Jump to content

Ka izskatas linux un win vada otra galaa?


Guest Kertais909
 Share

Recommended Posts

Guest Kertais909

Nergibas maksat par 12 Ls vairak ISP , bet bez ruutera nav tas priex.

 

Tapec gribeju uzzinat, vai mans ISP varetu atshkjirt vai man uz kastes stav linux(slack) vai win XP?

Link to comment
Share on other sites

Var, var...

bet viņš tev neko neizdarīs, jo tam ISP tu neesi vienīgais klients un es nedomāju, ka viņi visus regulāri pārbauda...

kāpēc baidies?

Link to comment
Share on other sites

Diezvai. Un pat ja - kaada vinjam gar to dalja? Vispaar jau var dabuut arii taadus mazus, miiljus SwitchRoutersiishus, kam var pat MAC adreses nomainiit ;) Negribu gan uzmaakties, bet par 40Ls tas var buut Tavs... ;)

Link to comment
Share on other sites

Nergibas maksat par 12 Ls vairak ISP , bet bez ruutera nav tas priex.

 

Tapec gribeju uzzinat, vai mans ISP varetu atshkjirt vai man uz kastes stav linux(slack) vai win XP?

 

Ja uz abiem ir pareizi nokonfigurēts firewalls, tad nevar atšķirt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kertais909

Es petiju ligumu, ilgi un dikti un ta nu sanak, ja mans tav ruteris( dators ar 2 tiklenem) tad man jamaksa par to pashu atrumu 27 lati 15 Ls vieta, jo ISP nevar buut drosh ka tada gadijuma, mans datortikls aprobezhosies tikai mana dzivokli..

 

zinu zinu, centra nevienu tas nekasa, bet kauguros tas goteks tadu punktu ir iebazis, un vispar tas ligums ir tads pieslipets

 

bet likshu ta pat to ruuteri, ja nu naks ciemos, tad samainishu tiklenes, vai pat pietiks ar MAC adreshu mainju ...

Link to comment
Share on other sites

zinu zinu, centra nevienu tas nekasa, bet kauguros tas goteks tadu punktu ir iebazis, un vispar tas ligums ir tads pieslipets

 

bet likshu ta pat to ruuteri, ja nu naks ciemos, tad samainishu tiklenes, vai pat pietiks ar MAC adreshu mainju ...

To Groteks līgumu vari neņemt galvā, viņi tāpat nespēs tev neko pierādīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest atapi
zinu zinu, centra nevienu tas nekasa, bet kauguros tas goteks tadu punktu ir iebazis, un vispar tas ligums ir tads pieslipets

 

bet likshu ta pat to ruuteri, ja nu naks ciemos, tad samainishu tiklenes, vai pat pietiks ar MAC adreshu mainju ...

To Groteks līgumu vari neņemt galvā, viņi tāpat nespēs tev neko pierādīt.

ja siem ir apgrieziigi juristi,pieraadiis viegli.
Link to comment
Share on other sites

:-DDDDDDDDDDDD

vaitad windows ir neatņemama līguma sastāvdaļa? kāda starbība, vai tev uz kastes win vai linux? provaiders neko tev izdarīt nevar, jo tas nav ierakstīts līgujmā.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag, te ir mazliet cita probza. Provaiderim pofig, kāda OS tiek lietota, bet ja Tev līgums par vienu kompi un šie manīs, ka Tu caur kaut ko esi piekabinājis vairākus (tipa, tie netā ir vienlaicīgi), tad pie slikta garastāvokļa šie var arī tev sagādāt problēmas. Bet diez cik reāli tas nešķiet...

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag, te ir mazliet cita probza. Provaiderim pofig, kāda OS tiek lietota, bet ja Tev līgums par vienu kompi un šie manīs, ka Tu caur kaut ko esi piekabinājis vairākus (tipa, tie netā ir vienlaicīgi), tad pie slikta garastāvokļa šie var arī tev sagādāt problēmas. Bet diez cik reāli tas nešķiet...

 

tā ir biedēšana, jo ļoti mazs procents provaideru sāks ņemties ar to homenetu killēšanu. Juridiski viņiem nav īpašu tiesību to darīt. Tur ir rakstīts, ka nevar slēgt internetam vairāk datoru, bet tas nozīmē ka nevar pieslēt vnju infrastruktūrai, lietot vinju subnetu. homenet jau ir cits tīkls, un vins nearko nav saistīts ar iegādāto ineta pieslēgumu. tas, ka tas ir saistīts ar pieslēgto kompi vēl neko nenozīmē.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Prakstiski nereaali noteikt vai tas vieniigais PC vai arii tur aiz routera ir vairaaki. Un aizliegt lietot ne-windows opereetaajsisteemas ir tizlaakais kas vien var buut... + uz linux kastes vareesi uzlikt primitiivu firewall ar iptables un provaiders muuzham nespees noteikt kas tev par OS. Un shaadi noteikumi par OS vareetu tikt uztverta kaa apzinaata lietotaaja un apkaarteejo datoru droshiibas ietekmeeshana (negatiiva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest eddy

