Jump to content

Budget battle : x800GT vs 6800GT 128MB


Guest
 Share

Recommended Posts

Taatad laiks skatiities karti :]

Itkaa gribaas Ati karti, bet ir piedaavaajums labaa cenaa dabuut jaunu XFX 6800GT ar 128MB, ap 15Ls daargaak, nekaa x800GT, taatad ir jeega njemt 680GT ar 128MB, jo pie filtraacijaam Nvidia karteem vajagot vairaak atminju...Kaa tad iisti ir?

Link to comment
Share on other sites

vai ārzemju nets ir pieejams?

ja ir, tad iesaku paskatīties www.tomshardware.com un www.ixbt.com

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

ja godiigi ar taam tagadeejaam Budget Hi-end karteem var ieberzties... piemeeram tagad peedejais briinums ko redzeeju parastaa x800 nekas nav rakstiits par apgraiziishanu, 256Mb 256Bit.. itkaa viss ok.. tik viens mazs joks... 4 Pipline... :shock: neslikti apgraiziita.. ne?

Link to comment
Share on other sites

x800GT ir 8piples 12vietaa...un paaugstinaatas frekvences..

KIWI, kuraam var x800XL biosu ieshuut? club3d var???

Hmm, tad kuru iisti njemt ?

Nez, tie 128MB tai 6800GT kaukaa nepievelk :/

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu noteikti ieteiktu 6800gt, tikai vienīgi nesprotu ko tu īsti spēlēsi, jo tie riktīgie geimeri no boot.lv ir tikkai daži ! Nenoliedzami nfsmw būs jauki paspēlēt kādā rudens vakarā!

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kas no tā visa ir budget? Taas visas ir High-end kartes taksh.

Budget ir liidz 40ls.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu noteikti ieteiktu 6800gt, tikai vienīgi nesprotu ko tu īsti spēlēsi, jo tie riktīgie geimeri no boot.lv ir tikkai daži ! Nenoliedzami nfsmw būs jauki paspēlēt kādā rudens vakarā!

es neko nespeeleeshu, taapeec arii njemu leetas kartes...

REMUS, es gan neuzskatu shiis mar middle end, bet nu vareetu buut starp middle un low end, jo nav ne x800XL, ne arii 7800GTX.

Link to comment
Share on other sites

Tad nah tev vispaar njemt citu video, ja neko nespelesi?:p dziisies peec papagailjiem?

ja dziitos, njemtu 7800GT vai GTX.

Link to comment
Share on other sites

A kura video ir atraka GeForce6600GT vai nu radeon 800GT?

Sorry par offtop...

x800GT aatraaka, it seviskji, ja izdodas atvaart 16p :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

aij sorry nu nez noteikti jau ka x800GT buus bishki aatraaka jo man manam VGA kas redzama paraxtaa ir 8300makras ieksh 3Dmark 2003 :roll:

Link to comment
Share on other sites

A kura video ir atraka GeForce6600GT vai nu radeon 800GT?

Sorry par offtop...

x800GT aatraaka, it seviskji, ja izdodas atvaart 16p :twisted:

Es ta saprotu ka ar Ruva tuner 16p neatvert un vajag parsut biosu???

Link to comment
Share on other sites

tik viengli nav, vajag liidz 12p taisiit modu uz GPU+vajag buut ar R42x cori+vajag zilo PCB+vajag samazinaat frekvences+16p ir veel gruutaak.

Aa, un veel biosu arii paarshuut vajaga.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
aij sorry nu nez noteikti jau ka x800GT buus bishki aatraaka jo man manam VGA kas redzama paraxtaa ir 8300makras ieksh 3Dmark 2003  :roll:
Pie dafaltajiem iestatījumiem nav vairāk kā 6000M.

 

Es teiktu ņem X800GT, jo filtrācija labāka. Bet 6800GT būs ātrāka, nu par tiem 256MB nezinu, tagad jau drīz tas būs rekomendējamais daudzums un 128MB minimums. Nu spried pats.

Link to comment
Share on other sites

tik viengli nav, vajag liidz 12p taisiit modu uz GPU+vajag buut ar R42x cori+vajag zilo PCB+vajag samazinaat frekvences+16p ir veel gruutaak.

Aa, un veel biosu arii paarshuut vajaga.

