Jump to content

Veelos sho to uzzinaat par Vector Linux


Guest shark
 Share

Recommended Posts

Nu taatad veiksmiigi esmu uzlicis Vector Linux 5.0! Neko ta arii iisti nejeedzu izdariit 8) :lol:

Kur pie velna nomainit rezoluuciju? :p

Vai vispaar Linuxiem ir nepiecieshams Antiviiruss?

Kur atrodaas sadalja "My computer"?

Ko dara ar taadu lietu kaa terminal?

Paldies! :mrgreen:

EDIT: Kaa saucas DC++ versijas prieksh Linux?

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

Linux distibuucijaas neesmu specs, bet varbuut noder.

 

rezoluuciju var nomainiit X servera conf failaa ievadot attieciigos parametrus, vai arii atkariibaa no X logiem, piem Gnomei, bija ieksh Preferences - Screen resolution vai kautkas tamliidziigs.

 

99% ka antiviirus nav vajadziigs

 

uz linux my computer vareetu buut, ka ir tas pats /home (atkariibaa kaa posta autors bija domaajis my computer)

 

ar teminaali lieto komandrindu, bez kuras uz linux neiztikt

 

DC++ klients uz linux ir valknut (populaaraakais)

Link to comment
Share on other sites

VEctor izmanto TGZ pakas taatad jaameklee valknut tgz formataa.. blaa blaa blaa :p redz mekleejam googlee - valknut tgz - skat skat jau rokaa ;)

Link to comment
Share on other sites

vieglāk ir izmantot "slapt-get", kas jau ir standartā iekšā. Vai nu izmantojot VLAPT, vai arī manuāli mainot konfigurācijas failu zem etc/slapt-get savadi iekšā papildus updeitu serverus (var atrast arī zem www.linuxpackages.net ). Pēc tam atliks tikai ierakstīt kā root

slapt-get --update

slapt-get --install valknut

Viss vajadzīgais tiks novilkts un instalēts automātiski. Par slap-get vairāk var vairāk palasīties ar "man slapt-get"

Link to comment
Share on other sites

:lol: Nu kō? Naf īsti Win :)

 

Antivirus - nu vispār kā gribi, ja esi nogriezis admin tiesības - antivīrusu nevajag.

Termiālī - baksta komandrindu

A kam tev My computer?

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

nu kā, man uz cita cietaa vienkārši ir muuzika un to gribaas pabakstiit 8)

esmu vispar megjinaajis Knoppix live cd un tas man likaas daudz saprotamaaks, palasiiju netaa, prasiibas sisteemai apmierina un domaajams paarlikshu knoppixu :D

Link to comment
Share on other sites

labaak neliec... hd intalaaciju ka uzliec taadi gluki saakaas.. eigt var palikt.. skanja atjuudzaas... shad tad nemaz ntfs nenodetektee... vel nesen 3.9 meegjinaaju.. domaaju buus ok.. nefiga.. :/

Link to comment
Share on other sites

a vot nezinu vai fat vispaar atpazina :/ falisisteemas dazaadas.. tev vaig kkaadu ext2 vai ext3 un /swap partiiciju.. gan jau tuliit uzradiisis kaads kursh pateiks ka vel kkaadu vajadzeeja :p

Link to comment
Share on other sites

FAT32 atpazīst/lasa/raksta normāli. NTFS atpazīst/lasa, bet pilns,stabils rakstīšanas atbalsts nav. Vajadzīgās partīcijas vienkārši jāpieliek pie /etc/fstab un ieslēdzot šīs tiks pievienotas automātiski :wink: Pašu linux liec uz ext3 vai ReiserFS + swap partīciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

hmm, es taga lasu netaa ka knoppix ir deskopa live cd bla bla bla... ta vai tad vinju uz cietni nemaz nevar uzlikt? :?

Link to comment
Share on other sites

var uzlikt, bet neiesaku... kaa jau teicu knoppix uzlikts uz cietaa ir pamatiigs murgs.. un vai zini ne paaraak stabils :/ vaardu sakot sunja murgi..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...