Jump to content

Vai linux laika gaitā neapaug?


Guest atis
 Share

Recommended Posts

Apaugšana ar visādiem faileļiem bija viens no nepatīkamākajiem notikumiem, kas raksturoja windozi. Vai linuxi nav tāds pats niķis. Vienkārši ievēruju, ka manā home mapē parādas visu laiku kaut kādi core.1223 utt

Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Mandrake, Fedora, RedHat nekad nav sleepushi, ka ir...kaa vinjus tur....velns, neatceros...full desktop workstation? Ja gribi aatru un vieglu distro, tad jaanjem slackware, gentoo u.c. taadi.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis
Mandrake, Fedora, RedHat nekad nav sleepushi, ka ir...kaa vinjus tur....velns, neatceros...full desktop workstation? Ja gribi aatru un vieglu distro, tad jaanjem slackware, gentoo u.c. taadi.

Nevis ātru un vieglu, bet ātru un grūtu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest zl0-

slavkware un gentoo nav ne ar ko labaaki par mandrake suse un redhat, taadi pashi vien ir. visiem vinjiem viens vieniigs pamats aka kernelis. un tu tur dziedi vai raudi, bet taa tas ir. shkjiirbu atradiisi dazhaadi uzfrishinaatos GUJOS

Link to comment
Share on other sites

Sky_High
slavkware un gentoo nav ne ar ko labaaki par mandrake suse un redhat, taadi pashi vien ir. visiem vinjiem viens vieniigs pamats aka kernelis. un tu tur dziedi vai raudi, bet taa tas ir. shkjiirbu atradiisi dazhaadi uzfrishinaatos GUJOS

 

Tieshi par to es runaaju ibio. Mandrake jau by default ir piegruziits pilns ar fiichaam, kuras nevienam simts gadus nebuus vajadziigas, tapeec arii liekaas, ka apaudzis. Cik diski ir 10.0 mandrankjim? Kaut kaadi 7 vai 8? Slackwaarei un gentoo tas nav tik tragjiski...

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Tieshi par to es runaaju ibio. Mandrake jau by default ir piegruziits pilns ar fiichaam, kuras nevienam simts gadus nebuus vajadziigas, tapeec arii liekaas, ka apaudzis. Cik diski ir 10.0 mandrankjim? Kaut kaadi 7 vai 8? Slackwaarei un gentoo tas nav tik tragjiski...

 

Es jau nerunāju par to, kas viņam ir sagrūsts tur defaultā jau iekšā, bet gan par apaugšanu darba un laika gaitā. Un tavai zināšanai MD10 ir 3CD + 1CD dokumentācija.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Tie, kas tev paraadaas maasj lapaa ir dazhaadu programmu failinji kurus driiksti tiiriit... Cita lieta ir tas, kas paraadaas peec daudzu daudzu programmu dzeeshanas (it iipashi ja no sourceem liek). To visu var ljoti vienkaarshi tiiriit.. Galvenaa atshkjiriiba ir taa, ka visi meeslu, kuri sakraajaas VISAAS OS, pat iipashi lielos daudzumos nebremzee Linux-Unix, bet Windu ar laiku fataali nokauj.

 

zl0-: slaku gan gruuti tiiriit, bet gentoo es tiiru ar iisu skriptu, kursh saliidzina pilniibaa visu failus /lib /bin /usr mapees ar instaleeto programmu (no portiem) un peec izveeles dzeeshu failus. Peec Gentoo lietoshanas gada laikaa izdzeesu 150MB... Labaak nelecies par to, ka BSD rullee un gentoo ir shtrunts, jo BSD saimes opereetaajsisteemas tam ir ljoti liidziigas.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

Nu jaa. Es vispār tagad esu sev nosolījies, ka no rpm visu likšu tikai tagad. Paraidām vēl nekas nav bijis tāds, ko nevaru atrast. Un ja jau nebremzā tad tas ir labi. Kaut gan ja uzaug par baugo kluci ar nekas patīkams nav. Pagaidām gan izskatās, ka tā augšana notiek tikai manā mājā un tas jau ir pozitīvāk. Šitā man bija viena no nepatīkamajākajām lietām windā...

Link to comment
Share on other sites

Guest Pet

Vienkārši visas programmas savu (lietotājspecifisko) konfigurāciju grūž homedirā - noderīgos sīkumus, piem, atcerēties kas Tev pēdējais bija atvērts, vai kādā krāsā fons bija.

Windowsā viss tas ir vienā čupā reģistrā, ir savas priekšrocības savi trūkumi.

Bet principā - nepatīk - izmet tos failiņus - nekam nobrukt, manuprāt, nevajadzētu, vienkārši softi 'aizmirsīs' dažus uzstādījumus, būs kā atkal svaigi uzlikti.

Link to comment
Share on other sites

manā home mapē parādas visu laiku kaut kādi core.1223 utt

core nebija programmas crash informācijas faili? Sen neesu tos redzejis. Met tos droši ārā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest atis
manā home mapē parādas visu laiku kaut kādi core.1223 utt

core nebija programmas crash informācijas faili? Sen neesu tos redzejis. Met tos droši ārā :)

Nē tie ir kautkādi, aks pēc downloadiem uzrodas. Laikam tipa tmp kautkdi. Droši ar arī izmetu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...