http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=100956 , vai ja ir vispaareeja interese par disku rakstiitaajiem apmekleejiet forumus shai lapaa => www.cdfreaks.com

 

Labs. Pats nesen arī nopirku 851S un tagad kodu pirkstos... :) jo tajā pašā www.cdfreaks.com LiteOn 811S apskatā bija teikts, ka ne šo, ne arī 851S par dual-layer uzlabot nevar. Tā ka šī ziņa nāk kā visai patīkams pārsteigums :)

 

Tur nu tev pilniigi piekriitu - arii veel pirms briizha kodu pirkstos... :D

Link to comment
Share on other sites

Tad tik jautājums , vai kādām ir izdevies (no foruma) uzlabot . Vienīgi , cik sapratu tās matricas vēl nav dabūnamas (Latvijā) un cik atceros arī arzemēs tās maksā krietni virs 2X kā parastās- tā ka laikam jāpagaida ar to uzlabošanu..

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
Tad tik jautājums , vai kādām ir izdevies (no foruma) uzlabot . Vienīgi , cik sapratu tās matricas vēl nav dabūnamas (Latvijā) un cik atceros arī arzemēs tās maksā krietni virs 2X kā parastās- tā ka laikam jāpagaida ar to uzlabošanu..

 

Palasi to forumu, puiši ir nopietni savas lietas darītāji. Cik sapratu, jau vairākas DL matricas ir veiksmīgi iededzinājuši.

Link to comment
Share on other sites

Bet vai DVD playeri saprot dual layer?

 

Nu liidz shim nav naacies redzeet taadu kursh nelasiitu :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār laba lieta šis forums- skāde ražotājiem (kā panāksi , ka pircējs katru gadu pērk jaunu dzelzīti, ja vecais fiziski ir OK), bet tīrā naudas ekonomija jūzeriem..

Link to comment
Share on other sites

Guest Cptn.0
Vispār laba lieta šis forums- skāde ražotājiem (kā panāksi , ka pircējs katru gadu pērk jaunu dzelzīti, ja vecais fiziski ir OK), bet tīrā naudas ekonomija jūzeriem..

 

nope, imho LitOns ir pietiekoshi progresiivs razhotaajs un pietiekoshi aktiivi seko liidzi shiim aktivitaateem ar eerpomu un firmeaaru hakoshanu, iipashi necenshoties aizsargaat draivus no taa (ja gribeetu tad vareetu)....zinaamaa meeraa open source princips, puikas izlabo gljukua un nooptimizee, jamie ievish.... bitsettinga izmainja tak saakotneeji arii vai ta nebija hakeru gaajiens lai shamauktu dvd atskanjotaajus un Ps2 konsoles....

Link to comment
Share on other sites

jocīgi jūs esat cilvēki. Priekš kam tagad vajag pirkt DVD rakstītāju?

pašlaik viņi ir lēni un to ražošanas tehnoloģija attīstās ārkārtīgi strauji. VIenkārši intereses pēc pasakiet man, priekš kam jums DVD-RW? man pašam tāds nav vajadzīgs, jo pašlaik maz kam ir DVD-ROM, DVD matricas maksā 4x dārgāk par CD. Es spagaidīšu, kamēr parādīsies blue ray disks vai arī ātrums DVD būs kautkāds 50x :), lai matricu varētu pa 2min iecept :)

Link to comment
Share on other sites

jocīgi jūs esat cilvēki. Priekš kam tagad vajag pirkt DVD rakstītāju?

pašlaik viņi ir lēni un to ražošanas tehnoloģija attīstās ārkārtīgi strauji. VIenkārši intereses pēc pasakiet man, priekš kam jums DVD-RW? man pašam tāds nav vajadzīgs, jo pašlaik maz kam ir DVD-ROM, DVD matricas maksā 4x dārgāk par CD. Es spagaidīšu, kamēr parādīsies blue ray disks vai arī ātrums DVD būs kautkāds 50x :), lai matricu varētu pa 2min iecept :)

Vajag iespejams lai tagad aiznjemtos no nomas kadu DVD un ieceptu sev tadu pasu:) Panjem pa CD salasi 1DVD diska tirlpumu!!! Manuprat DVD bus letak:)

Link to comment
Share on other sites

jocīgi jūs esat cilvēki. Priekš kam tagad vajag pirkt DVD rakstītāju?

pašlaik viņi ir lēni un to ražošanas tehnoloģija attīstās ārkārtīgi strauji. VIenkārši intereses pēc pasakiet man, priekš kam jums DVD-RW? man pašam tāds nav vajadzīgs, jo pašlaik maz kam ir DVD-ROM, DVD matricas maksā 4x dārgāk par CD. Es spagaidīšu, kamēr parādīsies blue ray disks vai arī ātrums DVD būs kautkāds 50x :), lai matricu varētu pa 2min iecept :)

 

Nez man ir divi iemesli...

