Jump to content

Uber servera cienīgs notebuks


Guest Shakis
 Share

Recommended Posts

Guest Astroxs

Vispar...

 

Kads man varetu izskaidrot, kapec tas cenas ir tik augstas?

Svaiga, karsta ideja? Loti augstas pasizmaksas?

Ekskluziivums? Kas veido so milziigo cenu?

Link to comment
Share on other sites

Ja palūr uzmanīgāk, var skaidri saprast, ka tas ir fake.

paskataties system propety screen shootu, un krāsu glukiem virs uzraksta 6.8 Ghz.

 

Pie tam tas viss ir pārāk nereāli. ja jau P4 650 vareeja liidz 7,.. Ghz dabuut tikai ar LN, tad ieksh labtopaa taa ir zinaatniskaa fantastika.

Tas viss karoche ir feiks un tikai cilveeks ar podnieka suna gariigaas attiistiibas liimeni tam ticees.

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Pat ja tas butu joks, tad kurs iziots maksatu par domainu & hostingu, lai maldinatu cilvekus negustot sev labumu?

Link to comment
Share on other sites

Astoxs, tu pilnīgi nepareizi veici tā visa gluka analīzi. Ja es tev uzrādīšu čeku par laika mašīnas pirkšanu, tu ticēsi, ka tāda ir izgudrota?

Saproti, cilvēlki ir idioti(95% noteikti). Un vai tieshaam ir tik gruuti nopirkt domainu, uzhosteet uz drauga servaka, un priecaaties par apmekleetaaju skaitu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Shakis
lasiit nemaaki?http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=28495

 

Ļoti atvainojos ka neesmu lietas kursā par visām boot lv sadaļām ātrumā pārskrēju ar aci un neievēroju tevis nosaukto topiku

Link to comment
Share on other sites

2.5" HDD 2 TB :O))

muuhh

COM domeens maksaa kapeikas.. baigaa probleema nohosteet.. mhe

lohotrons :)

Suutiet mums 5k $ un mees jums meenesha laikaa piegaadaasim supernotebooku :)

Link to comment
Share on other sites

imo nav tas fake un nav arii nevienam vajadziigs. Mok kads bagaads hollywuudas puisis panjems un ta firma buus sev apmaxajusi visas optiskaas labratorijas imaxas ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

jautaajums ar ko taadu 6.8Ghz proci dzesee 8) pietam nestaados priekshaa kam tads, maigi izsakoties "monstrs", notebukaa ir vajadziigs, nemaz nerunaajot par 2TB HDD! tur manliekas jaabuut vai nu kolekcionaaram vai traki slimam cilveekam lai kautko taadu iegadatos :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Nu ok un vai vispaar taads 2TB cietnis ir izgudroc? 1TB RAM :shock: KO AR TAADU VAR DARIIT? nemaz nerunaajot par 7 ghz proci ka pasaules rekords ar visu OC ir 7ghz ar uuberakajaam dzeseem! FAKE!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Pat ja tas butu joks, tad kurs iziots maksatu par domainu & hostingu, lai maldinatu cilvekus negustot sev labumu?

es.

 

un feiks tas ir taapeec, ka neviens praatiigs hw builders neliktu mashiinaa terabaitu operatiivaas. tas vienkaarshi NAV vajadziigs.

Link to comment
Share on other sites

Es tik pasmiinu par shiem tupikiem, kas mudaas, un cer, ka taads ir, nu nav taada, tiinju slapjie murgi, nekas vairaak, tukshs txt usjo.

Link to comment
Share on other sites

Es tik pasmiinu par shiem tupikiem, kas mudaas, un cer, ka taads ir, nu nav taada, tiinju slapjie murgi, nekas vairaak, tukshs txt usjo.

Man tā tikai liekas, vai Tu kopē NC tekstus?

Link to comment
Share on other sites

Nexodus, es tik aatru aci paarmetu, un neko iipashi nekopeeju, ja nu vieniigi :]

Un ko tu te pie3.14, nespamo, ja neko nevari pateikt, tad klusee, no tevis naak taads spams, ka maz neliekas.

Link to comment
Share on other sites

http://flasherr.eclub.lv/ohoho.jpg

man patīk tā bilde :/

Piekrītu Normālajam cilvēkam - ar šadu kompi tiešām esmu lūzers :(

 

To Kasparz: Izskatās, ka tu kopē 3.14 joku un "usjo". Pēc paviršas tava teksta apskatīšanas tas bija vienīgais, ko pamanīju.

 

EDITED : Overklokoju savējo zvēru:

http://flasherr.eclub.lv/overclocked.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu baac!!! :shock:

7Ghz, 2TB, 1TB...

 

Shito visu izlasot man naak praataa tikai divi vaardi - holy sh*t :oops:

 

Tiiri teoreetiski tos apjomus var panaakt ar optiku, BET par to tikai tagad DOMAA visi dizhie zinaatnieki :shock: Nu bet RAM :shock: :shock: :shock:

 

Nu aarpraac, kaa chakaree... Nu tas nav reaali :evil: :evil: :evil: Truukst vaardu... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Guest Jav

Protams fake, bet runājot sakarā ar 6,8GHz, nevajag jau spriest uzreiz pēc Intel nedienām ar karstumu, vai AMD īsajiem, efektīvajiem konveijeriem, kam nevajag grandiozus MHz kalnus... Galu galā ir jau arī tranzistori ar 0,5THz spīīīdu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...