Jump to content

Linux un Spēles ?


Guest Pedagogss
 Share

Recommended Posts

Neko jauno no MS windows XX nevaru izpiesti t. i. garlaiko jau.

Bet būtiskais jautājums ir : Vai uz linux var uzlikt spēles, vai pastāv directX. Vēl nezinu kādu no distributīviem lietošu, vizuāli esmu iepazinies ar RedHat 6, un tā ir visa mana pieredze.

Pastāstiet, savu pieredzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

directx ir tikai uz win tapeec ka tas ir mazaa miikstaa izgudrojums. directx speeles uz linux cik zinu daljeeji iespeejams bija speeleet izmantojot winex (cedega tagad saucaas laikam) softu kas izmanto daljeeji win sastaavdaljas. winex skaitaas komerciaals pasaakums tachu sources laikam vareeja 4free dabuut.

Link to comment
Share on other sites

Guest atis

RedHat nevajag likt principā, jo viš vienīgais ir par maksu. Viņa bezmaxas variants ir Fedora, bet gudri ļaudis stāsta, ka diezgan vājš distro. Mandrake ir visvienkāršāk instalējamais. Es viennozīmīgi ieteiktu tev to, jo pats ar viņu sāku un vēl tagad ņemos. Sarežģītāk pagaidām neko nevēlos, kautgan nu jau mazliet jūtos ar linuxi iepazinies.

 

Par spēlēm gan nepateikšu, jo pats neaizraujos ar šamām. Esmu dzirdējis, ka varot tīri normāli paspēlēt, bet ar atsevišķām varot gadīties problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r

Jau mineetais WineX emulee windows vidi + directX, jaunaakajaa versijaa arii DirectX9. Supporteeto speelju sarakstu var izpeetiit ieksh transgaming.com .

 

Pats WineX ir baazeets uz GPL (general public license) projekta Wine. Sanaak, ka WineX ir jaabuut bezmaksas un ar atveerto kodu. Taa jau ir, bet lejupielaadeet to var tikai transgaming.com abonenti (5$ gadaa). Lejupielaadejot winex no kaada p2p tiikla tas buus legaaali.

 

Esmu liecinieks tam, ka Warcraft3/FT, Max Payne 1/2, Quake 1/2/3, CS, Starcraft, Battlefield Vietnam (dx9), Hitman u.c. skrien linuxii ideaali caur winex. Ideaali stradaajosho speelju skaits ir diezgan liels. Katraa jaunaa versijaa tiek speciaali izveidots atbalsts taam speeleem, par kuraam tika nobalsots starp transgaming.com abonentiem.

 

Shobriid jaunaakaa versija ir 4.0 un winex ir paarsaukts par "Cedega".

Link to comment
Share on other sites

Guest Pedagogss

Paldies par info.

Kā šobrīd iekš Linux notiek partīciju izveie, jo kad es to darītju pirms pāris gadiem, izmantojo defaltos parametrus, man sanāca pazaudēt pilnīgi visu infu no cietņa.

Šobrīd es tādam zaudējumam neesmu gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

Instalejot Mandrake tas pats piedava taisit particijas. Ja tas nepatiik tad var uzlikt kadu particiju taisamo progu, kaa piem., Partition Magic, uztaisi divas particijas ext3 sisteema un pec tam rullee. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Pet

Es tā īsti nesapratu par WineX - viņu var legāli par brīvu dabūt vai tas ir pie wareziem gameziem jāmeklē ?

Link to comment
Share on other sites

Guest shal3r
Es tā īsti nesapratu par WineX - viņu var legāli par brīvu dabūt vai tas ir pie wareziem gameziem jāmeklē ?
Manupraat, tu vari droshi njemt no jebkura p2p tiikla, bet softs anyway buus legaals.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...