Jump to content

Ierosinaajums par digitaalo foto!


Guest
 Share

Recommended Posts

Ierosinu te likt bildes no digitaliem fotoaparaatiem(no telefoniem un citiem crapiem ar driikst) , 5 gab!

 

1.Fotograafija uznemta araa , saulainaa laikaa

2.Fotograafija uznemta araa , apmakushaa laikaa

3.Foto uznemts telpaas , labaa apgaismojumaa

4.Foto uznemts telpaas , sliktaa apgaismojumaa

5.Ja atbalsta tad macro ar noraadi no kaada ataaluma fotograafeets

 

Jaanoraad aparaata modelis un peec iespeejas vairaak iestatiijumi katrai bildei!

 

Ieteicamaa bilzu izvietoshanas vieta http://foto.apollo.lv

Link to comment
Share on other sites

nu un kāda tad būtu visa šī pasākuma dižā doma? Kārtējā mērīšanās? Ja vajag salīdzināt dažādu kameru uzņemtās bildes iekš fotki.lv ir tāda iespēja. Tikai bilžu tur ir vairāki simti tūkstošu. Ja jau baigo aparātu esi iegādājis un gribas parādīt savu pārākumu par citiem ziepjutrauku īpašniekiem sarīko labāk kādu tematisku konkursu - piem. labākā auto bilde (un te tev radīsies iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu - gan uzzīmēsies ar kameru, gan ar volvo, ja neesi jau nomainījis pret kādas citas markas braucamo).

Link to comment
Share on other sites

nax man jaaiet uz fotki un jaameklee pa entiem 1000bilzu ja varu atnaak un apskatiities te konkreeta aparaata konkreetas bildes un nekaada galinu meeriiishana te shoreiz nav !!!

Link to comment
Share on other sites

Spogulnieces+tripod arī drīkst piedalīties? :)

 

PS: saprotu, ka mērīšanās ar krāninū, bet kam tas vajadzīgs?

PPS: visas bildes ir jātaisa vienam fotogrāfam, kaut gan pēc šiem testiem varēs redzēt, kura kamera ir vairāk/labāka pret non-pro fotogrāfu.

Link to comment
Share on other sites

Atkaartoju dlja osoba tupix , nav te nekaads sakars ar meerishanos ar galiniem , ble! Prosta meerkis savaak bildes peec kuraam vareetu aptuveni spriest par aparaata kvalitaati un speejaam!

Link to comment
Share on other sites

Es i nekad neesmu teicis ka esmu kompetents digitaala foto jomaa , bet kautkaadu priekshtatu tomeer var no taa visa guut!

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, DeadmaroZ-TLOTL doma nav slikta.

Ja šeit nepretendējam uz foto benčmarka izstrādi, tad selektīvu 5 bilžu izvēle ātrumā dod labu priekšstatu par kamerām. Tūkstošiem attēlu pārlūkošana nav nopietna.

Link to comment
Share on other sites

Ierosinu te likt bildes no digitaliem fotoaparaatiem(no telefoniem un citiem crapiem ar driikst)  , 5 gab!

 

1.Fotograafija uznemta araa , saulainaa laikaa

2.Fotograafija uznemta araa , apmakushaa laikaa

3.Foto uznemts telpaas  , labaa apgaismojumaa

4.Foto uznemts telpaas , sliktaa apgaismojumaa

5.Ja atbalsta tad macro ar noraadi no kaada ataaluma fotograafeets

 

Jaanoraad aparaata modelis un peec iespeejas vairaak iestatiijumi katrai bildei!

 

Ieteicamaa bilzu izvietoshanas vietahttp://foto.apollo.lv

 

Atļaušos pakomentēt tos piecus punktus:

 

Tikpat var redzēt vai ārā ir saulains vai apmācies. Arī telpas apgaismojumu var tīri labi saredzēt bildē. Par makrosjomku varu piekrist - reizēm ir vērts pieminēt no cik cm attāluma ir izdevies nobildēt kādu kukaini/augu/HVZ.

Vienīgais ko ir vērts pieminēt tad tas ir aparāta marka un modelis, arī iestatījumu vērtības var īpaši neuzsvērt, galu galā katrs redz pasauli savām acīm - tobiš, KATRS fotogrāfs vienādos apstākļos un ar vienādiem aparāta iestatījumiem pamanīsies bildi uzņemt atšķirīgi - pats esmu praksē par to pārliecinājies varākkārtīgi.

Link to comment
Share on other sites

nē nu joka pēc var izvilkt no pbase.com 5 bildes ar vajadzīgiem parametriem (ar skriptu)

 

- pēc ISO

- pēc diafragmas

- pēc ekspozīcijas laika

 

PS: ja ir visa nepieciešamā EXIF infa...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Par makrosjomku varu piekrist - reizēm ir vērts pieminēt no cik cm attāluma ir izdevies nobildēt kādu kukaini/augu/HVZ.

 

nu nez... man atbalsta zoomu macro rezjiimaa...

Link to comment
Share on other sites

tu kādreiz datumu postam paskaties arī? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pirms kāda mēneša jau te bija visai asiņaina diskusija par līdzīgu tēmu. Toreiz sasparojos, nogājos pa saviem krājumiem un atlasīju duci bilžuku, kas taisīti ar visdažādākjiem aparātiem: sākot no 2 Mpix mazulīša līdz pat 12,8 Mpix pilkadra EOS'am. Visi tie ir vairāk vai mazāk amatieru sasniegumi, tādēļ lūgums nekritizēt, bet tikai salīdzināt EXIF un izdarīt savus secinājumus par kamerām, kvalitāti, utt. Lejupielādēt var to visu no šejienes.

Autortiesības: fotogrāfijas atļauts izmantot personiskiem nekomerciāliem nolūkiem.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu , ka šis forums būtu labāks , bez šādas fiškas.

 

Es iesaku aiziet uz www.photosig.com , tur var browsēt pa kameras, filmas utml kategrorijām cik tik nevajag. Turklāt tur var labi pamācities kas ir labs , kas nē.

Samaksājot vispār var ekselenti lietot.

Link to comment
Share on other sites

Nomalis, bez kritikas ;) , bet 350D bij ar kitu, ja? 5D baig patiikami paarsteidza bildes suliigums - kaadu stiklu izmantoji?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...