Jump to content

Tildes vaardniicas wordlists


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Guest bubu

Var dabūt. Pasties tildes direktorijā failus pēc izmēra. Tie lielākie būs tās vārdnīcas! Un šos var vērt vaļā accessā, jo tās pēc būtības ir access darubāzes, tikai pārneimoti failu paplašinājumu

Link to comment
Share on other sites

aha maaci tikai

 

ja tevi Tilde piekers tad buus taadi suudi ka pakalja tev pat ar vazeliinu nebuus dziiva ...

 

shii nebuus lieta kad tevi BSA panjems un tev buus jaamksaa 200% sodanauda + admin sods (kas buutu fufelis)

bet shajaa gadiijumaa tevi njems TILDE kaa juridiska persona - taakaa pat nejoko ar to - suudi buus kaa 5tajaa gadaa ...

 

Paga, paga - kādi sūdi? Vai latviešu valodas vārdi tagad ir copyright'ēts materiāls? Ja es savadīšu visus ekrānā redzamos vārdus savā datubāzē vai kaut vai Excel tabulā, kādas bumbas tad Tilde man varēs piesiet?

Link to comment
Share on other sites

Paga, paga - kādi sūdi? Vai latviešu valodas vārdi tagad ir copyright'ēts materiāls? Ja es savadīšu visus ekrānā redzamos vārdus savā datubāzē vai kaut vai Excel tabulā, kādas bumbas tad Tilde man varēs piesiet?

nejau vaardos ir saals bet datubaazee ala

vaards -n:m- tulkojums

Tas nemaina būtību, Tilde savu vārdu sarakstu tāpat ir ņēmusi no kādas drukātas vārdnīcas, to tur autortiesībās var redzēt. Ja es pamanos kautkādā veidā to sarakstu dabūt iekšā savā datubāzē, vai man tad būtu jājūtas vainīgam Tildes priekšā?

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos, ka vispār jau var dabūt ārā to vārdu sarakstu no Tildes datorvārdnīcas ar vienkāršas programmas palīdzību, kuru var uzrakstīt pāris stundu laikā, tikai kāda jēga no tā?

Link to comment
Share on other sites

Guest Pet

Datu bāzes gan principā autortiesību likums sargā (gan ar savām īpatnībām), bet anyway, tur iet runa tikai par izplatīšanu - un lietot visvisādos, arī Tildes neparedzētos, Tildes negribētos veidos drīkst neapšaubāmi, ja esi legālā veidā no Tildes to nopircis.

 

Konkrēti autortiesību likuma 31. panta pirmā daļa -

Likumīgs datu bāzes vai tās eksemplāra lietotājs bez datu bāzes autora atļaujas var veikt darbības, kas vajadzīgas, lai piekļūtu datu bāzes saturam un to izmantotu. Ja datu bāzes likumīgajam lietotājam ir atļauts izmantot tikai daļu no datu bāzes, iepriekšminētais noteikums attiecas tikai uz šo daļu.

 

Kas attiecas piemēram, uz programmu, kas pārveido Tildes vārdnīcas datu failus citā formā, utml.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...