Jump to content

DVD neņem pretī CD.


Jurča
 Share

Recommended Posts

Vai var tāds joks būt, ka neņem pretī CD matricas DVD?

Mēģināju divus CD pārakstīt uz hdd, bet ne kā. Vienu CD kopējot izmet kļūdu, bet lasa, ja no DVD lasa. Bet otro disku paraistais DVD ROM's rīstās, bet DVDRW kaut kā tiek galā ar nolasīšanu, ja palaiž caur pleijeri, bet nepāraksta uz hdd.

Galvenais, ka diski nav saskrāpēti.

Link to comment
Share on other sites

darklight

nu aciim redzot DVD lasiiklis mirst, taa meedz buut, ka vinji paarstaaj lasiit parastos CD, bet DVD veel lasa

Link to comment
Share on other sites

Iespeejams, ka tie ir sliktas kvalitaates diski. Man ar ne reizi vien ir bijis taa, ka nevaru nolasiit disku, kurs ir rakstiits 1/2 gadu atpakal.

Nes diskus pie kaada drauga un meegini nokopeet. Iespeejams, ka cits lasiitaajs tos panems.

Link to comment
Share on other sites

Es tā arī domāju ka nelasa dēļ kvalitātes, bet vienam diskam, kuru nespeeja paarakstiit ieliku citu disku tādas pašas firmas un to varēja pārkopēt.

Bet kā zināt, ka DVD mirst nost??? Man vēl viņiem garantija ir.

Bet DVD diskus un jaunākos CD lasa. Parastais DVD Rom's savāds mazliet no paša sākuma (Iespējams ka lētāko ROMU paņēmu). ieliekot kaut vai DVD matricu nolasīt un dažreiz čarkst tieši kad mēģina nolasīt. Tāda sajūta ka nevar atrast vietu no kurienes saakt:)

 

Atcerējos. Vai tas ne kas, kad raksta DVD tad disks vibrē nedaudz? No sākuma tā nebija un ne vienmēr vibrē. Bet pārējais viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Es pamanīju, ka viens no diskiem kuru nelasa ir 900MB liels ''DataTrack''.

Viņu RW knapi spēj nolasīt.

Pamēģināju citu disku kurš arī ir 900MB un jaunāks, to kaut kā spēja pārakstīt ar grūtībām.

Tātad vecos diskus ne visu ņēm pretī tā sanāk? 900MB taču DVD spēj nolasīt ne tā, ja jau DVD matricā ir līdz 8,5GB.

Link to comment
Share on other sites

cik vecs tev tas lasītājs?

 

un ja garantija ir, tad ņem līdzi specijāli notestētus diskus - tos ko visi citi cdromi lasa bet tavējais nelasa, ej uz bodi un prasi garantijas štelles, ja kas - vari parādīt - ka tiešām nelasa un ka tā nav matricu vaina.

Link to comment
Share on other sites

Abi divi (sk. parakstā) nepilnu gadu veci.

Es pamēģināšu pārakstīt caur parastajiem CD-ROM'iem.

Bet vienu disku ar 900MB otrajā dienā tomēr iznāca pārakstīt uz hdd ar RW romu. Bet pirms tam negribēja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...