Jump to content

PAR LATELEKOM


hogz
 Share

Recommended Posts

... kompji sasleegti caur 2 tiikleneem un crossoveru, kaapeec pie Lattelekom mDSL man neizdoadas no 2raa datora tikt pie 1maa datora I-neta, Vaarteju pingot arii nesanaak!

 

Balticomam, kas iedala statiskaas IP adreses tas izdodas, bet Lattelekomam, kam ir pluustoshie IP settingi - nekaa!?

 

 

Sakiet savas domas gaishie praati!

 

:?:

 

Vai Ruuteris shajaa gadiijumaa speetu paliidzeet, ja jau crosovers un lieka tiiklene neliidz,

P.S. ar kerio Winroute Lite 4.2.5. ar nekas nesanaak, peisleegteis kompim varu, bet I-netaa netieku!

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir mDSL, tad pat routeri nevaig, pietiks ar Switchu vai Hubu, jo mDSL pieshkjir divas dinamiskaas adreses. A, ja tu gribi, lai tev nets iet kaa tagad ir, tad jaataisa Internet Conection sharing, par to man liekas shitajaa forumaa ir daudz runaats.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir mDSL, tad pat routeri nevaig, pietiks ar Switchu vai Hubu, jo mDSL pieshkjir divas dinamiskaas adreses. A, ja tu gribi, lai tev nets iet kaa tagad ir, tad jaataisa Internet Conection sharing, par to man liekas shitajaa forumaa ir daudz runaats.

 

un kaa TEv skjiet es uz Balticoma tiku piE I-neta - protamS taisiiju I-net connection SHAREING!

 

VAI BEZ HUBA IR IESPEEJAMS PIESLEEGTIES UN KO IZSAKA 2VAS DINAMISKAAS!? TIE IR 2 ip!? ko tad tas m,an shajaa gadiijumaa dod!?

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Divas dinamiskaas noziimee to, ka dod divas IP adreses... Bez huba taas abas divas nedabuusi... Ruuteriitis paliidzees, tas tochno :)

Link to comment
Share on other sites

man te būtu ko teikt, un daudz..... tikai lauž klavieri deldēt. 1001 reizi šādas un līdzīgas tēmas ir bijušas.... neiešu katrreiz no jauna skaidrot :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tapeec, ka otraa datora vaartejai ir jaabuut pirmaa datora otraas tiiklenes IP......

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...