 

1- bija faili kuri neliida iekshaa cd matricaas prieksh bakupiem

2- filmas un muziku ar gribas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest fufelBOY
jocīgi jūs esat cilvēki. Priekš kam tagad vajag pirkt DVD rakstītāju?

pašlaik viņi ir lēni un to ražošanas tehnoloģija attīstās ārkārtīgi strauji. VIenkārši intereses pēc pasakiet man, priekš kam jums DVD-RW? man pašam tāds nav vajadzīgs, jo pašlaik maz kam ir DVD-ROM, DVD matricas maksā 4x dārgāk par CD. Es spagaidīšu, kamēr parādīsies blue ray disks vai arī ātrums DVD būs kautkāds 50x :), lai matricu varētu pa 2min iecept :)

Pa cik tu iecep filmu (700mb) uz CD un pa cik tik pashu lielu uz DVD?

Ja pat raxta uz DVD 4x aatruma rezultaats gandriiz tas pats ... (nu ja tu raxti CD uz 32x :) )

Link to comment
Share on other sites

jocīgi jūs esat cilvēki. Priekš kam tagad vajag pirkt DVD rakstītāju?

pašlaik viņi ir lēni un to ražošanas tehnoloģija attīstās ārkārtīgi strauji. VIenkārši intereses pēc pasakiet man, priekš kam jums DVD-RW? man pašam tāds nav vajadzīgs, jo pašlaik maz kam ir DVD-ROM, DVD matricas maksā 4x dārgāk par CD. Es spagaidīšu, kamēr parādīsies blue ray disks vai arī ātrums DVD būs kautkāds 50x :), lai matricu varētu pa 2min iecept :)

Es jau arī saku, ka nav jēgas pirkt rakstītāju. Kompi arī nevajag pirkt. Atceries taču Mūra likumu par jaudas pieaugumu. Labāk to naudu aizdot uz augļiem, bet kompi lietot darbā. Spēles arī ir nelietderīga laika nosišana, bet, ja nu savādāk nevar, tad priekš tam ir i-cafe.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu , bet kā ar video no DV kameras- gribās kādam citam parādīt, bet tas, ka kādam mājās ir DVD atskaņotājs ir biežāk (un ertāk) , nekā to pašu rādīt no DV kameras (protams ir arī maģi ,kuri atskaņo DV kasetes, bet cena lielāka , nekā kamerai)- tā , ka dažreiz to DVD rakstītāju tomēr vajag. Otrs arguments - tanī DVD matricā lien 5X vairāk , nekā CD , bet cena nu gan nav 5X lielāka, tā, ka rezerves kopijas labāk uz DVD

Link to comment
Share on other sites

Nu nu , bet kā ar video no DV kameras- gribās kādam citam parādīt, bet tas, ka kādam mājās ir DVD atskaņotājs ir biežāk (un ertāk) , nekā to pašu rādīt no DV kameras (protams ir arī maģi ,kuri atskaņo DV kasetes, bet cena lielāka , nekā kamerai)- tā , ka dažreiz to DVD rakstītāju tomēr vajag. Otrs arguments - tanī DVD matricā lien 5X vairāk , nekā CD , bet cena nu gan nav 5X lielāka, tā, ka rezerves kopijas labāk uz DVD

 

1. ja draugam vajag, tad lai draugs arī pērk

2. backupu labāk taisīt uz otra hdd, tur salien Nx vairāk

3. atceraties visi, kas bija r veciem, labiem CD-RW, kad tie parādījās, tie bija nenormāli lēni priekš mūsdienām, un visi domāja, ka nav iespējams ierakstīt tās matricas ar 52x, kā to dara lasītāji. un kas ir noticis tagad? tagad viņi maksā 15Ls, raksta 52x32x52x un tas ir mūsdienu defacto. viņi ir ātri, lēti un ērti. VIsiem lietotājiem ir CR-ROM, tas nozīmē, ka kur lai tu neaizietu, tavus datus varēs visi nolasīt.

