Jump to content

lian-li keisi...


Fatality
 Share

Recommended Posts

uz aatru roku izraku shito bet cennjiks jau nu baigais.. negribi pastaastiit ar ko jamie tik iipashi? slinkums mekleet naksts laikaa kur nu vel lasiit :/

Link to comment
Share on other sites

Elkor tas gan ir pedejais suds a ne kantoris (es tur pat maus pad nepirksu, kur nu vel keisu par ~150Ls)...

negribi pastaastiit ar ko jamie tik iipashi? slinkums mekleet naksts laikaa kur nu vel lasiit

http://www.lian-li.com/Product/Chassis/S_V...C-V2100plus.htm

Tas tak ir ists sedevrs... Ja samu neatradisu tad naksies pirkt THERMALTAKE KANDALF VA9000SWA Aluminum, Silver...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

ehh... nekad nesapratiishu cilvekus kas par keisu ar mieru 150 ls maksaat :roll: P.S. nekaa ipashi smuka arii taja brinumaa nesaskatu 8)

Link to comment
Share on other sites

nekad nesapratiishu cilvekus kas par keisu ar mieru 150 ls maksaat

A vot vienu reizi dzive sagribejas man sadu skaistu, praktisku un dargu lietu. Es jau zinu ka teiksim jus nopirktu jaunu video vai nu vel kaut ko (a man, manu pasreizejo konfigu pietiek)...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

nu jaa tad jau taadas lietas laikam paliek uz ilgiem laikiem 8) Katra zinja es arii neesmu santiimu skaititaajs un ja kautko gribas tad nopeerku :lol: Saprotu tevi... :D

Link to comment
Share on other sites

nu jaa tad jau taadas lietas laikam paliek uz ilgiem laikiem

Laikam ta ari bus 8) A parejuz dzelzus nolemu mainit tikai kad iznaks Win Vista ar savu DX10, a tagad nav jegas (CSS un pareji geimi uz mana konf iet perfekti)...

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

cepuri nost... kompis ir ok 8) nu jaa pec gada var mainiit nost bet tagad... pilniigi pietiek :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja jau ir sagribējies keisu par 150Ls, es varu pamest vēl kādu viltīgu ideju - dvd rakstītājs...

 

... tas, ko pie TV sprauž un kam iekšā cietas disks mētājas. Ko nodrošina:

a) redzam interesantu sižetu, spiežam pogu - un jau rakstās

B) varam kešot pārraidi, lai skatīšanos uzsāktu vēlāk un pārskrietu pāri reklāmām

c) varam ieplānot rakstīšanu

Papildus nāk tādi sīkumi kā DVD un CD spēlēšana.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

VIL daudzko jau var izdomaat interesantu un ko tik mums nevajag...to un shito un veel to...

Link to comment
Share on other sites

apskaties pixmania.com es no turienes Armoru suutiishu, mok suutam visi uzreiz?

Ehh, es savu keisu, kredita nemsu... Ja butu man skaidra nauda tad cita lieta...

Link to comment
Share on other sites

Bet 150Ls veertu mantu njemt krediitaa?

labaak aizej nodod aadinjas un panjem uzreiz, 150Ls tak taadus siikumus uz krediita nenjem, nav jau 2kLs, ko var pa meenesi sapelniit..

Link to comment
Share on other sites

Bet 150Ls veertu mantu njemt krediitaa?

labaak aizej nodod aadinjas un panjem uzreiz, 150Ls tak taadus siikumus uz krediita nenjem, nav jau 2kLs, ko var pa meenesi sapelniit..

NU-NU.... Ja tev 150Ls nav nauda tad tu laikam esi milionera meita :D Protams es varetu ari uzreiz vinu panemt, bet dzivot ari vajag uz kaut ko, vel sie krediti un parejais suds par ko vajag maksat...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...