Jump to content

Video karte


Andzins
 Share

Recommended Posts

Lieta taada,ka viens man piedavaa pret savu datoru mainit sho video karti,tieshi taada pasha kaa bildee. Ir veerts, datoru domaaju sha vai taa pardod un pariet uz x2 vai 64, bet tas jau ir cits staasts.....

 

barton 2500+titan syberia

ram 512 jetram ddr400

video 6800le 12/6

400psu powersit golden

dvd rom samsung

abit NF7-S 2.0

hdd-40 gb

 

????

Link to comment
Share on other sites

Es iemainiitu kautvai intereses peec. Domaju ka laba mainja

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Te nesen viens ss.lv taadu tirgoja pa 600ls...a nah tev taads monstrs vajadziigs....taapat nevien speele pat uz max settingiem neizmantos shiis kartes jaudu....

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu vinja nav domaata laikam geimiem, bet kautkam citam.

Kur var gruust tos 640 mb..... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Spēlēs miskaste tā karte... Tā ir speciāli domāta darbam ar grafikām utt. (NC ar to nodarbojas...)

Ja taisies spēlēt spēlītes, tev to nevajag...

Link to comment
Share on other sites

ar taadu atminjas daudzumu VGA var shanceet neko nekompreseejot, un taadeeji taupot. jaudu.

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary, nu man jau itka nav vajdziga tada video, bet ja ir izdevigi mainit tad jau kapec ne, vareshu varbut saminit pret kaadu 7800gtx un vel akutko...hmm ..nezinu.Lidz vakaram jadod man ir atbilde... :?

Link to comment
Share on other sites

WOW, tikko tikai ieskatojos, kas tev par pc... Maini acis nemirkšķinot! Tikai pārliecinies, ka karte korekti strādā!

Link to comment
Share on other sites

man nav fo4ika maajaas, un slotaa vinja nebus vel ilgi,jo nav mobo un nekas paarejajs kur likt iekshaa, tagd jaskrapee naudinja.4atoju tagad no PC,kuram mhz var uz rokaam saskaitiit :p

Link to comment
Share on other sites

Karte peec izskata ir laba ;)

Domaju ka pat maneja Chiefteaka var pietrukst vietas ;)

Es to butu pannemis tikai fetissa dell, jo lielas jegas man ka putnukkerejam no tas nebutu :twisted:

Link to comment
Share on other sites

gaidu testus :)

bet, nu jaacer, ka bija mainas veerta, jo ir aizdomas, ka ja gribeesi paariet uz citu (nu piem 7800) videokarti buus pagruuti sito nogruuzt

Link to comment
Share on other sites

Khm, khm... es tūlīt būs gar zemi... Profesionālā līmeņa 3D grafikas karte! Da tādai dual Xeon 4 GHz būs par īsu! 30-35 collu monitoru neesi domājis iepirkt? Kādus kalnus ar šito varētu gāzt! Saki atklāti - tu maz nojaut, KO patiesībā esi iemainījis?

Link to comment
Share on other sites

Nu nebija sapraats, bet savu PC es max vareju nogruzt pa 300 ls + taa pat butu vacis jaunu sisteemu un 200 ls imetis pa kaadu 6800Gt vai 800Xl utt, a tagad man jau buus karte un ja nevilks geimus ta pardoshu pa sviestmaizi un iepirkshu citu kura vilks .......testi bus 100% tikai ka bus kur likt karti iekshaa :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Khe khe...tev tach teica,ka geimiem taa karte suuds...

"un ja nevilks geimus ta pardoshu" <------------ laikam jau nevilks :p

Un vai vispaar taa karte straadaa, ja jau saki, ka mobo un pareejaa tufta tiks pirkta veelaak :roll:

Vai tik neesi ieberzies? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS

nevajag apcelt cilveku tikai par to, vai ta kerte vilks vai ne? Pashi esat testejushi, spelejushi geimus?? Lielaka dalja te pirmo reizi redz un jau saka, ka nekam neder.. Uztaisis dzeks testus, tad visi tapsim gudraakii..

Un, ja nu vinam izdodas vinu nopardot par dargaku summinu, neka vina vecais PC butu maksaajis..ir tac veerts.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest GIGGS
te atradu linku par sadiem tadiem testiem ar sho karti.. nja, nu sistema, kur shi karte darbojas jau pati par sevi ir labaa - vieni vieniigi Opteroni ;) Tachu 6800 Ultra un X800 raada baby sniegumu.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Man domaat ka vinsh neko nezaudees naudas izteiksmee, gan jau ka paardos par Ls 300+ vinju.

 

Tikai vai vinja ir straadaajosha :?:

Link to comment
Share on other sites

SS15th.div.legionary

Da kaadu tur barokli vajag lai to karti pavilktu un nenosvilinaatu sisteemu..... :shock:

Link to comment
Share on other sites

ar shitaadu karti ( ja vien vinja buutu briivi pieejams un full atbalsts ) , vareetu dziivot veel kaadu gadu divus nedomaajot par jaunu :) ...

 

Apkaash visus 6 seerijas max geforcjus un radeonus kaa noobus :)

 

psc .. shaata koste un pr taadu performanci ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

ir viens bet prieksh geimiem galiigi njestavljajet jo 2005 3dmark dabuuja ~900 marku

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...