Jump to content

Nospraadzis disku kontrolieris ?


kuka
 Share

Recommended Posts

Paziimes taadas - no flopika veel ar Win98 ir iespeejams iegruzities, bet no CD-ROM atsakaas veikt sho darbiibu (izmet kaut kaadu PAGE FAULT pazinjojumu uz melna ekraana un zemaak kaudze ar adreeseem mashiinkodaa), lai gan pirms vakar, aizvakar veel vareeja, bet tad arii visu laiku lamaajaas ka instalaacijas CD ir sachakareets un nevar nolasiit, lai gan uz cita kompja viss lasiijas ka tik prieks.

Cietni veel ir iespeejams noformatizeet un citas darbiibas ar fdisk veikt, bet liidz ko parnes dazhus sisteemas failus un megjina piestarteeties no taa, taa pazinjo ka partiicija chupaa un nez ko veel traku.

Protams pieslegts pie cita kopmja tas cietnis straadaa ka prieks skatiities.

Procis it kaa neparkarst un video arii sheit diez vai buu vainiigs. Atminju veel neesmu testeejis riktiigi.

Link to comment
Share on other sites

Njaa vareetu buut ka IDE kontrolieris aizgaajis pa pieskari, bet ko tu taadu dariiji ar to PC? Vai arii pats no sevis noniik?

Link to comment
Share on other sites

Neko jau taad nedariiju :(

Sapirkos jaunas detaljas, saliku kopaa kompi un jau 3 dienaa man saaka gljukot. Domaaju ka kaut kas ar draiveriem un nonesu visu nost un gribeeju pa jaunu installet, bet nekas vairs nesanaak.

Ipashi jau nemociiju to kompi, uzklokoju par 10% tikai un ljoti minimaali palielinaaju spriegumu atminjai un matesplatei.

Viss it kaa ljoti labi gaaja, kameer ...

Link to comment
Share on other sites

Neko jau taad nedariiju  :(

Sapirkos jaunas detaljas, saliku kopaa kompi un jau 3 dienaa man saaka gljukot. Domaaju ka kaut kas ar draiveriem un nonesu visu nost un gribeeju pa jaunu installet, bet nekas vairs nesanaak.

Ipashi jau nemociiju to kompi, uzklokoju par 10% tikai un ljoti minimaali palielinaaju spriegumu atminjai un matesplatei.

Viss it kaa ljoti labi gaaja, kameer ...

protams, palielinaaji spriegumu ... nu tas nebija labi dariits, ja koponentes ir taadas noname vai arii value veidi tad nekas dizjsh no klokoshanas taadaam iekaartaam nesanaak, var gadiities ka tev RAMs ir aizgaajis pa pusei naavee, nu meegjini no FDD nostarteet PC, nokachaa taadu pergu kaa memtest86 :) vispaar kaada tev maatene un RAMs ir?

Link to comment
Share on other sites

uzlitk pa jaunam win98 nav iespeejams?

Es nez.

Mociities ar nospraagusgu w9x OS ir sadomazahisms.

Full reinstall ~1.5h

Link to comment
Share on other sites

nopumpeeju no tiikla to memetest86 iso failu un uzcepu bootablo CD-ROM, bet atteicas man iegruziities no taa, veel bija kaut kaads atminjas tests un disketes bet tas arii kaut kaa neaizgaaja. Iespeejams ka arii atminja ir vainiiga. Pamegjinaashu veel shodien nedaudz pachakareeties.

Bet tomeer, ja atminja vainiiga kaapeec tad atljauj izveidot virtuaalo disku uz RAM ko veido WIN98 startup diskete ?

Link to comment
Share on other sites

Matene - Chaintech Zenith leetais gals uz 754 adataam, procis - Athlon64 2800+, atminja - TwinMos 512MB PC3200 (2,5-3-3-8 laikam).

Link to comment
Share on other sites

Bāc, nu tas ir gan!

Saskrūvējis drazu kasti no dzelteniem lētākajiem dzelžiem, uzklokojis un brīnās, ka kaut kas neiet.

Saliec visus settingus kā nākas un varbūt pat ies tev tā grabaža.

Link to comment
Share on other sites

nopumpeeju no tiikla to memetest86 iso failu un uzcepu bootablo CD-ROM, bet atteicas man iegruziities no taa, veel bija kaut kaads atminjas tests un disketes bet tas arii kaut kaa neaizgaaja. Iespeejams ka arii atminja ir vainiiga. Pamegjinaashu veel shodien nedaudz pachakareeties.

Bet tomeer, ja atminja vainiiga kaapeec tad atljauj izveidot virtuaalo disku uz RAM ko veido WIN98 startup diskete ?

Eh kur tu taadu ISO shamajam dabuuji, reku labaak novelc origjinaali tooli lai vareetu speciaali no disketes nosakneet un tad palaid paaris apljus, tad redzeesi vai ar RAMu viss kaartiibaa vai nee! http://www.memtest86.com

Link to comment
Share on other sites

Kadi tur veel taimingi ? Es jau taa BIOS iegaaju un uzliku Safe Mode, bet vienalga negrib atdziivoties nekas.

Veel peedeej iespeeja ka kabelis kaut kur parlociijies jo skjiet ka pedeejaas reizes bija kaut kaadi tamlidziigi bljaavieni no BIOSa puses.

 

Es to *.iso ja kas arii dabuuju no vinju pashu memtest86 websaita ! :)

Link to comment
Share on other sites

Kadi tur veel taimingi ? Es jau taa BIOS iegaaju un uzliku Safe Mode, bet vienalga negrib atdziivoties nekas.

Veel peedeej iespeeja ka kabelis kaut kur parlociijies jo skjiet ka pedeejaas reizes bija kaut kaadi tamlidziigi bljaavieni no BIOSa puses.

 

Es to *.iso ja kas arii dabuuju no vinju pashu memtest86 websaita ! :)

Eh veel varbuut labaak panjem un izdzel no maatenes araa bazjeni, patur paaris minuutes, lai visi BIOS iestatiijumi pazuud :) Tad liec apakalj bacjenu un sleedz ieksh PC, skaties kas tagad notiek, man liekas ka Athlon64 prochi nav diez cik labi klokot!

Link to comment
Share on other sites

Aiznjemies no drauga ramu un meegini atkal. Man ar vienreiz liidziigi bija, nomainiiju ramu un viss ok :)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy
Bāc, nu tas ir gan!

Saskrūvējis drazu kasti no dzelteniem lētākajiem dzelžiem, uzklokojis un brīnās, ka kaut kas neiet.

Saliec visus settingus kā nākas un varbūt pat ies tev tā grabaža.

Es iisti nesapratu, kura no taam detaljaam tev liekas draza?

Nu varbuut rams tikai...

Link to comment
Share on other sites

Maybe IDE kabelis bojaats? Khe - peedeejaa laikaa iepaticies shis variants ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...