Jump to content

kadu vislabak linux


Guest misha
 Share

Recommended Posts

vai kads man nedaudz neapgaismotu kadu linux vislabak butu likt uz amd 700 ar ramu 128 un cieto 40 gb. Ir velme sedet grafiskaja vide, pie kompja ir doma piesedinat vienkarsu useri kam doki jaraksta algu dienu un neta sedet.

 

Ja vien nav kadam gruti, palidziet ar padomu......

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Pirmkaart jautaajums -> Kapeec tev Linux vajag?

 

Otrkaart -> Cieto tev noeediis pamatiigi...ja nesaproti no visaam taam pakotneem neko, tad arii par to paintereseejies, par to kas nepiecieshams darbiibaam kuras tu nosauci.

 

Treshkaart -> "Red Hat Linux" ir tiiri labs, bet alternatiivu ir veel loti daudz.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Viss ir atkariigs no tavaam zinaashanaam, speejas apguut kautko jaunu. Tu vari pats uzbuuveet, salikt pa gabalinjam savu sisteemu ar, piemeeram, Gentoo. Tu vari uzlikt gatavu lielu monstru ar, piemeeram, Mandrake. Tu vari ...

 

 

AndzX8-842: red hat linux jau sen kljuvis par komerciaalu produktu...

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

Aha, skaidrs, esmu pats nemies kadu laiku labu nesen ar linux redhat. Bet sava isaja dzive vel nekadu citu linux neesmu reddzejis... laikam bus japamegina kaut kas jauns...

 

A linux ne man vajag, vajag tam lietotajam, nezinu un neprasiet kapec... laikam velas ar kaut ko atskirties... :)

Link to comment
Share on other sites

pats uz AMD 600 un 120RAM uzliku mandrake... un jaasaka ka juutu ka bremzee grafiskaa vide (KDE)... paaraak daudz kas lieks....

Link to comment
Share on other sites

Ar XWindowzi paaraak njeemies neesmu, bet, cik dzirdu, resursus taa noeedot pamatiigaak nekaa M$ Windoze.

 

Iesaku Suse vai Mandrake. Pats gan neesu redzeejis, tomeer tie laikam biji tie vis-user-frienly-jaakie. Citaadi man jau Slackware patiik, tikai iebraukt nav viegli.

 

RedHat arii bija pavisam user-friendly, to arii var meegjinaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

wxy: KDE ir ljoti smaga vide prieksh jaudiigiem datoriem. Pameegjini uz taa pasha PC uzlikt WinXP. Tev iesaku www.xfce.org - eerts un aatrs.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgam iesācējam vislabāk ir Mandrake, piemēram portatīvajiem un desktop PC, kam ir linux komplektā, bieži ir tieši Mandrake.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Mandrake ir tas vienkāršākais. Ātrums būs atkarīgs no grafiskās vides. Pats un Mandrake lietoju Gnome, bet man gan ir 1.7celerons, kas spēj droška sagremot to visu fiksāk. Xfce ir vieglāks, bet man kautkā neiepatikās. Uzinstalēt mandrake ir vienkāršāk par vinu, ja vienīgi tev kautkāds specifisks dzelzis nav tam draugam. Viss ir elementāri. No oficiālās lapas novelc 3CD un liec virsuu. Ja neesi ar linuxi īpaši saskāries, neieteiktu slackware vai gentoo. Varbūt pati sistēma tīkamāka (it sevišķi gentoo), bet tad vismaz sākumā tev jābūt gatavam ar viņu paņemties. HD 40Gb ir ar atliektiem galiem. Pašam linuxim pietiek ar 1Gb. Pārējais filmām :D

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Pats "Linux" aiznjem ~2MB, paaareejais ir softs :)

 

Mandrake pats pa sevi ir leens, jo taa pati grafiskaa vide ar to pashu softu uz slakas vai gentoo straadaa juutami aatraak...

Link to comment
Share on other sites

shaler tu visas lapas un linkus, kas saistīti ar Linux zini no galvas? d:D vienkārši tā sāk likties.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis
....

Mandrake pats pa sevi ir leens, jo taa pati grafiskaa vide ar to pashu softu uz slakas vai gentoo straadaa juutami aatraak...

 

To, ka lēnāks saprotu un žēl, bet lai liktu šamos tad ar dikti taisnām rokām jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...