Jump to content

WiFi probleema


sharix
 Share

Recommended Posts

nu jau kaadu briidi lietoju majaas WiFi tiiklu (Dlink DI-714P+ kaste vienaa galaa un Dell note ar iebuuveeto WiFi otraa galaa) probleema taada ka tiikls "nemiil plalikt dziivs" - tb kaste patvaljiigi piesleedaas, atsleedzaas, piesleedzaas, atsleedzas tiiklam ..... kameer tikai mailus jaacheko un pa webu jaavandaas tikmeer OK, bet kad gribaas kaadu DVD imagi uz PC paarnest (tas ar pie taa Dlink klaat ir, bet normaalaa veidaa - 100Mbit tiiklaa) tad saakas probzas - nevienu lielu failu nevar normaali paarpuust .... BTW - tieshi taada pat probleema ir ar Dlink PCMCIA karti citaa notee .... links pazuud ik pa briidim, paketes lielaas kriit aaraa vislaik u.t.t. - sakumaa bija doma to visu nogruuzt uz tiikla/linka kvalitaati - bet tur nav probleema - kad tiikls ir tad ir pilnie 11Mbit un kvalitaate uzraadaa Excelent - TB max iespeejamais ..... ir proveets arii cic AP un citas notes .... situaacija nemainiiga .... ja buutu pilseetaa tas viss, tad vereetu shtukot ka kaiminjam PC ir ar 2.4Ghz proci vai mikrene kaada tuvumaa kaut ko sildiit grib, bet nu nav taa - esmu mezha viduu un no notes liidz AP ir 1.2 - 1.5m attaalums un vieniigais shkjeerslis starpaa esmu es pac .... AFAIR nekaada elektronika manii nav kas vereetu trauceet :) ir kaadam kaadas idejas/padomi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...