Ok skaidrs, tad vieglak panemt 6600GT un uzdzit samu...

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

nu njem 6600gt un miers visas igras ies, kanekaa 6600gt ir standartaa 8400markas ar normaalu sisteemu

Link to comment
Share on other sites

6600GT sux visaa savaa pilniibaa....

un nerunaajot, ja negribi kjeepaaties njem x800RX ar R480 cori, un dzen liidz nelabumam, shii atkal bezjeegaa augstu dzenas, bet nevar trubas atveert.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
nu njem 6600gt un miers visas igras ies, kanekaa 6600gt ir standartaa 8400markas ar normaalu sisteemu
Nu nav tai kartei 8400 03 markas pie parastajiem iestatījumiem :p.
Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR
nu njem 6600gt un miers visas igras ies, kanekaa 6600gt ir standartaa 8400markas ar normaalu sisteemu
Nu nav tai kartei 8400 03 markas pie parastajiem iestatījumiem :p.

uz cik liikstam ka ir, mosk tev vinja bija kautkaada apgreaiziitaa, es vinju pirms nedeeljas ieliku un man ir 8200markas 03 markaa, neesu nekaadu OC veel taisiijis.

Link to comment
Share on other sites

palaid 6600Gt pie 1600x1200 ar AA4 AF8 ieksh 2k5 3dmarkas?

palaidaas? nee? nu tad ko muldi?

un x800Gt var crossfairaa likt!

Link to comment
Share on other sites

6600GT sux visaa savaa pilniibaa....

un nerunaajot, ja negribi kjeepaaties njem x800RX ar R480 cori, un dzen liidz nelabumam, shii atkal bezjeegaa augstu dzenas, bet nevar trubas atveert.

Man nav vajadziga ne 800GT, ne sudigais 6600GT man ir x800xl, es te savacu infu, jo choms man paprasija vinajam sakomplektet kasti... Ja es sev nemtu tad skaidrs ka tas butu 800GT... A kaut ko chakaret na ar savu mantu es negribu (ir bediga pieredze)...

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

nah taadas jaalaiz, visi norm cilveeki testee uz defaltiem settingiem kaadi tur ir un 8200markas taka nosmird sanaak 8)

Link to comment
Share on other sites

8k2 ,markas ir tavos slapjajos sapniishos, ja gribi, lai ticu, pieraadi, izlaid testu ar visiem nespeicieshamajiem skriiniem BEZ OVERCLOCKA.

Dodu 3h laika, un ja to neizdariisi, raxtiisi raxtiskaa veidaa man iesniegumu, kaadeelj tu esi gudraks par neskaitaamiem simtiem karshu testeetaaju.

Link to comment
Share on other sites

]

uz cik liikstam ka ir, mosk tev vinja bija kautkaada apgreaiziitaa, es vinju pirms nedeeljas ieliku un man ir 8200markas 03 markaa, neesu nekaadu OC veel taisiijis.

 

manam darugam ir Galaxy 6600 gt 1.7ahlon+ 512 rams (266mhz)

un viņš dabūja 7100 markas 3dmark03

Link to comment
Share on other sites

8k2 ,markas ir tavos slapjajos sapniishos, ja gribi, lai ticu, pieraadi, izlaid testu ar visiem nespeicieshamajiem skriiniem BEZ OVERCLOCKA.

Dodu 3h laika, un ja to neizdariisi, raxtiisi raxtiskaa veidaa man iesniegumu, kaadeelj tu esi gudraks par neskaitaamiem simtiem karshu testeetaaju.

 

Labāk izej ārā pastaigā pa parku un beidz sēdēt pie pc zaibatis sēdēt te un klausīties tavas lekšanās!

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

nu labi lai jau puika palecaas ne jau es zudeeshu. Kaspar caur kuriene es seit vareeshu ievietot bildi.

Link to comment
Share on other sites

Man standartaa ir ~ 8150 marki, heueram ir labaaks raamis, taka 8200 vinjam nu ritiigi varetu but!

 

oops biski savadak sanaaca - 8089

Link to comment
Share on other sites

Guest HeUeR

ne nu kaspars jau domaa ka karte ir miskaste un nevar saadu rezultu sasniegt standartaa, tagad vinsh var smagi raudaat un kauneeties :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...