Jump to content

HP iPaq hw6515 dators/mobilais/gps


Guest acid|burn
 Share

Recommended Posts

Tātad tika piešķirts lai izveiktu reālu analīzi viņa funkcionalitātei.

Ja kāds vēl ir laimīgais šīs iekārtas lietotājs - lūdzu padalīties pieredzē.

 

Tātad - devaiss - HP iPAQ hw6515 Mobile Messenger

hp-ipaq-hw6500-mobile-messenger-series_190x170.jpg

 

Tātad:

OS - Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition Software, Phone Edition,

Pocket Versions of Microsoft® software are included (Outlook, Word, Excel and Internet Explorer for Pocket PC)

CPU - Intel® PXA270 Processor 312 MHz

Atmiņas - 128 MB total memory (64 MB ROM and 64 MB SDRAM),

Atm.Sloti - SD and Mini SD Slots: support 1-bit SDIO and 4-bit SD/MMC type memory standard

 

Integrated quad band GSM/GPRS/EDGE, Bluetooth, IrDA, 1.3MPix kameriņa, SXGA ekrāns skārienjūtīgs.

 

Tātad ievietojam SIM kartiņu un aiziet - mobila.

pirmais iespaids:

Liels, ampelīgs, ar lieliem pirkstiem pa mazajiem taustiņiem ļoti nēerti.

Lādējas no 220V un arī no USB, t.i. kamēr pieslēgts pie PC tikmēr lēnām sūc elektrībiņu.

USB lādēšanas ātrums ir iedalāms divos respektīvi fast un slow, pat tad, ja ir uzstādīts uz fast tad lādējas šausmīgi lēni - naktī ~ 20%

Liels ekrāns - tāpēc arī diezgan rijīgs šinī jomā.

10 minūšu saruna pa mobilo paņem ~ tikpat % bateriju. Cik noprotu ir pieejamas spēcīgākas baterijas.

Kartes: tātad pēc noklusēšanas viņam integrēta 64MB izmantojama kartiņa, kas ir reāli izmantojama doc, xls, mp3, jpg, avi u.t.t failiem.

Iemetu sava vecumvecā fočika SD 64MB kartiņu ieksh slotiņa un vismaz ieguvu nedaudz vietas, lai iegruzītu kādu mp3 un paklausītu muz.

Pieejams protams handsfree, kas defaultā nāk līdz komplektā.

Līdzi nāk arī USB kabelītis, un lādētājs uz 220V

 

Konektivitāte ar internetu:

Bluetooth, GPRS/GSM, USB

Tātad, kad pieslēdzam iekārtu pie PC, kuram ir internets, iPaq's automātiski saprot, ka PC ir ar internetu, kad kad tiek vērts vaļā iexplore, tad tas nepalaiž GPRS.

 

GPS:

viss strādā uz TomTom tipa aplikāciju, kartes vēl nav izdevies atrast.

it kā pagoolējot atradu forumus, kuros rakstīts, ka var iemocīt arī citas navigācijas prgrammas, bet nēesmu vēl mēģinājis.

 

Mobilais:

strādā..:)

visas lielākās f-jas ir..

pirmais, kas man neiepatikās, ka nav iespēja zem viena vārda saglabāt varākus tel.nr. - tipa ir iespējamas "notes", kur tekstuālā režīmā var ieklabināt kaut vai katras čiksas mīļākos dzērienus, stringu krāsu un krūšu izmērus, bet nu ... tas man ir ļoti svarīgi, lai varētu zem viena "name" palikt vairākus nr.,jo redz izveidojas katalogā tāds marzmss kā Jānis, Jānis', Jānis job, Jānis maajas, Jānis vecāki, Jānis mīļākā u.t.t

Ļoti patīkās meklēšana katalogā - Tipa uz klaviatūras tika uzklabinam burtus, un smuki sameklējas, parastajiem mobziem jau arī tā ir, bet sakarā ar to, ka šitamējam ir liels ekrāns, tas ir baudāmāk.

 

Saliku sev vajadzīgos softiņus - tipa putty prieksh pda - labi viss strādā... ssh viss ok.

GPRS savienojums, notiek salīdzinoši ātrāk, nekā uz manu 6310i vai uz 6610i.

It kā piegādātājs piedāvājumā ir uzrādījis, ka strādā sinhronizācija ar Lotus Notes, bet nu man pa divām dienām un lielām pūlēm vēl izdevies nav.

