Jump to content

Webmail risinājumi


log
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Varbūt kāds var ieteikt kādu labu webmail (Linux/*BSD,Apache,PHP,MySql) risinājumu ar lietotāju reģistrāciju (lietotāji savus kontus veido caur web interface) typa līdzīgi kā free e-mail servisos.

 

Varbūt kāds zin kādu labu programmu uz kuras varētu veikt to visu?

Link to comment
Share on other sites

Instigater

es tagad kaa reiz ciinos ar meilserva izveidi, kur absoluuti viss config glabaasies mysql, tai skaitaa arii visi regjistreetie pasta accounti un to pieejaas tiesiibas, kvotas, utt, itkaa viss ir, bet veel vajag pielociit spamassassin, lai shameejais no datubaazes per user config skataas. aizmirsu piebilst, ka webfrontends ir squirrelmail, bet pasta veidoshana un administreeshana ancyrapm.

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

nu lielisks, bet pakalju pleesosh risinaajums ir HORDE/IMP.

reaalaakais ko parasts mirstiigais var uzlikt ir vaverpasts aka squirrelmail

 

par spamassasin per user settingiem runaajot, redzeeju vienreiz kaa tas darbojaas, varbuut arii liiki bija nokonfigureets, bet nu bij taa, ka spama datubaaze kopeeja tika izmantota un vienam tas ir spams, otram nav, karo4 sviests bija. :] Labaak centralizeetu, kad viens cilvis nedaudz pamaaca vinju, un viss notiek :]]

Link to comment
Share on other sites

nu lielisks, bet pakalju pleesosh risinaajums ir HORDE/IMP.

reaalaakais ko parasts mirstiigais var uzlikt  ir vaverpasts aka squirrelmail

Pēc provizoriskiem datiem es arī esmu parasts mirstīgais bet Hordi uzlikt tik un tā sanāca. Tas ka tu nejēdz tikt galā nenozīmē ka Horde ir slikta.

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-
nu lielisks, bet pakalju pleesosh risinaajums ir HORDE/IMP.

reaalaakais ko parasts mirstiigais var uzlikt  ir vaverpasts aka squirrelmail

Pēc provizoriskiem datiem es arī esmu parasts mirstīgais bet Hordi uzlikt tik un tā sanāca. Tas ka tu nejēdz tikt galā nenozīmē ka Horde ir slikta.

 

Tu laikam akls esi vai arii neproti lasiit :] es teicu ka vinju neuzliku? Es iemineejos, ka tas ir sarezhgjiits variants. :p Un vaaverpasts ir daudz vienkaarshaaks :]

taaka shut up provizooriskais mirstiigais ;P

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...