4. priekš kam sev mājās taisīt filmu kolekciju? Manu'prāt noskatoties vienu filmu vienu reizi, ar to pietiks. Reti kurš pārskata vēlvienu reizi savu video kolekciju. Protams, tādas filmas, kā matrix, Rock, Terminator utt ir vērts ierakstīt nākošajām paaudzēm, tomēr to ir ērti izdarīt arī uz CD

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz
Nu nu , bet kā ar video no DV kameras- gribās kādam citam parādīt, bet tas, ka kādam mājās ir DVD atskaņotājs ir biežāk (un ertāk) , nekā to pašu rādīt no DV kameras (protams ir arī maģi ,kuri atskaņo DV kasetes, bet cena lielāka , nekā kamerai)- tā , ka dažreiz to DVD rakstītāju tomēr vajag. Otrs arguments - tanī DVD matricā lien 5X vairāk , nekā CD , bet cena nu gan nav 5X lielāka, tā, ka rezerves kopijas labāk uz DVD

 

1. ja draugam vajag, tad lai draugs arī pērk

2. backupu labāk taisīt uz otra hdd, tur salien Nx vairāk

3. atceraties visi, kas bija r veciem, labiem CD-RW, kad tie parādījās, tie bija nenormāli lēni priekš mūsdienām, un visi domāja, ka nav iespējams ierakstīt tās matricas ar 52x, kā to dara lasītāji. un kas ir noticis tagad? tagad viņi maksā 15Ls, raksta 52x32x52x un tas ir mūsdienu defacto. viņi ir ātri, lēti un ērti. VIsiem lietotājiem ir CR-ROM, tas nozīmē, ka kur lai tu neaizietu, tavus datus varēs visi nolasīt.

4. priekš kam sev mājās taisīt filmu kolekciju? Manu'prāt noskatoties vienu filmu vienu reizi, ar to pietiks. Reti kurš pārskata vēlvienu reizi savu video kolekciju. Protams, tādas filmas, kā matrix, Rock, Terminator utt ir vērts ierakstīt nākošajām paaudzēm, tomēr to ir ērti izdarīt arī uz CD

 

Redz, ir arī filmas, kuras ir vērts saglabāt! Kautvai tie paši koncertu ieraksti! Esi kādu matricu rakstījis uz 52x? Pamēģini to pašu uz 24x un sarēķini starpību! Tie mega ātrumi ir tikai mārketinga triks, jeb arī sadistiem, kuriem citu nav ko darīt... Varu galvot, ka 24x rakstītam CD būs daudz mazāk kļūdu, nekā 52x rakstītam. Protams, viss atkarīgs no softa, dzelža un matricas! Uz veca Samsunga uz 52x ierakstīta ACME matrica varētu būt viens no manu murgu iemesliem! Tāpēc es cītīgi dedzinu ar savu veco (nu jau veco) TEAC W540E Tayo Yuden ražotās matricas uz 4 vai 8x. Kļūdas, protams ir, tā apm. no 5 - 30 bler (norma ir 200) un neesmu redzējis nevienu dzelzi, kas tās nevarētu nolasīt!

Link to comment
Share on other sites

Nu par filmām- tur taisnība, bet par dažāda softiņa kolekcijām (nerunāsim par izcelsmi) - tur nu gan tīri labi noder, jo nezini kad kas ievajagās.

Pet par draugu - ja saki draugam , ka , ''ja gribi paskatīties , kā mums gāja tani un tanī pasākumā, tad nopērc DVD rakstītāju , lai es varētu ierakstīt'' -paskatīšos ko tas padomās, it sevišķi , arī pašam tās filmas DVD formātā glabāt uz cietā... ātri vien būs pilns. Bet ja pērc rakstīkli , tad jau piemest tos 10 Ls (kā ne kā kautkādu DVD lasītāju jau mājās vajag) un nopērc nevis CD rakstītāju un DVD lasītāju, bet uz reiz DVD rakstītāju (tās cenas tagad jau ir ciešamas) bet vai katru reiz rakstīsi uz DVD- diezin vai, bet uz CD točna. Bet kad ievajadzēsies rakstīt uz DVD - nebūs jāfunktierē kur varētu sarunāt...

