Jump to content

AGP 8x 1.5v un 0.8v


SkadY
 Share

Recommended Posts

Nu man labu laiku bija problēmas ar videokarti līdz beidzot nopirku jaunu, bet gļuki turpinājās, liku vainu uz barrokli, bet shoreiz es akli nepirku, bet izmēģināju citu. Ilgi meklēju i-netā atbildi un beidzot to atradu. Problēma ir tā, ka mātene atbalsta 1.5v un videokarte 0.8v, bet visas mātenes iet galvenokārt uz 1.5v, beztam ir paziistami cilvēki kuriem ir 1.5v maatene un 0.8v videokarte bet viņiem viss iet normāli. Ja es nopirkšu māteni uz nforce2 chipseta ar 1.5v atbalstu man viss ies normāli? Tagadējā mātene griežas uz kt-400 chipseta

Link to comment
Share on other sites

Nu man labu laiku bija problēmas ar videokarti līdz beidzot nopirku jaunu, bet gļuki turpinājās, liku vainu uz barrokli, bet shoreiz es akli nepirku, bet izmēģināju citu. Ilgi meklēju i-netā atbildi un beidzot to atradu. Problēma ir tā, ka mātene atbalsta 1.5v un video 8.0v, bet visas mātenes iet galvenokārt uz 1.5v, beztam ir paziistami cilvēki kuriem ir 1.5v maatene un 8.0v video bet viņiem viss iet normāli. Ja es nopirkšu māteni uz nforce2 chipseta ar 1.5v atbalstu man viss ies normāli? Tagadējā mātene griežas uz kt-400 chipseta

Pasaki vārdiem, ko Tu domāji ar "video 8.0v"!

Link to comment
Share on other sites

Guest Wraith

es pieņemu ka runa iet par 0.8v nevis 8.0v :)

Anyway, cik es palasījos, KT400 ir diezgan tizls attiecībā uz AGP 8x atbalstu, tā ka tiešām MB maiņa varētu palīdzēt. It īpaši ja uz NForce2

Link to comment
Share on other sites

Pasaki vārdiem, ko Tu domāji ar "video 8.0v"!

 

Nu VIL esi nopietns, tu taču saprati ka es domāju videokarte.

 

es pieņemu ka runa iet par 0.8v nevis 8.0v :)

Anyway, cik es palasījos, KT400 ir diezgan tizls attiecībā uz AGP 8x atbalstu, tā ka tiešām MB maiņa varētu palīdzēt. It īpaši ja uz NForce2

 

Uj 0.8v! Bet tas ka viss būs OK ir noteikti?

Link to comment
Share on other sites

Pasaki vārdiem, ko Tu domāji ar "video 8.0v"!

Nu VIL esi nopietns, tu taču saprati ka es domāju videokarte.

Uj 0.8v! Bet tas ka viss būs OK ir noteikti?

Šodien ir tādi topiki, ka pat nepateiksi, ko kurš domājis...

Tavs video atbalsta abp 4x/8x.

Jā mātesplate atbalstīs vismaz vienu no šiem režīmiem, teorētiski viss būs ok. Vai praktiski? Tas pirms mātes iegādes jāiepēta tīklā citu lietotāju atsauksmēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest pyro

njuu es varu teikt tikai labu par nForce2.... me gan iegaadaajaas Abit NF7-S un var teikt tikai labu par vinju... pirkums bija kopaa ar ram un cpu bet ieguvums ir reaals. me priecaajas par to ka viss straadaa reaali aatri... bet ir izjuutams pc breeciens peec jauna gpu... nu neiet viss tik labi kaa saakumaa... :(

Link to comment
Share on other sites

varu tikai pateikt, ka gigabyte plates iipashi izcelja ar krietni palielinaatu straavas daudzumu visaas taas izpausmees - gan cpu, gan vga, gan arii viss paareejais pastiprinaati karst...un biosaa pat neliidz ctrl+F1 nospieshana, jo arii tad biezhi vien straavas stiprumu reguleet nav iespeejams...tikai tiek paraadiits, ka viss ir normal utt.

Link to comment
Share on other sites

x3n0d es nedomāju ka tas īpaši kaitē sistēmai. Labāk lai ir lielāka voltāža nekā mazāka.

Link to comment
Share on other sites

x3n0d es nedomāju ka tas īpaši kaitē sistēmai. Labāk lai ir lielāka voltāža nekā mazāka.

Intuitīvi minēšu, ka šajā gadījumā Tu maldies. Vēl neviens dzelzis nav nodedzis no nepietiekama strāvas daudzuma, bet otrādi gan.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...