Jump to content

Dators nedetektē tīkleni.


xp
 Share

Recommended Posts

Problēma ir tāda, ka man pagadījies P1 dators ar 98WIN.

Gribēju ielikt tīkleni, paņēmu jaunu tīkleni un ieliku, tad slēdzu iekšā, ieslēdzās WIN, bet neko nebļāva par to, ka ir klāt nācis jauns dzelzis. Iegāju Device manager, tur arī nekas neparādās.

Tad es to pašu tīkleni ieliku savā datorā, un viss notiek.

Kur varētu būt problēma?

 

P>S Vēl es pamēģināju vienu vecu tīkleni, ko tas P1 nodetektēja, bet problēma tā, ka tai tīklenei galā ir tāds mazs štekerīts, laikam barošanai, ko nezinu kā pieslēgt. Tīklene ir šī:

http://www.weirdstuff.com/cgi-bin/item/11089

Link to comment
Share on other sites

Guest NetMan

Prieksh win98 ir jaameklee draiveri. Biezi vien ir taa, ka windows uzliek savus draiverus, kuri reaali nestraadaa.

Ja pareizi ieliek tiikleni, tad vajadzeetu detekteet. Ja pie starteesanas tomeer nedetektee, tad aizej uz control panel un panem "Add New Hardware".

Link to comment
Share on other sites

Add new hardware es arī izmēģināju.

Tak vai nav vienalga vai es vispirms tos draiverus instalēju, vai pēc tam.

 

Nu par to veco karti, es nezinu bet tur galā ir tāds štekerīts ar trīs izejām, nezinu kam viņš domāts

Link to comment
Share on other sites

Vispār, kur netā var atrast draiverus?

Visur kur es skatos ir pa maksu vai mēmākā reģistrācija.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet nekas jau tur tāds pretdabisks nebija uzrakstīts, jo instalācija notiek tieši tāpat kā parastai tīklenei, izņemot to Wake on lan kabeli

Link to comment
Share on other sites

OK! par šo ietu it kā būtu skaidrs, bet kāpēc man jauno LAN karti dators neatpazina?

Link to comment
Share on other sites

Tad it kā Device managerī parādās network adapter ar dzeltenu izsaukuma zīmīti.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka draiveri bija oroģinālie, kas nāca tīklenei līdzi.

Bet tak parasti, ja kāds jauns dzelzis parādījies, tad kad vinda ierubījās, tad tak būtu jāsāk brēkt, ka kautkas ir pielikts klāt.

 

Ja tīklenes nav datorā, un tu gribi palaist manuāli LAn draiveri, tad jau arī pie network adapter būs izsaukuma zīme?

Link to comment
Share on other sites

Lasi manuāli kamēr papīrs tev rokās izjūk !

 

win 98,

1. Instalē draiveri.

2. izslēdz pc

3. iebāz tīkleni

4. startē pc

5. konfigurē tīklu !

 

Tev vispār to wake-on lan vajag ??? tas arī ir manuali aprakstīts !

nav manuālis jeb draiveri?? GOOGLE !

Link to comment
Share on other sites

Ai beidziet jūs te ņemties - vienkārši tas dzelzis ir par vecu priekš jaunas LAN kartes un VISS!

 

Man šitā dažas reizes ir gadījies - paņemu kādu 100-gadīgu P1, mēģinu iestūķēt tur mūsdienīgu tīkleni, bet pēc 2 stundu perversa sexa (i mēģinu BIOS-ā sabakstīt ar rokām IRQ, i spraudelējos pa PCI slotiem) saprotu, ka jāsameklē kāda vecāka gada gājuma kartīte. Sameklējis to, ieštepselēju - un VISS NOTIEK!!!

 

Šitā ir bijis arī ar USB 2.0 x3@PCI adapteri, kad to ieliekot, kompis pat NESTARTĒJĀS... paņēmu citas firmas ražojumu, turklāt jaunāku un viss notika.

 

Tā kā problēma ir dzelžu nesaderībā.

Link to comment
Share on other sites

Njā, tas man arī ienāca prātā.

Bet USB karti viņš gan atpazina.

Bet jautājums: Kā tur ir ar tām ISA slota LAN kartēm?

Vai viņām ātrums ir tāds pats?

Link to comment
Share on other sites

piekrītu Vecajam, arī man ir bijuši gadījumi ka vecs P1 neparko neatpazīst jaunu tīkleni. Nav ko pi*ties, liekam kādu vecāku un viss notiek! Es pat vienu laiku parakstā turēju sludinājumu ka iepērk vecas tīklenes! Nu tas priekš šādiem gadījumiem. Un tas vadiņs, kas nāk līdz, met to spainī, ja vien nedomā to datoru no neta "modināt" .... :) Visdrīzāk tai vecajai MB tādu ar nebūs kur piespraust. Par ISA tīklenēm. Nu tām ir parasti 10Mbit ātrums un ja tev tas apmierina (i-netam), tad nav problēmu. Lokālajam jau tā kā par lēnu, filmu no datora uz datoru pa pusstundu vilksi.... (nafig P1 filmas???)

Link to comment
Share on other sites

Njā, la neta provaidera ātrums ir 1Mbit. tad jau ar ISA pietiek ar atliektiem galiem.

Man divas vecas tīklenes mētājas, ja es viņas nevarēšu piedabūt iet (jo nezinu vai viņas ir darba kārtībā), tad pirkšu kādā krāmu bodē uz ISA

Link to comment
Share on other sites

Njā, la neta provaidera ātrums ir 1Mbit. tad jau ar ISA pietiek ar atliektiem galiem.

Man divas vecas tīklenes mētājas, ja es viņas nevarēšu piedabūt iet (jo nezinu vai viņas ir darba kārtībā), tad pirkšu kādā krāmu bodē uz ISA

 

...var arī sameklēt kādu sirmu un apsūnojušu 3-Com tīkleni uz PCI, tas pat būtu labāks variants, jo ISA bieži slikti draudzējas ap Plug-n-Play standartu - tur drīzāk sanāk Plug-n-Get MAD :evil:

 

 

...un šis process īstenībā saucas Pieredzes Gūšana! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Viss ok! beidzot viss kārtībā. Es vienkārši ieliku citas firmas tikpat jaunu tīkleni, un viss aizgāja.

Paldies, ka piedalījāties diskusijā, vismaz guvu kautkādu pieredzi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Klausies, varbūt ne pa tēmu, a nah tev vajag Štoken-ringa karti??? Vai tad neviena Ēternetiskā neatradās????? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...