Link to comment
Share on other sites

Guest tc

man ir un citiem iesaku. un dvd filmas man kaudze paaraakaa, jo esmu atkariigs no kolekcioneeshanas ;) Vajag Latvijai savu DVD hubu vai ko tamliidziigu. ir kaads, kas vareetu serveet? Es vareetu sheerot kaadus 200gb.

Link to comment
Share on other sites

Man skjiet ka cenas nupet jau sheit Latvijaa arii tukshaam DVD (gan -R, gan +R) matricaamir leetaakas nekaa CD matricaam.

Skjiet ka normaalas firmas ( E-proformance un lidziigas) vareeja dabuut pa 50 sanjiem gabalaa ? Un ja reekjina ka tas ir vienlidziigs 6 x700MB matrica ...

Link to comment
Share on other sites

He nu es tiko paartaisiju savu rakstiikli no LWD-851S uz SOHW-832S :) Nu tagad mans DCD-RW atbalsta arii Double Layer diskus :) DVD+R DL :) Nu zjeel ka es veel savu DVD rakstiikli nopirku pa 59 Ls tagad taadi pashi maksaa veel leetaak :/

Link to comment
Share on other sites

Slikts jau tāds DVD rakstīklis nav. Visi te fano par ātrumiem. Bet kā ar datu glabāsanas ilgmūžību? Nedomāju, ka savādāk kā parastajam CD. Tā kā es rakstu tikai uz 4x un 8x, kad ir pacietība un sevišķi jauks mūzikas CD, tad uz 2x un basta. Bet to 52x kāds pēc gada vēl varēs nolasīt:)))???

Bet softu rakstīt uz parastās matricas nav prāta darbs, tikai uz RW. Kad to softu ievajadzēsies, sen jau būs trīs jaunākas versijas pieejamas un kur liksi veco matricu? Mašīnā pie spogulīša:)?

Link to comment
Share on other sites

Nu nu , bet kā ar video no DV kameras- gribās kādam citam parādīt, bet tas, ka kādam mājās ir DVD atskaņotājs ir biežāk (un ertāk) , nekā to pašu rādīt no DV kameras (protams ir arī maģi ,kuri atskaņo DV kasetes, bet cena lielāka , nekā kamerai)- tā , ka dažreiz to DVD rakstītāju tomēr vajag. Otrs arguments - tanī DVD matricā lien 5X vairāk , nekā CD , bet cena nu gan nav 5X lielāka, tā, ka rezerves kopijas labāk uz DVD

 

1. ja draugam vajag, tad lai draugs arī pērk

2. backupu labāk taisīt uz otra hdd, tur salien Nx vairāk

3. atceraties visi, kas bija r veciem, labiem CD-RW, kad tie parādījās, tie bija nenormāli lēni priekš mūsdienām, un visi domāja, ka nav iespējams ierakstīt tās matricas ar 52x, kā to dara lasītāji. un kas ir noticis tagad? tagad viņi maksā 15Ls, raksta 52x32x52x un tas ir mūsdienu defacto. viņi ir ātri, lēti un ērti. VIsiem lietotājiem ir CR-ROM, tas nozīmē, ka kur lai tu neaizietu, tavus datus varēs visi nolasīt.

4. priekš kam sev mājās taisīt filmu kolekciju? Manu'prāt noskatoties vienu filmu vienu reizi, ar to pietiks. Reti kurš pārskata vēlvienu reizi savu video kolekciju. Protams, tādas filmas, kā matrix, Rock, Terminator utt ir vērts ierakstīt nākošajām paaudzēm, tomēr to ir ērti izdarīt arī uz CD

 

Redz, ir arī filmas, kuras ir vērts saglabāt! Kautvai tie paši koncertu ieraksti! Esi kādu matricu rakstījis uz 52x? Pamēģini to pašu uz 24x un sarēķini starpību! Tie mega ātrumi ir tikai mārketinga triks, jeb arī sadistiem, kuriem citu nav ko darīt... Varu galvot, ka 24x rakstītam CD būs daudz mazāk kļūdu, nekā 52x rakstītam. Protams, viss atkarīgs no softa, dzelža un matricas! Uz veca Samsunga uz 52x ierakstīta ACME matrica varētu būt viens no manu murgu iemesliem! Tāpēc es cītīgi dedzinu ar savu veco (nu jau veco) TEAC W540E Tayo Yuden ražotās matricas uz 4 vai 8x. Kļūdas, protams ir, tā apm. no 5 - 30 bler (norma ir 200) un neesmu redzējis nevienu dzelzi, kas tās nevarētu nolasīt!

