Jump to content

OCZ vai Kingston?


Guest shark
 Share

Recommended Posts

Drizumaa ir doma ņemt ramus! taatad vai nu http://www.am-pm.lv/product_info.php?cPath...roducts_id=1938 vai arii http://ms.lv/?q=UutRzyfnz8xPa2LPr86xlPfnzBxNeuzm .

Cena protams OCZ ramiem krietni augstaaka bet KAPĒC? Ar ko viņi tik ļoti labāki par Kingstonu? dzenaajas jau protams viņi labaak un tas nav maznozimiigi, taču vai ir veerts tereet to naudu par OCZ (domaaju ņemt kautko no lietotaam mantaam) vai viņi attaisnos sevi? Nu vaardusakot veelos zinaat ar ko vinji tik paraaki par Kingstonu!

Paldies! 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest pedzis

1. Tie ir OCZ VALUE rami.

2. Kingston akcija itkaa beigusies, 6dien nebija vairs taadi dzirnavu 70.

Link to comment
Share on other sites

OCZ un Kingston ir gandriiz vai nesmuki saliidzinaat. Protams ja tevi neinteresee OC, tad starpiiba ir nenoziimiiga.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

OC mani interese visaa savaa daiļumaa :mrgreen: bet vai atšķiriiba ir tikai tajaa cik taalu vinjus var uzdziit?

Link to comment
Share on other sites

praatiigaak buutu nevis izveeleeties kaut ko no veikalu sortimenta, bet pagaideet te lokaali kad kaads kaut ko piedaavaas .... cena noteikti buus draudziigaaka un visaadas peerles pa briidim gadaas ..... nesen IMHO kaareiz bija OCZ 2x256Mb DDR533 par kaut kaadiem 50Ls .....

 

tas ka Tukums/Riiga nav probleema, ar to varu izliidzeet - 2x nedeljaa shie abi ir marshrutaa :)

Link to comment
Share on other sites

VALUE noziimee loteriju - Value nav domaati dziit, tie ir "izbraakjeetie" - ja ir modulji kas nav tureejushi soliitos Mhz (piemeeram 500Mhz), vai taimingi nesanaak labi, tad tie modulji paartop par DDR400 VALUE

Link to comment
Share on other sites

standarta timingi 2.5-3-7-3... FSB augstaak par 250 neraapjas... vajadziigas lieli v un laba dzese... gruuti padodas...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

aaa nu jasna... sharix nebuus man diezko ilgi laiks gaidiit, dabuushu to plati un tad man ramu arii vajadzees, jo saveejo esmu notirgojis... :roll: nee nu moška no kaada varees aizņemties uz kaadu laiciņu... :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...