Jump to content

FX 5200 nomirst, bet vēlāk atdzimst!


Remus
 Share

Recommended Posts

Nomira man 31 augustā vkarte. Vismaz tā es secināju, jo pēkšņi pazuda bilde, bet pārējie procesi turpināja darboties.(mūzika vēl skanēja) Uztaisīju restartu. Kompis atsakās strādāt ar skaļu pīkstienu. power lampiņa dega, bet HDD lampiņa nedega. Nekāda bilde nav. Cik saprotu tā izpaužas vkartes nāve?

Tad tēvs aizved kompi uz kantori kurā tas iegādāts. Tur izrādās ,ka viss strādā. Un kad atveda kompi mājās tas arī apstiprinājās.

 

Tātad galevenais jautājums - kas ellē bija noticis. Vai VGA bija beigta un atdzima no kā Fēnikss no pelniem?

 

Varbūt kādam ir līdzīga pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Bez spama, flooda, fleima un citām izdarībām! Es atceros, ka arī Ozys bija ko līdzīgu pieredzējis! Tākā nekādi x-faili tie nav.

Link to comment
Share on other sites

nu man reiz experimetnejot ar ar vienu aparaatu kad kompis bij iesleegts pagadijaas iisais.. ka sakuma liaks pie dieviem aizgaja gna lite on rakstiklis ap 60ls un viens cietnis uz kura ar linuxi speleejos 8gb... parunajos pa tel ar senci jams teica ka peedejaa bet maz ticama ceriba nonjemt nost atstat uz diennakti un kad ieshot varbuut... ok izdariiju..

nakoshaa diena ka atnacu no skolas pieleedzu iet gna viens gan otrs! No sakuma priecajos ka BIOSaa paradijas abi, tad pec tma iebuutojoties logos, wuala abi aparati vle shodien dzivo bez trauceejumiem! :)

Kadeelj nezinu.. itkaa peec shoka ieriices citrreiz 24 stundu laikaa atdzivojas.. kadeelj un kap[ec un kaa nezinu...

Jauzprasa vienam pazistamam vacijaa ( dabaszinatnju doktors)

Link to comment
Share on other sites

Man bija ta,pazuda bilde un viss,dariju ko vareju negaja domaju nu viss pa pipelem ta v-karte!Bet nakamaja diena sledzu iet,laimigs priecajos,izsledzu kompi un vakara sledzu un neiet un ta ari neatdzivojas vina vairak,kaut gan ventiks griezas..... aizveda uz garantijas remontu un :D es vainigs ka si nospragusi,ne v-karti atveda ne paskaidroja kas bija :D es ne OC ne keisu vala taisijis biju :) kompis bija dazas ned. vecs :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man bija ta,pazuda bilde un viss,dariju ko vareju negaja domaju nu viss pa pipelem ta v-karte!Bet nakamaja diena sledzu iet,laimigs priecajos,izsledzu kompi un vakara sledzu un neiet un ta ari neatdzivojas vina vairak,kaut gan ventiks griezas..... aizveda uz garantijas remontu un :D es vainigs ka si nospragusi,ne v-karti atveda ne paskaidroja kas bija :D es ne OC ne keisu vala taisijis biju :) kompis bija dazas ned. vecs  :lol:

 

Vajaga tautai pateikt, kas pa veikalu. Lai citi arī neiegrābjas. Vispār vajadzētu izveidot publisko veikalu fui sadaļu. Vismaz kāda motivācija nečakarēt klientus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juris

Pieredze ar veselu kompi. Ne pa kam negribēja pareizi startēties. Tad viens dzelzis neiet tad cits. Pāris h bez elektrības un aizgāja.

Atsevisķas daļas citiem kompjiem - CD-RW, tīklene, video karte. Vienkārši izskrūvē ārā, ieliek atpakaļ un aiziet. Cik noprotu saskrien tur nepareizās elektrības.

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Da pilniigi normaals pasaakums, kad pakaraas taa, ka tikai ar power vadu var restarteet. Vismaz uz Intel maacplates taa diezgan biezji gadiijaas, ka saaku kaut ko chakareet.

Link to comment
Share on other sites

Sniedziņš

DelNet, būtu aiztaupijis 24 stundas izraujot barokļa vadu un iespraužot šamējo atpakaļ. :p

Link to comment
Share on other sites

versatile

iznjemam v-karti un ramu shada gadijuma un ieliekam atpakalj.

pasham arii ar kompanijaa "maaviens" iegadato Presto datoru tada shaize ir bijusi.

Link to comment
Share on other sites

DelNet, būtu aiztaupijis 24 stundas izraujot barokļa vadu un iespraužot šamējo atpakaļ. :p

sitais taupijums jau tika meginaats ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad galevenais jautājums - kas ellē bija noticis. Vai VGA bija beigta un atdzima no kā Fēnikss no pelniem?

Ta` ne nomira, ne atdzima, vienkārši pārkarsa, dabūja saules dūrienu un paģība. :))) Kad dabūja svaigu gaisu un palika vēsāks, atģidās un šancēja tālāk. :)))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...