 

 

par kādām 52x rakstīšanas kļūdām jūs runājiem??

es vienmēr rakstu diskus tieši ar 52x ar Liteon uz eproformance. nekādas problēmas, lasās ideāli. Vai nu pērciet normālas matricas/rakstīkļus, vai arī šķiraties ar stereotipiem!

Link to comment
Share on other sites

Nu par steriotipiem- nav nekāds steriotips, kad ātri rakstot sliktāk. Varbūt nav sliktāk uz reizi (nu kāda nedēļa), bet ja iebliezīsi ar 52, tad varbūtība, ka varēsi nolasīt pēc gada, būs dauz mazāka. Personīgi esmu pārbaudijis- filma bija uz 2 diskiem- vienu , aiz neuzmanības (parasti rakstu ar 16) iebliezu ar 48 . Pēc kāda mēneša , kad vajadzēja nolasīt - tas ātrais bija kirdik (pēc ieraksta abi bija labi , jo stāv opcija pārbaudīt, vai viss OK) Stārp citu , varat uztaisīt eksperimentu - ierakstāt vienu un to pašu ar dažādiem ātrumiem un pēc tam pamēģiniet uz tiem diskiem uzlaist softiņu , kurš pārbauda lasīšanas ātrumu- rezultāts būs labi redzams (kura lasīšanas ātrums ir sliktāks varat minēt- nevajag septiņas rievas pierē). Tie ātrumi , virs 16 noder, ja taisi biznesu , bet ne paša vajadzībām - nu tās pāris minūtes neko neizšķirs..

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Rakstīšanas ilgums nemazinās proporcionāli ātruma palielināšanai, ja ir virs 24x (laikam) Uz lielajiem ātrumiem rakstot, tāpat devaiss sāk rakstīt uz kādiem 16x, tad 20, tad 24, 32, 40, un tad tikai pašas beigas uz 52x. Un kāds labums? Tieši tajās vietās, kur notiek ātruma maiņa, ir liela gļuku iespējamība.

Link to comment
Share on other sites

lai netaisītu jaunu topiku: šodien iegāju veikalā un nošausminājos par CD-R matricu cenām. e-perfomance virs 40s! Tas ir 2X dārgāk kā agrāk! Iešāvās galvā doma ka būtu vērtīgi nopirkt DVD rakstekli jo DVD+R matricu cenas nav tik jūtami cēlušās. Pārsvarā pumpēju no neta Divx filmas, rakstu CD-R diskos un lieku kolekcijā. Ko sakāt par pāriešanu uz DVD matricām? Varbūt pēc brīža arī DVD matricas vēl vairāk sadārdzināsies? Un ja pirkt tad kādu DVD rakstekli?

Link to comment
Share on other sites

Kursh te taisiija LiteOn LDW 851S @ 832S ?

 

Kaa sanaaca - ir kaadi rezultaati?

 

Un kuru no shiim firmwarem man ir jaaliek?

 

• VS04/VS05/VS08 - stock - unscrambled (dhc014)

• VS0A - stock - unscrambled

• VS04 - patched - 451S@832S, 851S@832S

• VS08 - patched - 451S@832S, 851S@832S

• VS0A - patched - 451S@832S, 851S@832S

Link to comment
Share on other sites

baigi mani visdraudziigaakie apsveikumi tiem kam izdevies sahakerot parasto cepeeju par DL cepeeju:)!!!! - super lieta! - ganjau ar laiku ar vajdzees ko tamliidziigu sagudrot, man gan ir nec dvd rw nieks...

 

par DL - iesaku neuztraukties:) - pienāks laiks, un pa 50 jau varēsiet nopirkt, katrā laikā:) - nekurjau nepazudīs, tikai uzlabosies:)

 

par matricām kas izbalē - ātruma'maiņas var radīt kļūdas nolasot, un taml. bet datu izzušanai - tur nozīme ir tikai matricai pašai, matricām (Princo) piemēram - ir baigi vārgs tas slānis, līdzarto, tas izcepās pat no lasošā stara, tāka pamazām viss ieraksts pazūd.... - bet tas - cik ātri tos datus esi iecepis - tam te nav nozīmes - iecepti tie ir. - dziļāk vai seklāk šķiet? - nav nozīmes. tikai matricas vaina - vārga matrica.....

