Jump to content

Canon A410. Komentāri?


Guest painkiller
 Share

Recommended Posts

Guest painkiller

Esmu nobriedis šo ņemt. Digitālā kamera vajadzīga tāpat vien, palaikam, ar mākslu nenodarbojos. Drukāt bildes ārā arī īpaši nevelk. Pazīstamie, kas nopietnāk ar lietām ņemas, iesaka Canon kā firmu. Ārzemju forumos ar atsauksmes nesliktas. Biju domājis ņemt A400, bet tad iznāca šī.

Patērēt negribu vairāk par latiem 130 (ieskaitot baterijas, atmiņas karti, lādētāju).

 

1. Vai kādam tāda ir lietošanā? Kādas atsauksmes?

2. Vai kāds vēlas ieteikt ko citu šajā cenu kategorijā, ko uzskata par labāku?

3. Kuru no interneta veikaliem izvēlēties? Visos šamā nav. Pašlaik izšķiros starp Xnet un Neostore. Summas abos vienādas.

Link to comment
Share on other sites

Zhuljiks

www.site.lv tur ir saliidzinaatas cenas dazhaados veikalos, iecheko pats!

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Aga, paldies, bet cenas jau esmu izpētījis. Turklāt tur pat šis modelis nav vēl, jo jauns tip skaitās.

Te mani vairāk interesēja pakalpojuma kvalitāte no i-veikala. Kā pieved? Vai nav jāgaida nedēļa? Vai nav čakars ar maksāšanu u.c. Kā saka, cilvēkiem visādas ziepes gadījušās, piemēram, ar euroshop.

Link to comment
Share on other sites

Zhuljiks

Es savu fochiku pirku eurotec.lv, zoliidi, atveda uz maajaam norunaatajaa laikaa, priex bija :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Canon A410.

DIGIC2 procis - atrdarbibas garants.

A4xx serija - pilniigi automaati. negaidi nekadas rokas kontroles iespejas (ISO mainishana laikam bija iespejama)

LJOTI mazs sensors. --> grauds bildeem un troksnis garantets. Bet pieciest, visticamak, vares.

 

principaa, camera offers good value for the money paid.

par 130 latiem nevar gribet 7 mpixshus uz 1.8 matricas. nakas iztik ar 3.2iem uz 3.2 matricas...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest painkiller

A kur tā cita lieta? Tipa labāks zooms un lielāks displejs? Par to vien 4daļsimtu izmest negribas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...