Jump to content

Mandrake 10 un RAM's


IMAGin
 Share

Recommended Posts

Ir taada lieta... kompiitis ar 512Mb ramu un Mandrake10 Linuxu...

 

Pie ielaades jamais norij ~130Mb... un tad leenaa garaa dienas/divu laikaa rams tiek aizpildiits pilniigi viss...

 

Peec shii perioda paskatoties ar GNOME System Monitor ir redzams ka viss ram's ir aiznjemts un jamais i negrasaas vinju attiiriit... patreiz vieniigais man zinaamais risinaajums ir restart, bet tas nav nopietni...

 

Ir kaads softs prieksh rama automaatiskas attiiriishanas or maybe pashaa linuxaa to var kautkur nokonfigureet?

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

paseko liidzi kaadi servisi starteejas. pakillo kauko lieku. bet paarsvaraa visu atminju norij X logi. taa ir gadiijies.

nebriinies par to, tas tachu linukss =)

a tev swaps ir?

ja ir vai winjsh ir iesleegts?

Link to comment
Share on other sites

paseko liidzi kaadi servisi starteejas. pakillo kauko lieku. bet paarsvaraa visu atminju norij X logi. taa ir gadiijies.

nebriinies par to, tas tachu linukss =)

a tev swaps ir?  

ja ir vai winjsh ir iesleegts?

 

Swaps ir un lietojums ir 0 baiti liidz briidim kameer nebeidzas rams...

 

A nav kaada komanda ar ko notiiriit ramu?

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

palaid top

paskateis cik daudz ir zem "buffers" un zem "cache"

tad pameegjini sazorteet peec izlietotaas atminjas lai redzeetu aks norij visu.

un tad veel izmeegjini komandu free

linuksaa taadai jaabuut ja atminja nevilj

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram uz redhat vienmēr aiziet 256MB pilns ar top, bez X logiem. Bet es īpaši neuztraucos, palaid komandu

$ ps -eo pid,user,%mem,args

 

un saskaiti cik tad atminjas process katrs patērē. Redzēsi ka līdz summai procentos pilnai vēl tālu.

Link to comment
Share on other sites

Es ar ar shito pashu probleemu esu saskaaries uz vairaakiem Linux serveriem. Uz 2 ir slackware, bet uz 1 kaads ir uztaisiijis pats savu Linux-form-scratch.

 

Anyhow - izskataas, ka tas ir (vismaz manaa gadiijumaa) mysqld, kas visu pamazaam pierij pilnu. Kaadas ir idejas, lai vinju piespiestu kauko atbriivot?

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis
Ir taada lieta... kompiitis ar 512Mb ramu un Mandrake10 Linuxu...

 

Pie ielaades jamais norij ~130Mb... un tad leenaa garaa dienas/divu laikaa rams tiek aizpildiits pilniigi viss...

 

Peec shii perioda paskatoties ar GNOME System Monitor ir redzams ka viss ram's ir aiznjemts un jamais i negrasaas vinju attiiriit... patreiz vieniigais man zinaamais risinaajums ir restart, bet tas nav nopietni...

 

Ir kaads softs prieksh rama automaatiskas attiiriishanas or maybe pashaa linuxaa to var kautkur nokonfigureet?

 

 

sistēma jau lēnāka nepaliek, ko ne???

 

tā linuxa normālā fīča, rams izmantots tajā brīdī ka vis pilns netiek - tikai rezervēts nākamajam procesam ko tu palaidīsi

Link to comment
Share on other sites

Ir taada lieta... kompiitis ar 512Mb ramu un Mandrake10 Linuxu...

 

Pie ielaades jamais norij ~130Mb... un tad leenaa garaa dienas/divu laikaa rams tiek aizpildiits pilniigi viss...

 

Peec shii perioda paskatoties ar GNOME System Monitor ir redzams ka viss ram's ir aiznjemts un jamais i negrasaas vinju attiiriit... patreiz vieniigais man zinaamais risinaajums ir restart, bet tas nav nopietni...

 

Ir kaads softs prieksh rama automaatiskas attiiriishanas or maybe pashaa linuxaa to var kautkur nokonfigureet?

 

 

sistēma jau lēnāka nepaliek, ko ne???

 

tā linuxa normālā fīča, rams izmantots tajā brīdī ka vis pilns netiek - tikai rezervēts nākamajam procesam ko tu palaidīsi

 

Nu leenaaka itkaa nepaliek vvz... bet jociigi anyway pat ja ir taa kaa tu saki tad kaadeelj jamais to dara pakaapeniski? ~1mb/2-5min

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

man aizeests ap 155 MB (epiphany, nautilus, xmms, Gnome-system-monitor,dcgui-qt)

no kaa dcgui-qt rij 75 MB...

 

nelaid visaadus weather appletus, time appletus, utml - dunno vinji visi - ja gribas - ta labaak uzliec kautvai gkrellm2...

nelogojies ar piemeeram GDM, (kam tas?!)...

 

taads man ir xinitrc - rakstot startx palaizhas gnome-session

 

!/bin/sh

# $Xorg: xinitrc.cpp,v 1.3 2000/08/17 19:54:30 cpqbld Exp $

                                                                                     

userresources=$HOME/.Xresources

usermodmap=$HOME/.Xmodmap

xinitdir=/usr/X11R6/lib/X11/xinit

sysresources=$xinitdir/.Xresources

sysmodmap=$xinitdir/.Xmodmap

                                                                                     

# merge in defaults and keymaps

                                                                                     

if [ -f $sysresources ]; then

   xrdb -merge $sysresources

fi

                                                                                     

if [ -f $sysmodmap ]; then

   xmodmap $sysmodmap

fi

                                                                                     

if [ -f $userresources ]; then

   xrdb -merge $userresources

fi

                                                                                     

if [ -f $usermodmap ]; then

   xmodmap $usermodmap

fi

                                                                                     

# First try ~/.xinitrc

################palaizham gnome-session

exec gnome-session

################ieb vienkaarshi blackbox

#exec blackbox

 

var jau vispaar iztikt bez taa gnome-session - pietiek ar X serveru un labu window-manageri.... blackbox, kahakai(sarezgiiti konfojams),

 

vari arii tieshaam paskatiities ko tas gnome-session palaidis tad nokillot un konsolee uzrakstiit gnome-session-save

 

kaukas no shitaa tev vareetu arii paliidzeet ~_^

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis
Nu leenaaka itkaa nepaliek vvz... bet jociigi anyway pat ja ir taa kaa tu saki tad kaadeelj jamais to dara pakaapeniski? ~1mb/2-5min

 

ir jau ir jocīgi kad pirmo reizi ar kaut ko tādu sastopās, bet saku, ka tas ir normāli - linux tā strādā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...