Jump to content

cik daudz ir 12,75v uz 12v liinijas?


deff_ins
 Share

Recommended Posts

meerijums ar testeri. uz nenoslogotas sisteemas - nav ar ko paslogot jo cd nebuuto un gaards ir downaa.

5v liinija ~5,02 ir ok

bet 12v liinija 12,75 :shock:

respektiivi datoram visu laiku probleemas ar iebuutoshanos, nochakareejas failsisteema utt utt...

baroklis kaukaads pilniigs shits - noname, 300w ar 15a uz 12v liinijas

sisteema uz kt600 chipa ar a-xp, samsung cietais, xm400, cd-rom.

 

veel ir garantija - vai nest uz kantori lai maina bartokli? vai varbuut 12,75 ir baig normaali?

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

itkaa normaali tas galiigi nav , taa ir over voltaaza un tas ir itkaa sliti, bet nezinu kaadus postus tas var nodariit, bet lai ciiti veel isakas ko dariit :roll:

Link to comment
Share on other sites

artissco

nedomaaju ka tas normaali... peedeejo reizi kad redzeeju tik daudz v, taa mobo atstiepa galus peec paaris meeneshiem... ir redzeeti arii pa maz v :D vienreiz redzeeju 10.8v uz 12v liinijas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

nu bet tas jau buutu norm ja buutu veel kautkaadi tur 12.10, tas buutu veel normaali bet ja jau gandriiz sniedzas liidz 13 v, tad ju chista kautkas var atstiepties :(

Link to comment
Share on other sites

artissco

dziivot mieriigi var ja ir 11.8-12.3v man shkjiet, taapataas tie v nav vienmeeriigi un leekaa...

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

phe - man maajaas kautkaads cits suudains no-name baroklis

12v liinija 12,6v :shock:

5v liinija 5,06

 

ak dievs - ko tie cilveeki liek savaas kastees :?

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

buutiiba cik atceros max pienjemamais ir 12,4 un uz 5V liinijas gan overvoltaazan nav ieteicama... zemaak jaa bet ne vairaak...

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār 12V līnija īpaši daudz zemāka nedrīkstētu būt, jo citādi sāks gļukot cietie diski, kas ir ļoti jutīgi pret sprieguma nepietiekamību, dažiem diskiem jau pat pie 11,7V sāk brukt nost failsistēma. Pārspriegums cietņiem īpaši nekaitē, jo kaut kādi sprieguma stabilizatori tur noteikti ir, kas kalibrē disku griešanās ātrumu utt. Bet nu ja 12V spriegums sāk krist zem 11,8V, tad var būt problēmas. Tā kā labāk ir vairāk, nekā par maz.

Link to comment
Share on other sites

veel ir garantija - vai nest uz kantori lai maina bartokli? vai varbuut 12,75 ir baig normaali?

Ja vadās pēc ATX specifikācijas, tad 12V līnijai normāli ir jābūt +/-5% robežās, pie maksimālās pīķa noslodzes ir atļauts +/-10%. Sanāk, ka tas barošanas bloks jau pie minimālas slodzes neatbilst specifikācijai, un bail pat domāt, ko tas dara pie pilnas slodzes. Kantorī gan noteikti nebūs par to priecīgi, gribēs visādas ekspertīzes rīkot pirms maiņas, un ja arī piekritīs, tad droši vien dos vietā citu tādu pašu noname brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu Antec pieļauj 3%, OCZ 5%, tiesa OCZ var pats mainīt cik vajag. Domāju 3-5% arī ir OK, pie jebkuras slodzes. Pašreiz man ir OCZ ieregulēts uz 12.2. Pie slodzes, tur savus 12.17 neraustoties, kas mani pilnībā apmierina 8)

Link to comment
Share on other sites

Nu vina gadijumaa ir +6% , taaka prieks no name barokla ir pat OK :D

Ar ko meeriji - FLUKE :?: Ja ar leeto kinizeru multimetru tad sorrii :D Un kalibraacijas sertifikaats tavam meraparaatam ir :?:

Link to comment
Share on other sites

TritoN:

 

Man protams nav >100Ls vērts multimetrs, bet gan tikai 6Ls vērts, taču vai varētu būt ka viņš ir tik ļoti neprecīzs? Vismaz specenē rakstīts ap 0.5% precizitāte +/- 2 mērvienības vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka var buut nepreciizs :D un specenee daudzkas ir rakstiits :lol: Manaa darba specifikaa tiek izmantoti vieniigi FLUKE meeraparaati , kuri katru gadu javed uz verificesanu un jamaksaa liels pikis par to :(

M jaa un tie divi meraparaati kas man ir nemaksaa 6 Ls :wink:

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu Antec pieļauj 3%, OCZ 5%, tiesa OCZ var pats mainīt cik vajag.

Cik zināms, tad līderis šajā ziņā bija PCP&C ar +/-1% regulāciju :)

Link to comment
Share on other sites

nomaini barokli kaut uz codgen 300w, kameer nav par veelu :?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...