Jump to content

Ar ko atskjiraas DDR no DDR 2?


Guest shark
 Share

Recommended Posts

To DDR2 tu vareesi iebaazt ar aamuru savaa platee. Nav taadas plates kas vienlaiciigi uztureetu DDR un DDR2 atminjas. DDR ir ne vairaak kaa 400mhz(by default) un DDR2 ir 533mhz(by default). Agraak bija taadas plate s kuraas vareeja iespraust gan SDRAM gan DDR.

Link to comment
Share on other sites

Plates uz i915 parsvara ssuporte DDR/DDRII ;) tobish divas bankas priekss DDR un divas priekss DDRII. Tomer lietot vienlaicigi var tikai vai nu DDR, vai nu DDRII.

btw: liekas ka Gigabyte izgudroja pareeju DDR to DDRII :twisted: bet tas der tikai vienai M/B modelei.

DDRII default spriegums ir 1.6V, bet DDR 2.6V, tapeec jamie mazak karst.

Link to comment
Share on other sites

Guest Limpy's

Tev nebuutu naudas zheel ? Priekshkam tev tik "labu" karti ? Es domaaju ka cilveekam neko vairaak par DFI LanParty Ultra-D nevajag ;)

Imo - sharkam taa pat nekaadas jeegas nav , jo cik sapratu , vinjas nevar darboties kopaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Lai mociitu shamo liidz nelabumam :) Neenu ja njem, tad only DDR2 suporteejamu , nevis kaut kaadu hibriidu :) Laiks it uz priekshu un jaut ko leetaaku par maneejomobo vairs mana roka neturees!

Link to comment
Share on other sites

Instigater

DDR ir 100 liidz 200Mhz standartaa, bet efektiivaa ir 200 liidz 400Mhz

DDR2 ir 133 liidz xxx standartaa, bet efektiivaa ir 533 liidz xxx.

 

Par DDR2 nav veerts domaat, ja procim nav attieciigaa FSB, jo pie vienaadas efektiivaas frekvences DDR2 buus juutami lielaaki aiztures laiki, kas noved pie taa, ka DDR2 buus leenaaks nekaa parastais DDR. Taa teikt, visam jaabuut salaagotam un nav jeega skriet pa priekshu savam laikam.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

es tagad te domaaju par upgrade drizumaa! laikam jau socket A plate un A-XP neder tam DDR2 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Instigater

shark, vari aizmirst par FSB Socket A busu un DDR2. Tur roku rokaa labi iet FSB ar parasto DDR, jo procim FSB straadaa DDR rezjiimaa, kas sinhroni ar parasto DDR dod vislielaako performanci.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

juus gadijuma nezinat vai no samsung 512mb operativaas atminjas vareetu dabuut araa ~460 mhz, lai vinja ietu sinhroni ar fsb proti ja fsb uzlikshu uz 230 tad atminja vispar turees tos 460 mhz? vienkārši es tagad domaaju vai rams vainiigs pie taa ka nevaru vairak par ~215 fsb dabuut vai arii mamma :roll:

Link to comment
Share on other sites

vareetu meegjinat 2.5 3 3 7

 

tikai taadaa gadiijumaa frekvence palielinaasies :)

 

* ja taimingus liek lielaakus , frekvence palielinaas

* ja taimingus liek mazaakus , frekvence samazinaas ...

Link to comment
Share on other sites

Ar taimingiem vajag eksperementet ;)

Piemeram man viens RAM's ar 3.0-3-3-8 negaja augstak par 450Mhz ;) taccu ar 2.5-3-4-5 gaja liidz pat 510Mhz.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...