Vēl arī nēesmu atradis Cisco VPN klientu prieksh PDA. VAJAG!

Parasto/MS Windows Mobile piedāvāto PPTP VPN klientu nokonfigurēt ar Cisco PIX FW neizdevās. Hmm.. moš nemāku, laigan tam neticu...

Laigan VPN pasākumam varētu būt interesanta ņemtne ar rsa u.c. sertifikātiem.

 

Patreiz pietiks.

turpināšu citreiz..

šovakar www.autoliste.lv pasāciens...

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

part.2

 

100% uzlādēta baterija shitam ar ieslēgtu ekrānu vislaik iet 6-7 h. Reāli notestēts. T.i. neko nedarot, tikai vislaik turot ieslēgtu ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

Importējot no Nokia telefona kontaktus, neimportējas zem viena kontakta vairāki numuri. Tikai primārais.

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

ne jau taa..

tipa ir Nokija 6310i ar ziliemzobiem. tipa paarsuutu mobilas kontaktu caur BT uz iPaq, paarsuutaas, bet iPaq's neraada zem kontakta paareejos Nr, kasbija tam piesieti, tikai defaulto.

 

p.s. Lv valodu vēl nēesmu mocījis.

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

Part 3.

 

Kaut kā nedarbojas Key Lock - tipa paturot pwr pogu izlec menu, kurā ir norādīta izvēlne All Keys Lock - bet nu iesleedzot to.. tik un taa ir kabataa iespeejams piezvaniit uz peedeejo zvaniito Nr.

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

viss ok .. straadaa.. laigan 6310i neir pie rokas, bet ar 6230 straada...

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

Part 4.

 

Modinātājs

Uzlikt var.. viss smuki. Var norādīt cikos jāceļas, un kurās dienās modinātājs strādās. Ir pieejami vairāki modinātājprofaili, tipa, sestdienās celties 10.00 darbadienās 7.00 u.t.t. kaut kādi 4 vai 5 profaili pieejami.

Bet... no rīta, kad viņš zvana (man patīk snoozeet nokiju, lai shamaa peec 15 min mani automātiski atkal mēģina modināt), šitam, lai izveiktu snoozēšanu ir pusmiegā jāatver ekrāns, jāizvēlas pēc cik minūtēm izveikt atkalmodināšanu, un jānospiež Snooze uz toučskrīna. Bēdīgi, bet fakts.

 

Vairāktelefonu kontakti

Atkal par man jau sāpīgo tēmu t.i. viens vārds ar vairākiem tel.nr.

Tipa saņemu zvanu no cilvēka. Cilvēks zvana no sava darba/mājas tel. Tas cilvēks man jau ir kontaktos ar savu mob. Tātād normāla vēlme ir pievienot šo saņemtā zvana numuru zem viņa, kā otru/trešo/ceturto nr. NAV IESPĒJAMS. Labais peles klikšķis uz to nezināmo nummuru - tiek piedāvāts tikai Add To Contacts, bet netiek piedāvāts (kā tas ir nokijām) "Pievienot vārdam". Attiecīgi, lai es viņu varētu pievienot zem kāda esoša kontakta, man viņš ir jāizveido kā piem Unknown Caller un pēc tam ar Copy/Paste līdzekļiem tas nr. jāiedabū iekš vēlamā kontakta. Un pēc tam vēl, protams, tas Unknown Caller jāizdzēš.

 

Tas patreiz viss..

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

mani koleegji sen shitaadus liidziigus aparaatus lieto, nevaig nekaadus te buut jeelos testus/saliidzinaajumus vai veel ko, viss i taa ir skaidrs, ja apraats radiits taads ar ataadaam funkcijaam, taatad vinjsh taas veic, vai tev vinjas vaig vai nevaig izdomaa pats, nevis prasi shiten :PPP

Link to comment
Share on other sites

Guest acid|burn

wtf?! Vienkaarshi informeeju pplz.. jo pasham arii beigu beigaas jaauztaisa reliiz par to tel..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest acid|burn

Part 5.

1. Saņemot īsziņā telefona numuru nav iespējams viņu pa taisno pievienot kādam kontaktam. (identiska funkcija Nokia - Izmantot detaļu, pie īsziņas iespējām). Lasot īsziņu nav iespējams kaut kādu teksta gabalu nokopēt.

 

2. Vispār sviests - atvienojas zvani.. uz dullo, bez sakara vienkārši pārtrūkst - pazūd zona un pēc pāris sec atkal viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...