Pastaastiishu peec savas pieredzes kaa ar to rooteri ir

man pienaak nets staav rooteris ( P1 133 Mhz pilniigi pietiek , Slackware ) tad switch aiz rootera un aiziet uz 6 P.C Liigumaa raxtiits ka nedriikstu paardot taalaak netu citiem bet es jau to nedaru. Ja atnaak tev inspekcija no taas fimras ja bez policijas nelaid iekshaa ja ar tad ielaid pirms tam tu veel esi ielaidis pasaki "tuulinj mekleeju atsleegas" vai kko taadu =) un ielogojies rooterii un pielaid shitaadu funkciju "iptables -t nat -D POSTROUTING -s 192.168.1.0/24 -j MASQUERADE" ( ja nemaldos ) un saki ka tas tev maajas tiikls un pasuuti nafig vinjus a ja vinji teiks ka tu vienlaiciigi seedi 5 webos saki "A ko nevar?" viss ir pavisam vienkaarshi vinji nekad nevarees pieraadiit es jau shitaa dziivojos kaadus 5 - 6 gadus un nekad neesmu maxaajis sodu 500 Ls ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest eddy
Prakstiski nereaali noteikt vai tas vieniigais PC vai arii tur aiz routera ir vairaaki. Un aizliegt lietot ne-windows opereetaajsisteemas ir tizlaakais kas vien var buut...  + uz linux kastes vareesi uzlikt primitiivu firewall ar iptables un provaiders muuzham nespees noteikt kas tev par OS. Un shaadi noteikumi par OS vareetu tikt uztverta kaa apzinaata lietotaaja un apkaarteejo datoru droshiibas ietekmeeshana (negatiiva :)

pareizi taa jau savaadaak buutu diskriminaacija taa sanaak =)

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r
Prakstiski nereaali noteikt vai tas vieniigais PC vai arii tur aiz routera ir vairaaki. Un aizliegt lietot ne-windows opereetaajsisteemas ir tizlaakais kas vien var buut...  + uz linux kastes vareesi uzlikt primitiivu firewall ar iptables un provaiders muuzham nespees noteikt kas tev par OS. Un shaadi noteikumi par OS vareetu tikt uztverta kaa apzinaata lietotaaja un apkaarteejo datoru droshiibas ietekmeeshana (negatiiva :)

pareizi taa jau savaadaak buutu diskriminaacija taa sanaak =)

Jaa, OS religjisko uzskatu diskriminaacija ;)
Link to comment
Share on other sites

Guest eddy

btw es uzskatu kad nosleedzot liigumu ar provaideri es esmu nopircis noteiktu aatrumu un noteikti IP un ko ar vinju taalaak daru taa ir mana prob vienk. es nedriikstu iekaseet naudu par to no citiem

Link to comment
Share on other sites

Guest eddy
Prakstiski nereaali noteikt vai tas vieniigais PC vai arii tur aiz routera ir vairaaki. Un aizliegt lietot ne-windows opereetaajsisteemas ir tizlaakais kas vien var buut...  + uz linux kastes vareesi uzlikt primitiivu firewall ar iptables un provaiders muuzham nespees noteikt kas tev par OS. Un shaadi noteikumi par OS vareetu tikt uztverta kaa apzinaata lietotaaja un apkaarteejo datoru droshiibas ietekmeeshana (negatiiva :)

pareizi taa jau savaadaak buutu diskriminaacija taa sanaak =)

Jaa, OS religjisko uzskatu diskriminaacija ;)

ege =) jaataisa Reforma :D

btw man citreiz besii a kur ir raxtiits ka skolaa informaatikas stundaas jaamaaca winshits a kaapee ne Linux vai mosh pat Unix ? taa ir tiiraaka diskriminaacija :D

jaataisa Reforma =)

Link to comment
Share on other sites

Guest eddy
2 eddy: A tu pastrādā skolā un tad runā (-;

nu jaa Skolaa ir savaadaak =) tur ir jaasleedz speciaals liigums lai izdeviigi

btw tu straadaa skolaa par admin ? =) vienk. interesanti veel izraadaas no manas skolas =)

Link to comment
Share on other sites

Ja uz abiem ir pareizi nokonfigurēts firewalls, tad nevar atšķirt.

 

Ar firewall vien nepietiek. Jāparūpējas, lai tas glupais rūteris neatbild uz arp pieprasījumiem. Cik datoru pieslēgts tā noteikt nevar, bet to, ka ir otra tīklene ar otru IP gan. Zinu konkrētu gadījumu, kad MITS tā iztīrija savu tīklu no šādiem gudreļiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...