Link to comment
Share on other sites

un tad ar laiku varēsim karināt lērumu cdromu:

 

1. Liteons CD-RW, dvd

2. Litejons:) - DVD-RW, cd rw

3. Vēlviens - DVD DL RW, cd rw....

 

-----varēs taisīt TĀADU disku cepjamo fabriku....:)!

 

kompi paliek aizvien grūtāk pārnēsāt - stacionārais:)

Link to comment
Share on other sites

He nu es tiko paartaisiju savu rakstiikli no LWD-851S uz SOHW-832S :) Nu tagad mans DCD-RW atbalsta arii Double Layer diskus :) DVD+R DL :) Nu zjeel ka es veel savu DVD rakstiikli nopirku pa 59 Ls tagad taadi pashi maksaa veel leetaak :/

 

Kuru tad no taam firmwareem tu njeemi?

Link to comment
Share on other sites

He nu es tiko paartaisiju savu rakstiikli no LWD-851S uz SOHW-832S :) Nu tagad mans DCD-RW atbalsta arii Double Layer diskus :) DVD+R DL :) Nu zjeel ka es veel savu DVD rakstiikli nopirku pa 59 Ls tagad taadi pashi maksaa veel leetaak :/

 

Kuru tad no taam firmwareem tu njeemi?

Es atradu shitaadu firmwari ar nosaukumu 832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar' date=' tas der jebkuram no diviem modeljiem 451S un 851S :) Tagd iekaarta staav kaa SOHW-832S :) vieniigi zjeel ka nevar likt origjinaalos firmwarus, tie ir jaaliek pachoti :/ Reku adrese kur vari nopumpeet http://codeguys.rpc1.org/firmwares/832S.VS...d-_51S@832S.rar

Link to comment
Share on other sites

He nu es tiko paartaisiju savu rakstiikli no LWD-851S uz SOHW-832S :) Nu tagad mans DCD-RW atbalsta arii Double Layer diskus :) DVD+R DL :) Nu zjeel ka es veel savu DVD rakstiikli nopirku pa 59 Ls tagad taadi pashi maksaa veel leetaak :/

 

Kuru tad no taam firmwareem tu njeemi?

Es atradu shitaadu firmwari ar nosaukumu 832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar' date=' tas der jebkuram no diviem modeljiem 451S un 851S :) Tagd iekaarta staav kaa SOHW-832S :) vieniigi zjeel ka nevar likt origjinaalos firmwarus, tie ir jaaliek pachoti :/ Reku adrese kur vari nopumpeethttp://codeguys.rpc1.org/firmwares/832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar[/quote']

 

Hmmm nice :) me ar tagad ir LDW-851S @ SOHW-832S :)

 

Interesanti tikai kuraa vietaa var redzeet ka jamais atbalsta DL diskus?

Link to comment
Share on other sites

He nu es tiko paartaisiju savu rakstiikli no LWD-851S uz SOHW-832S :) Nu tagad mans DCD-RW atbalsta arii Double Layer diskus :) DVD+R DL :) Nu zjeel ka es veel savu DVD rakstiikli nopirku pa 59 Ls tagad taadi pashi maksaa veel leetaak :/

 

Kuru tad no taam firmwareem tu njeemi?

Es atradu shitaadu firmwari ar nosaukumu 832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar' date=' tas der jebkuram no diviem modeljiem 451S un 851S :) Tagd iekaarta staav kaa SOHW-832S :) vieniigi zjeel ka nevar likt origjinaalos firmwarus, tie ir jaaliek pachoti :/ Reku adrese kur vari nopumpeethttp://codeguys.rpc1.org/firmwares/832S.VS0A.patched-_51S@832S.rar[/quote']

 

Hmmm nice :) me ar tagad ir LDW-851S @ SOHW-832S :)

 

Interesanti tikai kuraa vietaa var redzeet ka jamais atbalsta DL diskus?

Nu uzliec Nero un tur naak iekshaa taada prodzinja kaa Nero InfoTool :) Ar to arii vareesi redzeet :) labi ir arii tas ka DVD-RW var raxtiit uz 4x :) + tas ka DL 2.4x raktaas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...